Co si myslíte o nové knize Gabriely Koukalové?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16486 příspěvků 23.04.18 09:08
Co si myslíte o nové knize Gabriely Koukalové?

Otázka je jednoduchá - co si myslíte o knížce, kterou Gábina spolu s manželem vydala? Zřejmě bude vědět každý, nebot její madiální propagace je opravdu hojná.
Za mě je to strašná škoda - podle mě by měly „královny“ odcházet s noblesou 8)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Martina84
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 23.04.18 09:12

Já ji nečetla, ale co jsem pochytila z medii, pusobí to na mě celé komediálně. Podle mě to vrcholová sportovkyně nemá zapotřebí a spíš si uškodila

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 23.04.18 09:16

Ona nikdy nebyla nejostrejsi tuzka v penale a timhle to jen potvrdila.
Tamponum zdar!

radkka
Generální žvanilka 20656 příspěvků 23.04.18 09:17

Mám biatlon ráda, fandila jsem jí (i když jako člověk mi zase tak sympatická nikdy nebyla, přiznávám), ale tohle mi přijde jako hysterický řev a je mi líto, že neodešla se ctí.

Jestli v tom někdo vidí nějakou niterní dojemnou zpověď, která by mohla třeba i někomu pomoci, tak já teda ne… já vidím holku, která nedovede překousnout, že přestala běhat a svět už jí neleží u nohou, tak na sebe strhává pozornost takhle.

Pokud chtěla odhalit zákulisí vrcholového sportu, poruch příjmu potravy a dalších věcí, které popisuje, mohla podle mě zvolit trochu jinou formu a přístup.

Knížku jsem přelouskla ze zvědavosti, nějak jsem věřila, že to třeba nebude tak hrozné, jak to vypadá…

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16811 příspěvků 23.04.18 09:17

Knihu jsem nečetla, ale Koukalové je mi líto. Buď je fakt hloupá a nebo je ve vleku něčeho, čemu se v současné době nedokáže postavit. Taková komedie se opravdu jen tak nevidí. Ale netvrdím, že je to jen její vina. :think:

Uživatel je onlineDenisa76
Vesmírná mluvilka 33801 příspěvků 23.04.18 09:24

@pe-terka knihu jsem nečetla jako člověk mě nikdy nesedla. Myslím si, že své problémy by měla řešit jinak. Pokud to člověk má srovnaný nemá potřebu se obhajovat.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2117 příspěvků 23.04.18 09:26

Vím jen to, co ke mně prosáklo skrz média. Neustála to, rychlý vzestup, okolo ní zřejmě lidi, co si chtěli utrhnout kousek i pro sebe, dokud to jde a momentálně ždímou poslední zbytky… Tak trochu Iveta Bartošová českého sportu, velký talent pro danou věc, ale psychicky na to asi nemá :nevim:

Nairol
Echt Kelišová 8820 příspěvků 23.04.18 09:26

Chudak naivni holka, ktera sebou necha orat a slepe very svemu vypocitavemu manzelovi.
Je to jen jeho plan vytriskat (doslova) z Gabci co nejvic.

Nijak extra rada jsem ji nikdy nemela, ale ted je mi ji lito.
Vsimli jste si, jak strasne sesla? Co si vzala toho kretena, jde to s ni z kopce dolu ve vsech smerech.

Vesmírná mluvilka 33801 příspěvků 23.04.18 09:28

@Michelle_M @Nairol mám ten samý pocit.

Vesmírná mluvilka 33801 příspěvků 23.04.18 09:29

@Nairol sešla hodně moc..

radkka
Generální žvanilka 20656 příspěvků 23.04.18 09:30
@Michelle_M píše:
Vím jen to, co ke mně prosáklo skrz média. Neustála to, rychlý vzestup, okolo ní zřejmě lidi, co si chtěli utrhnout kousek i pro sebe, dokud to jde a momentálně ždímou poslední zbytky… Tak trochu Iveta Bartošová českého sportu, velký talent pro danou věc, ale psychicky na to asi nemá :nevim:

Nejhorší je, že ten, který se z ní snaží něco vytřískat bude především její manžel… to mi přijde fakt hodně smutné. :?

lucenka
Vesmírná mluvilka 32564 příspěvků 23.04.18 09:37

Neměla jsem ji moc v oblibě ani v dobách, kdy závodila. Přišla mi jako taková barbínka pro kterou jsou důležitější malovátka a pěkný vzhled než závody. A tím co proniklo do médií se můj názor na ní jenom potvrzuje - prostě Barbínka s IQ houpacího koně. Skoda, že neodešla se ctí.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11703 příspěvků 23.04.18 09:39

Knížku jsem nečetla, ale něco v médiích proběhlo. Líbila se mi a to, že nezávodí, mě nijak nerozčilovalo. Myslela jsem, že trošku mlží a chce mít už mimino. Ale tohle zapotřebí rozhodně neměla. Zas jestli nějaké anorektičce pomůže, že takovou nemocí může onemocnět i vrcholová sportovkyně, tak tím líp. Přílišné rozmazávání osobního života je spíš na škodu. Teď je trošku přegábinováno, za chvíli si najdou média jinou oběť 8)

radkka
Generální žvanilka 20656 příspěvků 23.04.18 09:41
@Russet píše:
Knížku jsem nečetla, ale něco v médiích proběhlo. Líbila se mi a to, že nezávodí, mě nijak nerozčilovalo. Myslela jsem, že trošku mlží a chce mít už mimino. Ale tohle zapotřebí rozhodně neměla. Zas jestli nějaké anorektičce pomůže, že takovou nemocí může onemocnět i vrcholová sportovkyně, tak tím líp. Přílišné rozmazávání osobního života je spíš na škodu. Teď je trošku přegábinováno, za chvíli si najdou média jinou oběť 8)

Tak ve vrcholovém sportu není porucha příjmu potravy nic zase tak výjimečného, asi by nezaškodilo trochu o tom mluvit, ale asi ne zrovna takhle… :think:

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 23.04.18 10:01

Nečetla jsem ji…stacilo si přečíst titulky v novinách a myslim si ze ta ženská nevi uz cim zaujmout… :poblion:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >