Co si myslíte o této kauze - Tereza H - heroin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

astoret
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 20.01.18 08:12
co si myslíte o této kauze - Tereza H - heroin

Ahoj,

určitě jste zaregistrovali tuto kauzu o té 21 leté holce, co zatkli v Pákistánu za pašování drog..

Já ted jela tramvají a tam jely do školy cca 14 - 15 leté slečny a bavily se o ní a asi i o tomto článku na idnes, čučely do mobilu a četly, ty jo, ta jezdila po světě a měla hodiny M. Kors a guess kabelku, měla pech, že ji chytly a bylo vidět, že ji snad obdivují a vůbec jim nedochází o co jde..

https://zpravy.idnes.cz/…/domaci.aspx?…

Doufám, že sem můžu dát odkaz na ten článek, mně teda přijde i děsně napsaný. jako kdyby to, co měla bylo něco uplně vysněnýho a luxusního, což fakt kabelky guess a hodinky Kors nejsou, že lítala po světě taky ne, trochu šikovný člověk si tohle koupí či našetří z pár výplat. luxus je přeci jen jinde :D ale jo, chápu, že 15ky to vidí jinak, jenže..ten článek to fakt popisuje jako kdyby žila bůh ví jak, víkend v paříži a týden v Hurghadě? A? :D

navíc dělaly prý luxusní společnice, za 300 francouzských franků? Uhm..asi ne že..prostě mě naštval ten rozhovor těch děcek a obsah článku, proč to nenapíší jak to nejspíš je, aby odradily i jiné hloupé holky?

že se chytla nekomu na lep, jediný štěstí, že měla hezkou tvář a vypracované tělo a uměla anglicky, jinak, že prostě dělala štětku a žádné focení plavek jak se snažila lákat jiné holky..že za to brala peníze, ale ty ji nestačily, pre chtěla víc, na luxusní společnici opravdu neměla, protože na to je třeba víc a vyhlídl si ji někdo, kdo viděl, že za peníze bude ochotna cokoliv a nalákal ji na pašování drog a nejspíš ji i předhodili razii, aby zakryli něco většího a tady se to tváří..holka blbá, ted bude čekat co ji v pákistánu čeká, jestli 40 let nebo doživotí, svým způsobem mi ji je líto, ale vlastně ani ne, lanařila k tomu jiné a nesnáším drogy a lidi co je pašují, či prodávají vědomě, hnus, tak si říkám, at si tam shnije, 21 let a celý život před sebou, tak snad ji to za ty kabelky stálo, stejně tak prodávat tělo..ale děsí mě, že ty holky o ni mluvioly jako by chtěly žít stejně..

jak to vidíte vy, jak se vám zdá napsaný ten článek?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 41 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Echt Kelišová 9297 příspěvků 20.01.18 08:15

@astoret
Nějak si říkám, že za blbost se platí :nevim: A s čím kdo zachází, tím taky schází. Lítost necítím.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 20.01.18 08:18

Líto mi jí není. má co chtěla.

terinka4444
Hvězda diskuse 65796 příspěvků 20.01.18 08:30

Prosím tě, že se pozastavuješ nad tím, co plácají 15 letí puberťáci, ještě jsou-li v grupě, tudíž silnější. To žasnu, že někoho napadne nad tímhle dumat.

Na drogy jsem alergická. Nikde jsem se nedočetla o jejích rodičích, jen o babičce. Upřímně, tohle je věc, které bych se nechtěla dožít, že mé dítě něco takového dělá, že je někde v takovém vězení. Teď si holka užívá, než ji zabijou, vzhledem k tomu, koho napráskala. Jo, i jí je mi krapet líto, nedostane druhou šanci.

Alušáček
Závislačka 3007 příspěvků 20.01.18 08:38

@astoret Článek se mi zdá splácaný, páté přes deváté… To že dvě puberťačka Terezu obdivovaly je asi výjimka, jinak já na internetu vidím velkou nenávist a zlobu vůči Tereze, až mě to překvapuje. Jsem překvapená jak se lidi vyžívají v cizím neštěstí a přeji holce to nejhorší. Já již samozrejme taky považuji za hloupou, do problémů se dostala vlastní vinou, ale i tak ji docela lituju a vězení v Pákistánu nepřeju, protože to nemusí přežít. Trest jistě zaslouží, ale v menší míře, konkrétní pravdivá fakta zatím neznáme, jestli dobře věděla, že veze heroin taky ne. Taky si říkám, kde byla její rodina, jaké měla zázemí… Mám 20letou dceru a o jejím životě vím vše, přijde mi nemysletelne, že by se zbalila a jela do Pákistánu a já o tom nevedet :think:

belladonna
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 20.01.18 08:38

No, je to šílené, pokazila si život. Chudák ona, i když věděla, do čeho jde a chudáci její rodiče. A řeči puberťáků mě nepřekvapují. Neřekla bych ale, že by chtěl článek někoho lanařit. V dalších zprávách puberťáci zjistí, že je ve vězení a hrozí jí plno let, tak snad jim to dojde.

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2411 příspěvků 20.01.18 08:48

Holka je blba, penezchtiva. V Pakistanu zrejme trest smrti nedostane, ale par let so posedi. Adekvatni trest si zaslouzi, pasovala vedome se vsemi riziky.

Russet
Echt Kelišová 9297 příspěvků 20.01.18 08:54
@Alušáček píše:
@astoret Článek se mi zdá splácaný, páté přes deváté… To že dvě puberťačka Terezu obdivovaly je asi výjimka, jinak já na internetu vidím velkou nenávist a zlobu vůči Tereze, až mě to překvapuje. Jsem překvapená jak se lidi vyžívají v cizím neštěstí a přeji holce to nejhorší. Já již samozrejme taky považuji za hloupou, do problémů se dostala vlastní vinou, ale i tak ji docela lituju a vězení v Pákistánu nepřeju, protože to nemusí přežít. Trest jistě zaslouží, ale v menší míře, konkrétní pravdivá fakta zatím neznáme, jestli dobře věděla, že veze heroin taky ne. Taky si říkám, kde byla její rodina, jaké měla zázemí… Mám 20letou dceru a o jejím životě vím vše, přijde mi nemysletelne, že by se zbalila a jela do Pákistánu a já o tom nevedet :think:

Neštěstí by bylo, kdyby ne vlastní vinou bourala nebo na dovolené přišla o život. Ne když se nechá platit jako luxusní společnice a lítá do Pakistanu pašovat drogy. Tvoje dcera by omylem nesla v zavazadle něco navíc? A nepoznala by to?

debra.morgan
Závislačka 2962 příspěvků 20.01.18 08:56

Vždyt idnes jsou jen drby, to přece nikdy nemuze brát vážně. nevim co tě překvapuje a o tom co si myslí 15ti leté holky, tak tím bych se nezabývala už vůbec. Tereza si to ted prostě vyžere, ale stejne si myslím, že byla jen bílý kůň.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33540 příspěvků 20.01.18 09:03

@astoret já osobně nesoudím nikoho a už vůbec né z toho kdo co někde o někom napíše..pohled na věc je důležitý ze všech stran..pokud udělala chybu musí za ní zaplatit..kaž­dopádně už jenom zbavení člověka svobody je neskutečně psychicky vyčerpávající a místo kde je ona na k tomu slov netřeba. Nepřeju jí nic zlého pouze hodně sil a at to zvládne.

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 20.01.18 09:08
@astoret píše:
Ahoj,

určitě jste zaregistrovali tuto kauzu o té 21 leté holce, co zatkli v Pákistánu za pašování drog..

Já ted jela tramvají a tam jely do školy cca 14 - 15 leté slečny a bavily se o ní a asi i o tomto článku na idnes, čučely do mobilu a četly, ty jo, ta jezdila po světě a měla hodiny M. Kors a guess kabelku, měla pech, že ji chytly a bylo vidět, že ji snad obdivují a vůbec jim nedochází o co jde..

https://zpravy.idnes.cz/…/domaci.aspx?…

Doufám, že sem můžu dát odkaz na ten článek, mně teda přijde i děsně napsaný. jako kdyby to, co měla bylo něco uplně vysněnýho a luxusního, což fakt kabelky guess a hodinky Kors nejsou, že lítala po světě taky ne, trochu šikovný člověk si tohle koupí či našetří z pár výplat. luxus je přeci jen jinde :D ale jo, chápu, že 15ky to vidí jinak, jenže..ten článek to fakt popisuje jako kdyby žila bůh ví jak, víkend v paříži a týden v Hurghadě? A? :D

navíc dělaly prý luxusní společnice, za 300 francouzských franků? Uhm..asi ne že..prostě mě naštval ten rozhovor těch děcek a obsah článku, proč to nenapíší jak to nejspíš je, aby odradily i jiné hloupé holky?

že se chytla nekomu na lep, jediný štěstí, že měla hezkou tvář a vypracované tělo a uměla anglicky, jinak, že prostě dělala štětku a žádné focení plavek jak se snažila lákat jiné holky..že za to brala peníze, ale ty ji nestačily, pre chtěla víc, na luxusní společnici opravdu neměla, protože na to je třeba víc a vyhlídl si ji někdo, kdo viděl, že za peníze bude ochotna cokoliv a nalákal ji na pašování drog a nejspíš ji i předhodili razii, aby zakryli něco většího a tady se to tváří..holka blbá, ted bude čekat co ji v pákistánu čeká, jestli 40 let nebo doživotí, svým způsobem mi ji je líto, ale vlastně ani ne, lanařila k tomu jiné a nesnáším drogy a lidi co je pašují, či prodávají vědomě, hnus, tak si říkám, at si tam shnije, 21 let a celý život před sebou, tak snad ji to za ty kabelky stálo, stejně tak prodávat tělo..ale děsí mě, že ty holky o ni mluvioly jako by chtěly žít stejně..

jak to vidíte vy, jak se vám zdá napsaný ten článek?

No na mě z tvého článku zase čiší hrozná zášť.. I kdyby byla štětka, tak proč to resis? Holka udělala chybu, zaplatí za ní a zda žila v luxusu či ne, bych nerozebírala..Holky z tramvaje jistě ví že krom toho všeho co slečna T. měla a dělala, bude taky sedět v tom nejhorším vězení a bůhví jak dlouho.. Takže vzor určitě není.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 20.01.18 09:08

Ji to je očividně úplně jedno :lol:

Russet
Echt Kelišová 9297 příspěvků 20.01.18 09:10
@Petruna21 píše:
Ji to je očividně úplně jedno :lol:

Hlavně aby na fotkách vypadala hezky :-)

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 20.01.18 09:14
@Russet píše:
Hlavně aby na fotkách vypadala hezky :-)

Asi tak holka byla docela vysmátá :) :lol:

Verpa5
Kecalka 196 příspěvků 20.01.18 09:26

Každý svého štěstí strůjcem…spíš se mi nelíbí jak se dává prostor slávy chtivé „kamarádce“, která si chce na cizím neštěstí postavit kariéru. Na radoby luxusní život se chytí jen podobné typy děvčat většinu tento způsob života spíše děsí, nebo si z takových dělají legraci.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 41 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „svůdných“ fotek s brčkem a dětských oslav? Zákaz plastů na jedno použití!

Plastová brčka, talíře, příbory. Požehnání pro rychlé občerstvení a spása... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama