Co si o ní myslet?

31
3.9.21 23:36

Co si o ní myslet?

Ahoj. Nedávno jsem se seznámil se slečnou (no vlastně paní), s kterou jsme si fakt přes psaní rozumněli. Když jsme se po nějaké době sešli, oba jsme uznali, že jsme v reálu jiní. Já utlumenější a ona akčnější. Dost jsem ji připomínal expartnera s kterým se rozvádí. Bral jsem to tak, že ikdyž přes psaní vše klape, že už se scházet nadále nebudeme. Docela se mě i pří první schůzce docela dotkla a ona zas měla pocit, že na ní čumím jak na magora. I to, že mi popisovala koho spíš hledá, mi dávala najevo, že to nejsem povahou já. Prostě jsme se moc nepochopili a za mě asi nejhorší rande co jsem zažil. Stručně, hodil jsem jí domů a čekal jsem, že už se neuvidíme a nenapíšem si. Ona když odcházela tak se mě ptala, jestli si napíšem a já že nevím. Pár hodin na to mi začla sama psát. Měl jsem z ní pocit, že se vidět už nechce a nerozumím tomu proč mi tedy píše, když jsem jí připadal tak nudný. Dnes mi zas psala jaký sem měl den. Moc tomu nerozumím, protože z obou stran to bylo zvláštní, už jenom to, že i po krátké schůzce jsem měl pocit, že mi v něčem lže. Sama řekla, že to je challenge ji získat. :roll: Jaký je váš názor? Hraje si semnou? Má cenu v tom pokračovat? Díky :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
940
3.9.21 23:40

A tobě se líbí, nebo ne? Kolik je tobě a kolik jí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
3.9.21 23:42

@nototo ano líbí se mi. Je mi 28 a jí 29.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
3.9.21 23:47

Tak si s ní dál piš a nic moc neřeš. Asi jsi nějak zaujal, když pořád píše. Poznávej jí a uvidíš. Teda ale podle toho co jsi psal (paní) to vypadlo že je mnohem starší než ty :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
3.9.21 23:49

O nic nejde, jestli se ukáže, že je to potvora a lhářka tak třeba alespoň bude dobrej sex ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
3.9.21 23:50

@nototo to souhlasím :lol: musím přijmout její hru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
3.9.21 23:53

A to jste si řekli, že to bylo priserne rande a že jsi na ni koukal jako na magora a že jste se nepochopili nebo to si jen myslíš, že si myslí ona?
Pokud je to tvoje dedukce, taky může být špatná a slečna o tebe má zájem.
Pokud jste si to takhle zhodnotili a ona si s tebou potom píše dal, je víc možností - je masochistka a dělá jí dobře ztrácet čas, nudí se a kontakt s tebou ji baví nebo tomu chce dát ještě šanci.
Jinak já jsem určitě zažila rande, ze kterého jsem odcházela s pocitem, že jsem protejsek nezaujala a opak byl pravdou:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
3.9.21 23:58

@Svetluska55 jednali jsme k sobě narovinu, ona řekla, že jsem na ní koukal jak na blázna. Jak říkám, zhodnotili jsme to oba jako neúspěch. Sice pronesla, že protiklady se přitahují ale víc to nezhodnotila, takže nevím co si myslí a alibisticky na moje otázky utíká. Takže už se jí neptám jak se cítí a neřeším to. O to víc mi píše. Otázkou je jak říkáš, která varianta je ta správná. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
4.9.21 00:01
@Marega10 píše:
@Svetluska55 jednali jsme k sobě narovinu, ona řekla, že jsem na ní koukal jak na blázna. Jak říkám, zhodnotili jsme to oba jako neúspěch. Sice pronesla, že protiklady se přitahují ale víc to nezhodnotila, takže nevím co si myslí a alibisticky na moje otázky utíká. Takže už se jí neptám jak se cítí a neřeším to. O to víc mi píše. Otázkou je jak říkáš, která varianta je ta správná. :nevim:

A 4.moznost - jako člověk ji nesedíš, ale sex by neodmitla:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
4.9.21 07:21
@Marega10 píše:
Ahoj. Nedávno jsem se seznámil se slečnou (no vlastně paní), s kterou jsme si fakt přes psaní rozumněli. Když jsme se po nějaké době sešli, oba jsme uznali, že jsme v reálu jiní. Já utlumenější a ona akčnější. Dost jsem ji připomínal expartnera s kterým se rozvádí. Bral jsem to tak, že ikdyž přes psaní vše klape, že už se scházet nadále nebudeme. Docela se mě i pří první schůzce docela dotkla a ona zas měla pocit, že na ní čumím jak na magora. I to, že mi popisovala koho spíš hledá, mi dávala najevo, že to nejsem povahou já. Prostě jsme se moc nepochopili a za mě asi nejhorší rande co jsem zažil. Stručně, hodil jsem jí domů a čekal jsem, že už se neuvidíme a nenapíšem si. Ona když odcházela tak se mě ptala, jestli si napíšem a já že nevím. Pár hodin na to mi začla sama psát. Měl jsem z ní pocit, že se vidět už nechce a nerozumím tomu proč mi tedy píše, když jsem jí připadal tak nudný. Dnes mi zas psala jaký sem měl den. Moc tomu nerozumím, protože z obou stran to bylo zvláštní, už jenom to, že i po krátké schůzce jsem měl pocit, že mi v něčem lže. Sama řekla, že to je challenge ji získat. :roll: Jaký je váš názor? Hraje si semnou? Má cenu v tom pokračovat? Díky :dance:

Odhadem podle popisu. Hodí se jí podpora během rozvodu, jsi zvyklý chovat se slušně, i po nepovedeném rande jsi ji odvezl domů. Působíš důvěryhodně, když sedla do auta s někým, koho potkala poprvé v životě. Dělá jí dobře si s Tebou psát, nejspíš máš pocit, že bys ji mohl „zachránit“, pravděpodobně se Ti svěřuje s problémy s ex, dáváš jí podporu.
Podle mě jsi záložní plán v konkurzu na převozníka. Jestli snad z toho bude nějaký jednorázový sex, tak velice pozor na antikoncepci, paní má věk na hnízdění.
Ale jestli napíšeš, že ona už dítě nebo dokonce děti má a Ty jsi svobodný bezdětný, tak Ti odpovím, že jsi pitomec takhle ztrácet čas. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
4.9.21 07:25
@Marega10 píše:
to souhlasím :lol: musím přijmout její hru

Ne, nemusíš. Za prvé se rozhoduj, jestli chceš vůbec hrát a případná výhra stojí za to. Za druhé podle jakých pravidel jsi ochotný hrát. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1916
4.9.21 08:21
@Marega10 píše:
Ahoj. Nedávno jsem se seznámil se slečnou (no vlastně paní), s kterou jsme si fakt přes psaní rozumněli. Když jsme se po nějaké době sešli, oba jsme uznali, že jsme v reálu jiní. Já utlumenější a ona akčnější. Dost jsem ji připomínal expartnera s kterým se rozvádí. Bral jsem to tak, že ikdyž přes psaní vše klape, že už se scházet nadále nebudeme. Docela se mě i pří první schůzce docela dotkla a ona zas měla pocit, že na ní čumím jak na magora. I to, že mi popisovala koho spíš hledá, mi dávala najevo, že to nejsem povahou já. Prostě jsme se moc nepochopili a za mě asi nejhorší rande co jsem zažil. Stručně, hodil jsem jí domů a čekal jsem, že už se neuvidíme a nenapíšem si. Ona když odcházela tak se mě ptala, jestli si napíšem a já že nevím. Pár hodin na to mi začla sama psát. Měl jsem z ní pocit, že se vidět už nechce a nerozumím tomu proč mi tedy píše, když jsem jí připadal tak nudný. Dnes mi zas psala jaký sem měl den. Moc tomu nerozumím, protože z obou stran to bylo zvláštní, už jenom to, že i po krátké schůzce jsem měl pocit, že mi v něčem lže. Sama řekla, že to je challenge ji získat. :roll: Jaký je váš názor? Hraje si semnou? Má cenu v tom pokračovat? Díky :dance:

Takhle se tahaj naivní blbečkové za nos :D :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1577
4.9.21 08:24

Ja si myslim, ze dokud nenajde nekoho „lepsiho“, tak ji budes stacit, proste nechce byt sama a bere zatim to, co je…
Asi bych se na ni vyprdla, pokud ti nesedla na prvnim rande, tak dej na sesty smysl..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7530
4.9.21 08:35
@Marega10 píše:
@nototo to souhlasím :lol: musím přijmout její hru

nemusíš, tvoje volba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2347
4.9.21 08:39

Do toho bych nešla. Jste naprosto rozdílné povahy, z prvního setkání pocity nic moc, rozvádí se a už hledá někoho nového… Myslím, že se dá najít holku, která nebude mít těch komplikací tolik.
Za mě - ztráta času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat