Co si myslíte o mé postavě - jak zlepšit?

1290
29.7.15 10:46

Co si myslíte o mé postavě - jak zlepšit?

Ahoj holky,

prikládám své aktuální foto. Během asi roku jsem přibrala zhruba pět kilo. Vždy jsem měla 50-52, nyní nějakých 57. Nejsem s sebou spokojena.
Chodím 3× týdně běhat, hlidam si tepovku, „běhám“ tak 5 km za nějakých 40 minut, pomalinku, v klidu, pak ještě posilují břicho. Někdy nahradim jeden den běhu například jumpingem, step aerobikem, alpinningem…
Chtela bych se zbavit hlavně těch faldíků pod zadkem, „madel lásky“ v oblasti beder, pak když dam ruce k tělu a ma třeba tilko, mam mezi rukou a tělem takové speky - nevim jak lépe popsat. Těch bych se také chleba zbavit, nenosím kvůli tomu trika bez rukávu, a zestihlit paže.
Mate nějaké osvědčené cviky, jak tahle místa zhubnout a posílit?
Ještě jeden dotaz: od malička mam poměrně silné nohy, svalnaté - jak vidno z fotek. Proto běhám pomalinku, aby mi svaly ještě více nenarostly. Nevíte, da se jich nejak „zbavit“? :oops: nelíbí se mi to…
Omlouvám se za nekvalitu fotek :oops:
Dekuji Vam za čas! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1219
29.7.15 10:49

Mně se tvoje postava líbí, ale dveře bych vyměnila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
29.7.15 10:53

@JaneDoe bydlíme s přítel v bytě jeho dědečka společně s ním :oops: a v „našich“ prostorech, co jsme si zrekonstruovali jakž takž, nemáme zrcadlo :oops: je to snad jen na přechodnou dobu, než si vyřešíme svoje vlastní bydlení, tak nad tím přivírám oči :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
29.7.15 10:55

Vyprdla bych se na přemýšlení o vylepšování postavy (to, co děláš, je podle mě víc než dostačující)a vrhla se na vylepšení sebevědomí ;) Zřejmě jsi ten typ, co nebude se svojí postavou spokojen nikdy (ty svalnaté nohy podle mě „zhubnout“ nejdou, ale za mě lepší atletická postava, než vychrtlá), takže je na čase ji přijmout a mít ráda takovou, jaká je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.15 10:55

@PepiKo není ten „špek“ mezi rukou a trupem kvůli blbě zvolený podprsence? jinak mít takovou postavu, skáču štěstím do stropu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7610
29.7.15 10:56

Pracuju v nemocnice a věř mi, kdyby měli všichni takovou postavu jako ty, tak bych se neostýchala na zbylých 90% lidí máknout :-D zvlášť teď v létě je to děs…

Ne vážně… dobrý to je!!! Co chceš slyšet :-D

Zas na druhou stranu vím, že madla lásky jsou opravdu z mouky. Mám to i na sobě ozkoušený… jakmile vysadím pečivo, madla mizí. Ruce si myslím jsou dost genetický… ty sundáš jen správným cvičením, protože hubená jsi dost a pokud ti přijdou ruce větší (na fotkách to ani nevidím) tak asi cvičením. Já i když jsem v těhu přibrala 30 kg, tak mi zůstaly hubený ručičky… tak si myslím, že to je genetika a max cvičení a poradit se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
29.7.15 10:58

@PepiKo jdi do posilovny, najmi si trenéra at ti pomůže ty problémové partie zeštíhlet, hubnout je hloupost to bys byla už kostnatá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4148
29.7.15 11:00

Jejda, normální moc hezká hubená holka, nevím, co chceš shazovat… Upřímně - ty příliš vychrtlé holky se mi nelíbí a je fakt, že chlapům, co znám, taky ne. :palec:
Běhat a sportovat určitě můžeš - pro radost a zábavu. ale nehubni :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
29.7.15 11:01
@JaneDoe píše:
Mně se tvoje postava líbí, ale dveře bych vyměnila :mrgreen:
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
29.7.15 11:03

@fenny děkuji za odpověď. Asi na tvé odpovědi něco bude, akorát posilovat tělo je jednodušší, než sebevědomí :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
29.7.15 11:04

@Izzz mám to tam i když podprsenku nemám :? jinak děkuji za odpověd :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1224
29.7.15 11:06

@PepiKo
Máš moc pěknou postavu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
29.7.15 11:06
@PepiKo píše:
Ahoj holky,prikládám své aktuální foto. Během asi roku jsem přibrala zhruba pět kilo. Vždy jsem měla 50-52, nyní nějakých 57. Nejsem s sebou spokojena.
Chodím 3× týdně běhat, hlidam si tepovku, „běhám“ tak 5 km za nějakých 40 minut, pomalinku, v klidu, pak ještě posilují břicho. Někdy nahradim jeden den běhu například jumpingem, step aerobikem, alpinningem…
Chtela bych se zbavit hlavně těch faldíků pod zadkem, „madel lásky“ v oblasti beder, pak když dam ruce k tělu a ma třeba tilko, mam mezi rukou a tělem takové speky - nevim jak lépe popsat. Těch bych se také chleba zbavit, nenosím kvůli tomu trika bez rukávu, a zestihlit paže.
Mate nějaké osvědčené cviky, jak tahle místa zhubnout a posílit?
Ještě jeden dotaz: od malička mam poměrně silné nohy, svalnaté - jak vidno z fotek. Proto běhám pomalinku, aby mi svaly ještě více nenarostly. Nevíte, da se jich nejak „zbavit“? :oops: nelíbí se mi to…
Omlouvám se za nekvalitu fotek :oops:
Dekuji Vam za čas! :kytka:

Mít postavu jako ty, tak jsem šťastná jako blecha. Já vím, tohle ti asi moc nepomůže, ale opravdu, postavu máš pěknou.. :palec: Dle mě máš aktivit dost, jak radí ostatní, zkus si najít nějakého trenéra, který ti přímo poradí na ty partie, co tě trápí nejvíc, ale podle mě je to OK, ale ve svém těle se musíš cítit dobře hlavně ty, zkus se i tolik nepozorovat :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
29.7.15 11:08

@PepiKo
Souhlasím s tím, že problém máš pouze ty v hlavě. Sportuješ dostatečně, postavu máš pěknou, užívej si života. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7324
29.7.15 11:09

Máme stejnou figuru…nevím teda tvoji výšku, já mám 165cm a 55kg.
Těžko se hubne cíleně…většinou jde dolů to co nechceš…tedy prsa, obličej atd. a stehna, zadek a břicho drží :mrgreen:
Pilates, joga, kalanetika…to co svaly zpevní, protáhne, ale nezvětší. Ubrat sacharidy, ale opatrně…energii potřebuješ. Sacharidy drží vodu v těle, 1 gram snězených sacharidů zadrží 3 gramy vody. Takže zkus si napsat, kolik a čeho konzumuješ…aby byly poměry sacharidů, bílkovin a tuků vyrovnaný podle potřeb těla.
Taky s tím bojuju…ale na prahu čtyřicítky už to jde těžce… :mrgreen: :zed: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama