Co si myslíte o tom, že chci dítě v 18?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

skoromamina12
Nováček 3 příspěvky 16.01.17 12:40
Co si myslíte o tom, že chci dítě v 18ti?

Ahoj, moc by mě zajímal váš názor. S mým manželem se moc milujeme a moc bychom si přáli miminko bez ohledu na náš věk. Ale moji rodiče mi tvrdí, že je na to moc brzo, abych prý počkala minimálně rok :cert:, ale mně se už čekat nechce. Tak co myslíte vy? :nevim: ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 16.01.17 12:41

Dělej jak uznáš za vhodné :nevim: tvůj život, tvoje volba.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25065 příspěvků 16.01.17 12:41

Nic hezkého.

Ceblma
Stálice 73 příspěvků 16.01.17 12:42

Myslím si, že rok není zase takovy rozdíl :nevim:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 16.01.17 12:43

I když vlastně ne, dítě si nepořizujte, očividně ještě nejste zralí na to mít dítě, když se necháte ovlivnit názorem rodičů.

Lekninka91
Extra třída :D 10378 příspěvků 16.01.17 12:43

Doufám, že seš troll :roll:

Příspěvek upraven 16.01.17 v 12:43

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 12:43

@skoromamina12 Je to vaše věc, na ostatní kašly :kytka:

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 16.01.17 12:43

Myslím, že je moc brzo. Ale já od života měla jiné priority, dnes mi je 31 a jsem pořád bezdětná. Soustředila jsem se na školu, chtěla v životě něčeho dostáhnout, kdybych měla dítě v 18, tak bych nic z toho, co teď mám neměla. Pokud samozřejmě už nestuduješ, máš odpracováný minimálně rok kvůli nároku na mateřskou, je to už jen tvoje volba.

Moise
Hvězda diskuse 36511 příspěvků 43 inzerátů 16.01.17 12:44
@Ceblma píše:
Myslím si, že rok není zase takovy rozdíl :nevim:

v tomhle věku i jo :mrgreen:

smotlaska
Ukecaná baba ;) 1144 příspěvků 16.01.17 12:45

Rok sem nebo tam podle meho nazoru neni dulezity.. jestli mate manzela, kde bydlet a jak se uzivit vdichni tri, nevidim osobne problem. Hlavni veci jsou uplne o necem jinem nez o veku (i kdyz pravda casto s vekem primo souvisi :-)

Lekninka91
Extra třída :D 10378 příspěvků 16.01.17 12:46

Příspěvek autorky před pěti dny:

Ahoj, je mi 20 let a o děťátko se snažíme s manželem již 2 roky. Bohužel nic… Doktorka mi řekla, že je to v takovém věku naprosto normální, ale my s manželem si to nemyslíme. Moc by mi pomohlo, kdybyste nám napsali, co si o tom myslíte, popřípadě nějaké rady. Moc děkujeme. :* :* :srdce:

Tak čert ví, jak to vlastně je :think:

skoromamina12
Nováček 3 příspěvky 16.01.17 12:48

Tento profil mám společný se svou sestrou, které je 20 let. :lol:

Ceblma
Stálice 73 příspěvků 16.01.17 12:49

@Moise 18 či 19 :nevim: ať se na mě nikdo nezlobí, ale v tomhle věku jsem byla hrozné střevo

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 16.01.17 12:50

Máš vystudováno a odpracováno (nejen kvůli nároku na mateřskou, ale i praxi až se jednou po rodičovské budeš do práce vracet)? Máte kde bydlet? Manžel pracuje a máte dostatečnou finanční rezervu, abyste koupili výbavu pro miminko a pro případ nějakých neočekávaných výdajů během let, co ty budeš doma? Pokud jsi na všechny otázky odpověděla ano, směle do toho :)

smurfka
Nadpozemská drbna 29811 příspěvků 16.01.17 12:52

Je to váš život.. já bych byla i proti tomu aby se dcera v 18ti vdávala, natož měla dítě..
ale pokud máte kde bydlet, pracujete, tak si dělejte co chcete..

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >