Co si o tom myslíte?

Anonymni
11.6.09 19:18

Co si o tom myslíte?

Ahoj holky, zajímal by mě váš názor. Dnes jsem volala na recepci k objednání na Orlí v Brně. Vždycky tam byla zjevně nepříjemná slečna, ale tentokrát už to bylo moc. Asi před čtrnácti dny jsem se objednávala a jak jsem spěchala, zapoměla jsem si to poznačit. Dnes jsem chtěla zjistit, kdy to jsem vlastně objednaná a slečna mi nejdříve vynadala a pak řekla naprosto nesmyslné datum (v té době nemá můj lékař ani ordinační hodiny). Rozhodla jsem se, že počkám do července a pak se objednám (nemám momentálně žádné problémy, tak ani nespěchám). Jen nevím, jestli to mám oznámit nebo prostě pak zavolat, že se chci objednat a tenhle termín ignorovat (vlastně ani nevím, který a znovu se mi tam volat opravdu nechce). Jen mě zajímá, jestli vadí, když na termín nepřijdu a nijak to neohlásím.

Díky za vaše názory :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
11.6.09 19:22

Asi bych tam zavolala znovu a doufala, že slečna bude mít lepší náladu nebo tam bude někdo jiný. Zmínila bych se o tom, že jsem objednaná na dobu, kdy tam lékař není a jestli jsem si to náhodou špatně nepoznačila, popř. se objednala na jindy.

Nepřijít na termín asi doktorům nějak zvlášť nevadí, ale je to blbý vůči jiným pacientům, kteří by v té době mohli být ošetřeni (zvlášť, jestli máte delší čekací lhůty). Samozřejmě se může stát, že někdo nemůže a zjistí to na poslední chvíli, ale když to jde, tak já bych zavolala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.6.09 21:42

Ty se ji bojis? To snad ne! Kdyz ma blbou naladu, tak ji rekni, ze ti po jeji blby nalade nic neni a at dela svoji praci (slovo ‚prosim‘ nesmi chybet - at jsi nad ni) …jakepak doufani, ze bude mit lepsi naladu!!! Jinak si stezuj, jednoduche, proste, nic nevychovaneho. Kazdy ma sve problemy a svuj charakter, ale v praci se clovek musi umet pretvarovat, na vse zapomenout a byt vlidny k ostatnim (predevsim zakaznikum ci pacientum). A neprijit na objednany termin? Myslim si, ze to neni vhodne, protoze jak jiz psala hkac prede mnou: v ten cas mohl byt osetren jiny pacient, tim se tak udava akorat prostoj.

• Nahlásit
  • Citovat
989
11.6.09 21:57

Taky bych se raději omluvila.......baba jedna protivná - takhle děsit lidi :evil:
Mně na můj dotaz „A ta genetická konzultace je co?“ odpověděla : No máte to v pátek - tak co byste čekala, to je odběr plodovky!!!!! :twisted: :twisted:
Zamrzí to......ale mysli na ty holčiny, co mají třeba nějaký problém a marně u „baby“ bojují o nějaký dřívější termín.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.6.09 08:45

Je to děs!! Doktoři i sestřičky jsou tam skvělý, ale na té recepci.. hrůůza.. Přitom tam jsou od toho, aby objednávali a komunikovala s pacienty.. A když je to nebaví, tak toho mají holt nechat a najít si něco jiného..

• Nahlásit
  • Citovat
16846
13.6.09 13:03

Teda nejakou neprijemnou cuzu bych si teda libit nenechala a klidne bych si doktorovi stezovala. Ona je tam snad od toho ne? Pokud ji to nebavi komunikace s klientem, at jde vyndavat zbozi do hypermarketu, tak s klienty nemluvi. Zarazi mne, ze ty jsi klientka a bojis se tam zavolat? Ja pri svy povaze bych milou slecnu sprdla tak, ze by si to za ramecek nedala. Je fakt, ze pri svy praci jsem komunikovala s klienty vic nez 10 let, takze vim co si muzu a nesmim dovolit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.6.09 21:14

No, bohužel jsem mladá a v tomhle ještě blbá.. úplně mě zarazila tím, jak řekla „ženská, to si to nemůžete napsat?“ jako by byl velký problém zalistovat v sešitě a termín najít..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.3.16 12:03

Ahoj holky, Co si myslíte o půjčení domu na víkend? Máme nový dům a dva psy, občas potřebujeme odjet a psi s námi ne vždy můžou cestovat. Proto mě napadlo, že bych našla nějakou maminu z okolí, která má dítě a půjčila bych jí dům a ona na oplátku pohlídala psy. řeším jestli je to pro nějakou maminu zajímavé ( z mého hlediska - malá dovolená, která nic nestojí, přijdou do jiného prostředí, v létě je k dispozici bazén, vyzkouší si bydlet v domě…) já bych na oplátku očekávala, že mi dům vrátí ve stavu v jakém si ho převzala (úklid) a postará se o psy. Co si o tom myslíte? a najdu vůbec paní které budu moc věřit?

Děkuji za vaše názory.

• Nahlásit
  • Citovat
1402
29.3.16 12:06

Možná dříve spatříš bílou velrybu rodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohlazeni
29.3.16 12:09
@Anonymní píše:
Ahoj holky, Co si myslíte o půjčení domu na víkend? Máme nový dům a dva psy, občas potřebujeme odjet a psi s námi ne vždy můžou cestovat. Proto mě napadlo, že bych našla nějakou maminu z okolí, která má dítě a půjčila bych jí dům a ona na oplátku pohlídala psy. řeším jestli je to pro nějakou maminu zajímavé ( z mého hlediska - malá dovolená, která nic nestojí, přijdou do jiného prostředí, v létě je k dispozici bazén, vyzkouší si bydlet v domě…) já bych na oplátku očekávala, že mi dům vrátí ve stavu v jakém si ho převzala (úklid) a postará se o psy. Co si o tom myslíte? a najdu vůbec paní které budu moc věřit?Děkuji za vaše názory.

Spis bych toto nabidla nejake dobre kamaradce. Opravdu nevis, co se muze stat. Ale i s kamaradkou bych byla opatrna. Nedavno tu byla diskuze o tom, kterak kamaradka slidila v suplikach a asi iporadala mejdany. Majitelka domu byla pryc a v dobre vire ji sverila dum na uklid.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.3.16 12:11

Hmm.. když já tady nikoho neznám, rodina je daleko a dávat psy do hotelu je hodně drahá sranda…

• Nahlásit
  • Citovat
20680
29.3.16 12:13

A co psí hotel, když nemůžete vzít pokaždé hafany sebou :nevim: nesnesla bych, aby mi cizí lidé prolejzali barák

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
29.3.16 12:17

Abys pak nenašla vybílený barák, do svého bych nikoho nepustila, kdybych si přestavila, co tam může všechno dělat 8o Za mě určitě ne :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3245

Drive jsme cestovali pres intervac - to je vymena domu ci bytu. My jeli k nim a oni k nam. Zcela cizi lidi. A bylo to ok. Takze zkusit proc ne? Ale nevim zda nekoho takoveho najdes. Starat se o psi pokud nemas zkusenosti muze byt narocne. Takze ja v tve situaci bych spis zkusila zname, kamaradky, treba i zdaleka, třeba radi prijedou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776

Já bych teda barak nikomu cizímu nesvěřila. Stalo to dost penez a vsichni vime, jak se někteří lidi chovají k cizímu nebo k něčemu zadarmo. Obetovala bych radeji penize za psi hotel nez delala rekonstrukci, pripadne vypoustela nablitej bazen :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama