Co si myslíte o takzvaných Chemtrails?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dračice 2 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 13:31
Co si myslíte o takzvaných Chemtrails?

Jaký máte názor na Chemtrails? Takzvané klima teroristy. Kolegyně z práce s tím dnes přišla s vykulenýma očima. Že prý letadla jak mají za sebou ty kondenzační stopy jsou většinou klima teroristi. Že na nás z těch výfuků vypouštění nějaké chemické látky. Že to dělají proto, abychom byli víc nemocní a nedožívali se důchodu, aby stát nemusel dávat tolik peněz na důchody. Že se to děje všade. A také že ty čáry na obloze mění počasí, abychom měli málo slunce, že to je také proto, abychom byli víc nemocní. Slyšel tady o tom už někdo? Není to nějaká blbost?(nevím do jaké rubriky to tady zařadit?)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 20.12.16 13:33
:mrgreen:

beruska9
Extra třída :D 10694 příspěvků 20.12.16 13:35

Jasne, a svet ridi jasteri nebo kdo…prosim te, takovych konspiracnich teorii je :D

mag
Extra třída :D 11034 příspěvků 20.12.16 13:36

Jj. Je to tak a země je placatá.

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 20.12.16 13:36

Ocet je na to dobrý… Jsem slyšela

carsa
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 20.12.16 13:36

Aneb: „To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou“ Klid a užívej si Vánoc.

Innocence
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 1 inzerát 20.12.16 13:36

Slyšela jsem o tom. Nevím, jestli tomu věřit, nebo ne. Každopádně i kdyby to byla pravda tak s tím asi nic moc nezmůžem. Myslím, že je hodně věcí, o kterých veřejnost nic neví. Jako věřím tomu, že to asi nic moc zdravýho nebude tak jako tak.

Tichošlápek
Extra třída :D 10461 příspěvků 20.12.16 13:37

:lol: :lol: jsem si vysplichla kafe! Ale dík za pobavení :lol:

galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 20.12.16 13:37

Je to hloupost, zase nějaký hoax. :D ty čáry jsou vlastně prach a voda, počasí to neovlivní.
A stejně za všechno můžou ilumináti :cert:

tini
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 6 inzerátů 20.12.16 13:37

To se už řeší roky, po FB i jinde létají zaručené výpovědi pilotů apod. Zkus googlit. Je to kravina. Letecký společnosti se snažej snížit co nejvíc náklady, tzn. musí mít co nejlehčí letadlo a už vidím, jak si tam někam berou nějaký tuny chemických látek na vypouštění

mag
Extra třída :D 11034 příspěvků 20.12.16 13:37

@Innocence asi jako výfukový plyny u aut.

Innocence
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 1 inzerát 20.12.16 13:38

@mag
Ano, jasně, jako výfukový plyny u aut, výpary z elektráren. Nic zdravýho to není určitě :D

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 20.12.16 13:44

Jasně - jsou všude a nejlíp na to pomáhá vobyčejný ocet, je potřeba namočit prosteradlo do octa a pobíhat tím po bytě a okolí, aby se to pořádně zneutralizovalo.

To si nevymýšlím, to je fakt a vědci to tají!

http://octovani.webnode.cz/

Chemtrails je svatý grál konspirátorů, pro všechny, kteří přišli o poslední zbytky kritického myšlení a potřebují věřit na to, že ONI za TO můžou!

Jinak to vzniklo jako klasický pokus o vtim na účet konspirátorů a nějak se to zvrhlo…

http://contrailscience.com/…-chemtrails/

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33212 příspěvků 20.12.16 13:47

Počkám, jestli dorazí odborníci :mrgreen:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16796 příspěvků 20.12.16 13:50
@Ou píše:
Jasně - jsou všude a nejlíp na to pomáhá vobyčejný ocet, je potřeba namočit prosteradlo do octa a pobíhat tím po bytě a okolí, aby se to pořádně zneutralizovalo.

To si nevymýšlím, to je fakt a vědci to tají!

http://octovani.webnode.cz/

Chemtrails je svatý grál konspirátorů, pro všechny, kteří přišli o poslední zbytky kritického myšlení a potřebují věřit na to, že ONI za TO můžou!

Jinak to vzniklo jako klasický pokus o vtim na účet konspirátorů a nějak se to zvrhlo…

http://contrailscience.com/…-chemtrails/
četla jsem namočit podprsenku do octa a pobíhat s tím po okolí… nebylo by to lepší?:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :D :D
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >