Co si o tom myslet? Miluju ho

Anonymní
12.11.20 15:32

Co si o tom myslet? Miluju ho.

Jdu za vami se zoufalou radou.
2 roky zpatky jsem byla na brigade v jedne firme, poznala jsem se tam s chlapem, o 20let starsim. Lepe jsme se poznali, rozumeli jsme si spolua zazili spolu par krasnych chvil, jen to bylo kratke, byla jsme tam 2 mesice pres leto. On mi vyznal lasku, byl do me blazen, chtel aby mezi nami bylo neco vic, jenze pak jsem odesla a nejak se mezi nami utlumila konverzace, uz jsme se nevideli, nenapsali, nevim co presne se stalo. Nekdo mu tenkrat rekl, ze jsem nekoho mela (ale nemela). No, ale k veci.
Mesic zpatky jsem tam zacala opet pracovat, uz nastalo. A kdyz jsem ho tam videla, vsechno se mi vratilo. Ja jsem na nej nikdy neprestala myslet, a v tu chvili jsem si uvedomila, ze to co jsem k nemj citila, tak se vratilo. Tak jsme spolu zas prohodili par slov, vymenili jsme si na sebe cisla, obcas si neco napisem. Ja na nej porad myslim, kazdy den i noc, jsem v tom az po usi a on to vi. Napsal mi, ze o me nechce uz nikdy prijit, ale ze jsme kamaradi. Vcera prisel ke me domu, chvilku jsme si povidali, bylo to fajn, pak jsme se ze srandy postuchovali a nakonec to doslo k libani a sexu. Jenze hned po tom se oblikl, a rekl mi, jestli nechci nekam hodit a sel, nic nerekl. V aute jsme spolu prohodili jeste par slov, ja mu pak vecer psala, ze to bylo krasny, napsal smajlika.
Nevim, co si o tom mam myslet, tenkrat to z jeho strany bylo krasne, ted nejak ne. On se mi snazi pomahat, kdyz jsme byla nemocna, porad se na me ptal u kolegu v praci..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1962
12.11.20 15:35

Nevím, jestli to tu mám po tisící napsat.
Dostal, co chtěl. Víc se k tobě vázat nechce.
Na příležitostný sex dobrý, jinak o tebe jako o partnerku nestojí.

A v horším případě byl s tebou špatný sex.

Příspěvek upraven 12.11.20 v 15:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
12.11.20 15:38

Co si o tom myslet? Záleží, jestli to byla jednorázově, budete pokračovat jen sexuálně nebo navážete vztah. Nemá jinou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
12.11.20 15:49

A neni treba jen tak nahodou zenatej?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14125
12.11.20 15:51

Zkusil to a dostal co chtěl. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3438
12.11.20 15:51

Jéje
holka, tak tohle nezní VŮBEC dobře
ptala ses ho vůbec, zda někoho má?
tipla bych, že s někým žije…
prosím tě, hlavně se na něj nevaž, tohle fakt nevypadá, že je zamilovaný… jen využil příležitost… opatrně osonduj, jak je na tom vůbec se svým stavem, dost věcí se za tu dobu mohlo změnit.. a hlavně mu nevypisuj výčitky a blbosti, jen bys to zhoršila..
tohle jsou holt nárazy z mládí, no.. ještě, že už to mám dávno za sebou, občas tohle dost bolí.. náraz Představ vs. Reality…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3906
12.11.20 15:59
@Anonymní píše:
Jdu za vami se zoufalou radou.
2 roky zpatky jsem byla na brigade v jedne firme, poznala jsem se tam s chlapem, o 20let starsim. Lepe jsme se poznali, rozumeli jsme si spolua zazili spolu par krasnych chvil, jen to bylo kratke, byla jsme tam 2 mesice pres leto. On mi vyznal lasku, byl do me blazen, chtel aby mezi nami bylo neco vic, jenze pak jsem odesla a nejak se mezi nami utlumila konverzace, uz jsme se nevideli, nenapsali, nevim co presne se stalo. Nekdo mu tenkrat rekl, ze jsem nekoho mela (ale nemela). No, ale k veci.
Mesic zpatky jsem tam zacala opet pracovat, uz nastalo. A kdyz jsem ho tam videla, vsechno se mi vratilo. Ja jsem na nej nikdy neprestala myslet, a v tu chvili jsem si uvedomila, ze to co jsem k nemj citila, tak se vratilo. Tak jsme spolu zas prohodili par slov, vymenili jsme si na sebe cisla, obcas si neco napisem. Ja na nej porad myslim, kazdy den i noc, jsem v tom az po usi a on to vi. Napsal mi, ze o me nechce uz nikdy prijit, ale ze jsme kamaradi. Vcera prisel ke me domu, chvilku jsme si povidali, bylo to fajn, pak jsme se ze srandy postuchovali a nakonec to doslo k libani a sexu. Jenze hned po tom se oblikl, a rekl mi, jestli nechci nekam hodit a sel, nic nerekl. V aute jsme spolu prohodili jeste par slov, ja mu pak vecer psala, ze to bylo krasny, napsal smajlika.
Nevim, co si o tom mam myslet, tenkrat to z jeho strany bylo krasne, ted nejak ne. On se mi snazi pomahat, kdyz jsme byla nemocna, porad se na me ptal u kolegu v praci..

Chtel si z.kuat ci v tom hledas za lovestory :roll: lichoti mu ze o nej usiluje o x let mladsi ale na vztah ma jinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
12.11.20 16:03

Tak buď vyznává lásku a je do tebe blázen nebo mluví o kamarádství, do čehož zas úplně nepasuje ten sex :think: :D
Predpokládám, že mu je 40+ a to by měl umět reagovat jinak než pomocí emotikonů.
Působí to na mne, že dostal, co chtěl.
Jestli má zájem, ať už jen o sex, ozve se sám. Osobně bych se spíš stáhla a nečekala na zázrak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8204
12.11.20 16:14

Nejspíš je zenatej a chtěl si jen vrznout bokem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5485
12.11.20 17:27

Chtěl tě jen na sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
12.11.20 17:34

Dostal tě sladkejma řečičkama. Snad si z toho něco odneseš.

Edit. Odneseš jako ponaučení :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
12.11.20 17:50

Rekl ti, ze te chce jako kamaradku.jen uz zapomnel dodat, ze kamaradku s vyhodami :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
13.11.20 15:27
@Angry_birds píše:
Dostal tě sladkejma řečičkama. Snad si z toho něco odneseš.Edit. Odneseš jako ponaučení :pankac:
😇
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
752
13.11.20 15:35

Mně tu spíš bouchlo do očí, žes na něj celou tu dobu, co jste se neviděli, myslela. Hmm, a proto si to nechala tedy vyšumět? 8o
Víš, ono po dvou letech nejde volně navázat tam, kde jste přestali. Čas uplynul a on vystřízlivěl. Teď si mu dala asi lehčeji než tenkrát to, co po Tobě chce. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
13.11.20 15:41

Bohužel to opravdu vypadá, že tě měl jen na to jedno.
:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama