Co si o ní myslet, kašlat na ní, i když je chyba na mé straně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 19:41
co si o ní myslet, kaslat na ni, i kdyz je chyba na me strane ?

Ahoj,
psal jsem si po dlouhe dobe s byvalou, komunikace byla fajn, ale po několika tydnech jsem měl sve problemy, do toho jsem se zacal hasterit s kdekym, i s touto byvalou, nakonec jsem ji v tom nejvetsim vypeti odstranil z pratel z facebooku.
Nekdo by si rekl, jeeeezis faceboocek, ale je to jedine, kde jsem ji na fotkach mohl videt a ona me, aniz bychom si jeden druhemu trapne o fotky rikali.
Tak me to moc mrzi, uz jen z tohoto duvodu.
Navic ona po tomto odstraneni semnou nemluvi a ja na ni jiny kontakt nemam.
Na zpravy tam neodpovida, ani kdyz jsem se omluvil…
To jako tohle muze nekoho urazit natolik, ze se nekolik mesicu sprajcne???
co byste delali vy dal- cekali, zda se sama neozve nebo se na to vykaslali a neodpovidali byste ani kdyz by se ozvala nahodou nekdy sama?
Jsem dost vytocenej, nekolikamesicni urazeni jsem jeste u nikoho nepoznal :-D

Reakce:
janablizkova
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 11.11.18 19:47

Sice je chyba na tvé straně když jsi ji vymazal,ale snad to není takový hrozný důvod k tomu aby se již neozvala.Zřejmě nemá zájem.Pokud se ti ozve tak ji odepiš ukaž že jsi lepší a pokud se už neozve tak se na to vykašli.

Tichošlápek
Extra třída :D 10951 příspěvků 11.11.18 19:50

Asi ji nechybis. Neřešila bych to a uz ji nepsala

misi11
Neúnavná pisatelka 16652 příspěvků 11.11.18 19:53

A cos ji vytkl pri tom hastereni s ni ;)

terien
Echt Kelišová 8511 příspěvků 11.11.18 19:55

Otázka je, jestli je opravdu uražená nebo seš jí volnej.

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 11.11.18 19:55

Kolik vám je? Nechceš energii věnovat něčemu smysluplnějšímu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 19:56
@misi11 píše:
A cos ji vytkl pri tom hastereni s ni ;)

psal jsem ji o svem vztahu a ona na nektere veci mela jine nazory - nic co by mohlo byt duvodem urazeni, nijak se nejednalo o jeji osobu. To urazeni nastalo az potom, co jsem ji odstranil.

Petra Z
Hvězda diskuse 52210 příspěvků 11.11.18 19:58

A proč si chceš prohlížet fotky ex??
Ona o tvoje evidentně nestojí. Není uražená,je jí to fuk

Anka1313
Závislačka 2875 příspěvků 11.11.18 20:10
@Anonymní píše:
psal jsem ji o svem vztahu a ona na nektere veci mela jine nazory - nic co by mohlo byt duvodem urazeni, nijak se nejednalo o jeji osobu. To urazeni nastalo az potom, co jsem ji odstranil.

A c čeho usuzuješ, že se urazila, když na Tebe nereaguje ? :think: Třeba už jí prostě jen nezajímáš a vůbec se Tebou nezabývá ;)

Tunrida
Hvězda diskuse 48062 příspěvků 11.11.18 20:19

A nenapadlo tě, že prostě nemá zájem? Prej několikaměsíční urážení :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 68541 příspěvků 11.11.18 20:19

Má tě dost, jsi jí volný, nechce tě mít v přátelích a nechce s tebou mít nic společného. Tak jí dej pokoj a dozraj ty. Ty jí teatrálně vymažeš a pak se tady durdíš, že ona se uráží :mrgreen: TVL já bych někdy chtěla mít taky takové starosti

akavi
Kecalka 135 příspěvků 12.11.18 05:23

Už je asi dlouho bývalá, ne? Tak ji nech jít i ve své hlavě, najdi si nějakou budoucí a nedělej hysterku. S bývalými partnery se zásadně o chybách vztahu nebaví, to se dělá se současnými, pokud chceš něco změnit k lepšímu. Vůbec se nedivím, že se s tebou nechce bavit.

misi11
Neúnavná pisatelka 16652 příspěvků 12.11.18 06:33
@Anonymní píše:

Nj, cekas ze bude zarlit a psat ze bez tebe nemuze zit a ono nic ze :nevim: drazdils ju penim ody na novy vztah a ju to moc nebralo, proto odstraneni z pratel?? :roll: evidentne ji jsi sumak :palec: ale zkzs ji napsat at si te prida znovu do pratel, ze se rad divas na jeji fotky a to ted nemuzes :P

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 12.11.18 06:56

Třeba není uražená, jen nevidí důvod proč by se měla bavit s psychicky labilním klukem.

Taky jedna
Extra třída :D 11928 příspěvků 12.11.18 07:00

Tak jsem ráda, že i kluky umíme vytočit a to tímto způsobem, díky :palec:
I když nemůžu mluvit za tvou ex., ale tipla bych si, že tvé manipulace už má plné zuby a nejspíš se jí ulevilo, když sis ji ty vyhodil z přátel. Vyhodil ses i z jejího života. Beztak tušila, že akorát chodíš šmírovat její fotky :lol:
Tuhle kapitolu už uzavři. Tam není cesty zpět. Ta holka není uražená. Ona už tě ve svém životě nechce ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >