Těhotenský test - co si myslíte o mé situaci?

2.6.17 12:23

Co si myslíte o mé situaci?

Ahoj holky, prosím o Váš názor. Jestli by se mohlo jednat o těhotenství, nebo ne díky.
Můj cyklus trvá prům. 35 dní délka MS 5 dní poslední MS 27.4. 2017 zapisuji do menstuačního kalendáře.
Ovulaci za květen jsem měla 17 DC a měli jsme pohlavní styk. 11 DPO tj. 28.5. jsem si udělala TT kde se mi objevil slabý duch. Bazálni teplotu jsem si nikdy nesledovala ani děložní čípek ten poprvé až den před očekávanou MS je měkký spíš jakoby vepředu. Tělesnou teplotu pokud to má vliv mám 37 už několik dní jinak to není u mě zvykem. Meřím teď vždycky před spaním neklesá ani nestoupá. Jinak mě bolely prsa, citlivé bradavky, pociťuji velkou únavu, bolest hlavy a zad, bolest v podbřišku což mívám kolikrát i před MS a tak nevím zda to jsou premens. příznaky či je můžu přisoudit k těhotenství… ale čekala jsem ještě jestli se dostaví menstruace než si zajdu k doktorce. MS se totiž dle cyklu měla dostavit 1.6. tedy včera. Tak jsem ráno vstala s očekáváním, že ji dostanu a dostala jenže poprvé v životě tak nějak jinak. ???? MS mívám první dva dny silnou a další tři dny slabší a slabší… Jenže včera ráno jsem vstala a menstruace skoro žádná, ráno spíš slabá nahnědlá ani ne krev. Odpoledne už i opravdu trošičku krve a to ještě jen když jsem se utřela toal. papírem skoro jako poslední den mých jinak normálních menstruací velmi slabé krvácení a na vložce nic myslela jsem, že během dne se mi aspoň ms zesílí a ono nic opravdu dá se říct takové jakoby špinění co to může být? Je to taky menstuace, nebo uhnízdění? Ranný potrat? ( omlouvám se za takový zvláštní popis ) :D Miminko naplánujme, ale když by se stalo tak budeme rádi. K doktorce jdu příští týden a zajímal by mě Váš názor na moji situaci. Zmátl mě hlavně duch na TT a ta jiná menstruace. Další test jsem si nedělala. Hodlám ho zkusit až kdy mi skončí to špinění. Měl někdo něco podobného? Můžu být těhotná? Za jakýkoliv názor děkuji. ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

247
2.6.17 12:26

Prostě si udělej další test a uvidíš, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 12:29

Udělej dalsi test. Měl by sílit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
529
2.6.17 12:30

Je tam, je vidět dobře.. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
2.6.17 12:35

@Denisska24 Bude nejlepší udělat si další test, ten ti řekne víc než my, ale ptala jsi se co si o tom myslíme, já tedy nejsem žádný odborník a svoje těhotenství jsem se vždy dozvěděla až buď od doktora nebo když byli na testu pěkně tlusté čárky :) ale po tom co mám tak nějak přečetlé a od kamarádek poslechnuté si myslím, že by ta tvá, menstruace, mohlo být uhnizďování a test by mohl znamenat rané těhotenství. Zkus si ale raději udělat ještě jeden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 12:40

@Hrosicek
Ahoj, vím, že otázka bude znít možná hloupě, ale ještě jsem nikdy netestovala v době kdy menstruuji. Lépe řečeno velmi slabě krvácím. Myslíš že v týhle chvili je možné testovat a něco by se mi mohlo na testu i ukázat? A já nevím ani jestli tohle zvláštní krvácení můžu považovat za menstruaci, nebo za co jak píšu ještě se mi to takto nikdy nestalo a k dr. jdu příští týden jen mě zajimal názor vím, že nejste doktorky nebo tak a nejlíp budu vědět u krve jen zda má třeba někdo zatím podobnou zkušenost třeba a pokecá o tom se mnou, nebo tak. Každopádně děkuji za reakci. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
2.6.17 12:42

POdle mě seš v tom. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
2.6.17 12:46

Já myslím, že testovat můžeš kdykoliv. Podle mě těhotná můžeš být :) Stejně ti to bude vrtat v hlavě, tak pro klid bych udělala ještě test, a pokud bude čárka sílit, je to jasné :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5709
2.6.17 12:46

@Denisska24 Tak uhnízďování to určitě není (to je 6 - 9 dnů po oplodnění). Test je pozitivní. Těhotná tedy nejspíš jsi. Jestli je to ale prosperující těhotenství, ti nikdo v tuto chvíli neřekne. Ani lékařka na UTZ ještě nic neuvidí. Udělej si další těhotenský test z ranní moči, čárka by měla během dalších dnů sílit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
673
2.6.17 12:54
@bartsch píše:
@Denisska24 Tak uhnízďování to určitě není (to je 6 - 9 dnů po oplodnění). Test je pozitivní. Těhotná tedy nejspíš jsi. Jestli je to ale prosperující těhotenství, ti nikdo v tuto chvíli neřekne. Ani lékařka na UTZ ještě nic neuvidí. Udělej si další těhotenský test z ranní moči, čárka by měla během dalších dnů sílit.

Presne tak, souhlasim. Jedinou odpoved ti da dalsi tehotensky test, carka by mela byt vyraznejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 12:59

@ZuíLee
Já jsem se taky snažila zatím než budu mít jistotu všelico přečíst hledat informace co by mohlo co znamenat a čím víc čtu tím víc si připadám už snad jako blázen :D a tak mě za ještě zajímají pohledy a názory na moji situaci tak jsem zkusila založit právě diskusi :D zda má někdo podobnou zkušenost, napsal mi své poznatky, nebo by si chtěl o tom popovídat ???? o ranném těhotenství jsem taky něco četla ale už se v tom pomalu tak trošku ztrácím v tom návalu informací, že se na to ještě podívám děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2323
2.6.17 13:03

Dle testu těhotenství. Trošku špinit můžeš, kamarádka třeba do 4 měsíce měla i normální krvácení rudou krví. Malému teď budou 3 :) udělej si další test, pokud sílí, vypadá to dobře. Pokud ne, odešlo to s MS :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 13:06

@bartsch prosperující? Znamená to že těhotná být můžu, ale stejně tak nemusím, protože se to ve mě nemusí udržet? A ještě na UTZ říkáš, že tedy nemusí být nic vidět, ale myslíš, že z odběru krve na HCG by mělo na 100%?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 13:08

Holky moc děkuju za reakce :) :) dneska si zajdu pro test do lékárny a z ranní moči zítra teda ještě testnu. :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 13:22
@Agneth píše:
POdle mě seš v tom. :lol:

Podle me taky :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...