Co si myslíte o vyumělkovaných ženách?

• Fotoalbum (9)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.10.21 21:10

Co si myslíte o vyumělkovaných ženách?

Ahoj, zajímal by mě názor na ženy, co si nechají vybotoxovat vše, napíchát rty, zúžit nos. Líbí se vám to muži, nehatim to, jen mě zajímá mužský názor.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65240
3.10.21 21:12

Mému třeba nee.. nemá rád ani výrazné líčení, barevné nehty atd.. takže umělá barbína nee :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4443
3.10.21 21:17

A tyto ženy hledájí pravého muže :D
Já teda být chlapem tak bych se bála ráno se vedle ženy vzbudit 😂 už jen co dovede make-up.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36888
3.10.21 21:18

Když ji to baví. Po šedesátce se zhroutí, že už to nefunguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2547
3.10.21 21:19

Muj muz ti vzkazuje, ze ne.
Ma rad prirozene zeny, dlouhe pestene vlasy, prirozene opaleni, upravene ruce, svezi plet, oplacanejsi. Libi se mu latino ala Eva Mendes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7020
3.10.21 21:22

Mě přijdou směšný a neznám normálního chlapa, kterýmu by se to líbilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7020
3.10.21 21:22
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímal by mě názor na ženy, co si nechají vybotoxovat vše, napíchát rty, zúžit nos. Líbí se vám to muži, nehatim to, jen mě zajímá mužský názor.

Kdy na to jdeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1929
3.10.21 21:23

Nelíbí. Máme jednu v rodině. Vždycky byla mimořádně krásná. Ale chtěla být ještě krásnější a tak ma nová umělá prsa, umělé řasy, vyplněné rty, naplněné vlasy, atd. Všichni se jednoznačně shodneme, že tohle ona nikdy nepotřebovala. Ale ona si jde dál za tím zkrášlováním. Každopádně je to její věc, ale už začíná vypadat jako umělá barbína.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.10.21 21:31

Bavila jsem se s několika muži v sauně o umělých prsou. Protože občas se tam nějaká taková objeví a samozřejmě je to poznat. U některých dam je zjevné, jak jsou na ně pyšné - třeba ta, co je ve společné šatně do půl těla i při fénovani vlasů. Mi to je jedno, nechci nikoho soudit ani komentovat, ale: je to poznat, vypadá to nepřirozeně, zvlášť když padesátileté tělo má prsa jako osmnáctka, a hlavně všichni chlapi mi shodně řekli, že to je ošklivý.
Pro mě jsou všechny plastiky ošklivý. Jako vrásky pak nemají, rty mají větší atp., ale na kráse to nepřidá a na přirozenosti značně ubere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36888
3.10.21 21:33
@Sedmnactnulajedna píše:
Bavila jsem se s několika muži v sauně o umělých prsou. Protože občas se tam nějaká taková objeví a samozřejmě je to poznat. U některých dam je zjevné, jak jsou na ně pyšné - třeba ta, co je ve společné šatně do půl těla i při fénovani vlasů. Mi to je jedno, nechci nikoho soudit ani komentovat, ale: je to poznat, vypadá to nepřirozeně, zvlášť když padesátileté tělo má prsa jako osmnáctka, a hlavně všichni chlapi mi shodně řekli, že to je ošklivý.
Pro mě jsou všechny plastiky ošklivý. Jako vrásky pak nemají, rty mají větší atp., ale na kráse to nepřidá a na přirozenosti značně ubere.

Je to poznat, ale když si je moc nepřifoukne, vypadá to líp, než kdyby je měla až k pupku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
3.10.21 21:37

Malo ktery muz to prizna ale bohuzel se takove typy zen muzum libi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36888
3.10.21 21:38
@Jitulinka.1 píše:
Malo ktery muz to prizna ale bohuzel se takove typy zen muzum libi ;)

Nagelovaným chlapečkům v slim džínečkách možná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7020
3.10.21 21:39
@Jitulinka.1 píše:
Malo ktery muz to prizna ale bohuzel se takove typy zen muzum libi ;)

Šamponům jistě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26297
3.10.21 21:40

Mému muži se to nelíbí, ale znám dost takových, co ty plastové barbíny berou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5788
3.10.21 21:41
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímal by mě názor na ženy, co si nechají vybotoxovat vše, napíchát rty, zúžit nos. Líbí se vám to muži, nehatim to, jen mě zajímá mužský názor.

Kdysi jsem se na chatu bavila s chlapem, kteremu se prave tyto zeny..cim vice plastik tim lepe..typ treba partnerka Vemoly, moc libily a nejvice pritahovala prave ta jejich umelost, to jak ze sebe chteji udelat panenky Barbie. Je to normalni uchylka..jako ujetost na boty, nohy a nevim co..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat