Co si myslíte o nových opatřeních?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
19797
14.1.22 18:44
@Takco píše:
Kdo sledoval či sleduje další kroky vlády v protiepidemickych opatřeních, co si o tom myslíte?

Co noveho zase vymysleli? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9352
14.1.22 18:45
@Elen8 píše:
Vždyť se potvrdilo jen to testovani ve firmach, ne?
Spousta firem uz stejne testovala alespon jednou týdně vsechny zaměstnance.

i na toto se dlabe, komu je blbě je doma, nebo si skočí sám na PCR, k čemu se testovat antigenem, který je k prdu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.22 18:45
@carsa píše:
Když odmyslím nesmyslnost testování zdravých lidí jako takovou, tak tohle vnímám velmi špatně i z pohledu zaměstnavatele. Pozitivní antigen automaticky znamená nemocenskou (s covidovým příplatkem) na 5 dní. Už vidím ty fabriky. Proč by toho ti lidé nevyužili? Být doma za pro spoustu lidí 100% plat, no neber to.

To je přesné. Mluvíte z duše nejednoho mého spolupracovníka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9352
14.1.22 18:46
@cecetka píše:
Co noveho zase vymysleli? :nevim:

nevím, očekávám že nám to tázající řekne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
14.1.22 18:47
@DanielaD píše:
u výslechu neskončíš, není nouzák, tak klidně můžeš

Ale tolik sprostých slov co by to vyjádřilo na to mám malou slovní zásobu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
14.1.22 18:48
@DanielaD píše:
i na toto se dlabe, komu je blbě je doma, nebo si skočí sám na PCR, k čemu se testovat antigenem, který je k prdu

Náhodou výrobci testu jako zbytečný nepřijde :mrgreen: testik k testiku a je milion :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9352
14.1.22 18:49
@JiříkMazlík píše:
Ale tolik sprostých slov co by to vyjádřilo na to mám malou slovní zásobu :mrgreen:

tak to nakresli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
14.1.22 18:51

@DanielaD to by byly" Tři sestry" bez dvou přes celé vrata

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5574
14.1.22 18:56

8o :zed: :think:
asi tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25468
14.1.22 18:59

Které přesně myslíš?
Testují se všichni, to je za mě v pořádku. Lidi furt řvali o tom, že očkovaní taky přenáší a nikdo je netestuje, tak teď testovaní budou.
Zkrácení karantény i izolace - to mi přijde hodně přitažené za vlasy - nicméně je tam „klička“, že to zkrácení je jen pro bezpříznakové, omicron jak rychle přijde, tak i rychle odejde a pokud člověku nic není, velmi pravděpodobně mnoho viru okolo sebe nešíří (navíc i po té pětidenní karanténě/izolaci se ještě pět dní má nosit respirátor všude).

Že se neproplácí testy neočkovaným z vlastní vůle - no prostě vláda tlačí na očkování. Nárok na test zdarma není žádné výsostné právo, takže proč ne. Tak jako si pojišťovny před pár lety vydupaly, že se neproplácí paralen, tak se nyní neproplácí testování.

Co tam máš dál? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4450
14.1.22 19:22
@Takco píše:
Kdo sledoval či sleduje další kroky vlády v protiepidemickych opatřeních, co si o tom myslíte?

Nic. Já jsem si v této komedii vlastně ještě vůbec nezahrála. Hodlám v tom pokračovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80573
14.1.22 19:31

@Mar__tanka1983 No, kdo bude chtit do prace, bude se tvarit, ze priznaky nema, kdo nebude, bude je mit vzdy… A doporucene noseni respiratoru vsude, to je uz totálně k smichu, když je pulka lidi nenosi ani tam, kde jsou povinne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5503
14.1.22 19:39
@Mar__tanka1983 píše:
Které přesně myslíš?
Testují se všichni, to je za mě v pořádku. Lidi furt řvali o tom, že očkovaní taky přenáší a nikdo je netestuje, tak teď testovaní budou.
Zkrácení karantény i izolace - to mi přijde hodně přitažené za vlasy - nicméně je tam „klička“, že to zkrácení je jen pro bezpříznakové, omicron jak rychle přijde, tak i rychle odejde a pokud člověku nic není, velmi pravděpodobně mnoho viru okolo sebe nešíří (navíc i po té pětidenní karanténě/izolaci se ještě pět dní má nosit respirátor všude).

Že se neproplácí testy neočkovaným z vlastní vůle - no prostě vláda tlačí na očkování. Nárok na test zdarma není žádné výsostné právo, takže proč ne. Tak jako si pojišťovny před pár lety vydupaly, že se neproplácí paralen, tak se nyní neproplácí testování.

Co tam máš dál? ;)

tak nesmysl je testovat zdravé lidi.
zkrácení izolace je podle mě v pořádku, event by se mohlo končit antigenním testem (PCR ne, ty mohou být pozitivní týdny i měsíce). Karanténa by se měla ukončovat testem, když už tedy chtějí testovat bezpříznakové jedince, tak proč pouští z karantény po 5 dnech bez testu? To bude člověk maximálně infekční v tu dobu akorát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55936
14.1.22 19:55

Tak to vypadá, když pravá ruka neví, jak se má chovat levá. Jen vymýšlí čoviny a dělají zmatky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5683
14.1.22 21:36
@Takco píše:

Asi to stejné jako u těch předešlých. Že by měli někdy z toho Olympu sejít mezi normální lidi a pak teprve něco vymýšlet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat