Co si o tom mám myslet? Jsem v ohrožení?

Anonymní
25.2.20 09:04

Co si o tom mám myslet? Jsem v ohrožení?

Zdravím, mám kamarádku, která chodila s kamosem myho manžela. Můj manžel ji dle svých slov nesnáší, ale z pátku na sobotu se stala divná věc. Manžel byl na školním srazu a později šel za tím svým kamarádem do klubu, zde potkal i tu jeho bejvalku - moji kamarádku. Dle kamarádky si jich nevsimala, ale můj manžel za ni šel první a dal se s ni do řeči. Pak tam prý byli tak nějak spolu, řešili různé věci a povídali si. No jenže prý pak ona zacla dělat scény tomu svému bývalému, protože tam měl nějakou jinou holku. No mého manžela nenapadlo nic jiného, než ze řekl, ze teda jde dom, ať jde s nim. No a dotáhl ji k nám dom. Já to samozřejmě zjistila až ráno a byla jsem teda hodně překvapena, že teda se s ni vůbec bavil a natož ji dovedl dom. Její první slova co mi řekla byla, já ti to hned vysvětlím. V tu chvíli mě napadlo kdoví co. Pak mi to teda vysvětlovala co se stalo a jak byla rozhozena a ze ji teda můj manžel nabídl, ať jde k nám spát. A pak mi vykládala jak o mně manžel mluví, jak si strašně váží toho co má doma a takový řeči a jak se ji až chtělo brecet a jak mi to závidí. Už i jednou dřív mi říkala jak mi závidí naši dceru. Mám teda strach, aby když je teď ve složité situaci po rozchodu, tak aby nehledala útěchu u mého manžela (kterého dřív nesnášela a říkala jaký má špatný vliv na toho jejího byvaleho) a kterej ji teda taky dle svých slov nemá rad, ale přitom má potřebu ji utesovat. Co mám dělat? Když jsem se ptala manžela proč ji jako vzal k nám, tak mi řekl, ze ji přece tak rozhozenozenou nemohl nechat jet samotnou domu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23696
25.2.20 09:09

Rozhozenou nebo ožralou? Jestli ji někde potkal, že sotva chodila, tak je dobré, že ji k vám dotáhl. I když se tě měl zeptat. Jestli jen tak došli k vám domů se vyspat, to by se mi moc nelíbilo

Příspěvek upraven 25.02.20 v 09:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8530
25.2.20 09:10

A ty si doma nebyla? Manželovi asi moc nevěříš že? Přijde mi to celé postavené na hlavu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 09:11

@pikola řekla bych, ze oboje, protože ona potencionalni nové přítelkyně svého bývalého stalkuje a asi to byl pro Ni šok, kdyz Teda najednou byl s jinou i přímo před ni :nevim:. Každopádně jak vstala, tak mi nepřišla, ze by měla zase tak velkou kocovinu.

• Nahlásit
  • Citovat
25.2.20 09:12

Už jsem párkrát za život byla rozhozena, ale aby mě táhl k sobě domů ženatý chlap, který mě nesnáší, to se mi teda ještě nestalo. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 09:14

@arinecka byla jsem doma s dcerou a spaly jsme spolu v ložnici. Manžel zůstal spát v dcerinem pokojicku, takže jako nevím co se mohlo dít, než jsem ráno vstala a ona spala v obýváku vedle pokojicku a manžel v pokojicku.

• Nahlásit
  • Citovat

Je vysoce nepravděpodobný, že kdyby s ní něco měl, tak by to dělal tak, že jí přitáhne k vám domů, když tam jsi i ty.
Spíš bych to tipla na opravdu jen ochratelský pud.
Spousta mých známých, a to včetně mě, by se zachovala stejně.

Důvěřuješ svému manželovi? Máte dobré spokojené manželství? Pokud ano, byl by blázen, kdyby si to takhle podojil.
Jinak bohužel, pokud se nevěra stát má, tak se stane. Nezabráníš tomu, ani kdybys ho hlídala na každým kroku. A tak je to potřeba brát, chovat se k partnerovi tak, aby neměl potřebu zanášet a věřit.

A pokud se ptáš, co dělat? Nic, maximálně říct, že bys ráda věděla dopředu, že ji tam přivede (ať ti třeba cestou zavolá)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2181
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 09:16
@arinecka píše:
A ty si doma nebyla? Manželovi asi moc nevěříš že? Přijde mi to celé postavené na hlavu :think:

Myslím, že spíš nevěří jí a já se jí moc nedivím. Mě by takové prespani v její situaci přišlo nevhodné a s díky bych odmítla a šla domů. Nějak jsem nevycetla, že k sobě domů nemohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 09:17

Nejde mi proste do hlavy to, ze když ji k nám pozvu, tak mi to pak vyčítá, ze první co uvidí když přijde dom je ona a že ji nesnáší a nechce ji u nás a pak ji někde v klubu sám osloví, je s ni cely večer a ještě ji dotáhne k nám domu. Já to proste nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.2.20 09:18

@Silverine247 mohla k sobě domu, mohla jet taxíkem nebo autobusem.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.2.20 09:20

A na jednu stranu spis nevím jak se zachovat k ni, aby se ji teda nezacalo líbit jak se o ni můj manžel stará když má špatnou náladu takto někde a když mi teda defakto závidí vše, aby na nej ona něco nezkusila. Jestli s ni teda mám omezit kontakt nebo co.

• Nahlásit
  • Citovat
9556
25.2.20 09:21
@Silverine247 píše:
Myslím, že spíš nevěří jí a já se jí moc nedivím. Mě by takové prespani v její situaci přišlo nevhodné a s díky bych odmítla a šla domů. Nějak jsem nevycetla, že k sobě domů nemohla.

Taky nechápu proč nemohla jít domů. Ex jí evidentně neohrožovat, to spíš ona jeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8530
25.2.20 09:22
@Anonymní píše:
@arinecka byla jsem doma s dcerou a spaly jsme spolu v ložnici. Manžel zůstal spát v dcerinem pokojicku, takže jako nevím co se mohlo dít, než jsem ráno vstala a ona spala v obýváku vedle pokojicku a manžel v pokojicku.

Hm, je to divný teda. Jestli byla jak dělo, tak jí mohl strčit do taxíku, a jít domů. Asi bych byla taky hodně překvapená, kdybych našla na gauči mou kamarádku, o které vím, že jí můj chlap nemá rád a najednou jí přitáhl domů :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 09:22

Takže kamarádka měla potřebu ti vysvětlit, že ona si ho nevsimala, že to on přišel za ní? :think: Dala bych si na ní pozor. Manžel je pravděpodobně jen ochranitel - trouba, který to trochu nedomyslel, ale z těch jejích keců okolo mám pocit, že přesně chtěla, aby ti to začalo v hlavince srotovat. Prostě když ji se nedaří, tak to rozjebat i jiným.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama