Co si o tom myslíte? Je to trapné?

Anonymní
11.3.21 21:27

Co si o tom myslite? Je to trapne?

Ahoj, zajímal by mě Váš názor.. budu ráda z jakoukoliv radu..
Je mi 20 a pracuji v jedné firmě a už měsíc se mi tam líbí jeden klučina, je mu 19. Pořad se na sebe koukám.. mě na něm něco přitahuje, ale nevím co.. a co by viděl on na mě, to nevím.. žádná nádhera nejsem, mezitím co on ano.. Máme v praci takovou tabuli, kde si můžeme daného člověka najít a zjistit jméno a příjmení, no a já si ho potom našla na Instagram a facebooku.. na fb mu raději posílat zadost nebudu, stačí, ze jsem ho začala sledovat na ig a je mi fakt trapne, pac včera večer když jsem přišla z práce, začala jsem ho tedy na ig sledovat, ale on mě ne. Je mi strašně trapné, ze se vnucuju nebo tak něco.. nikdy jsme spolu nemluvili a jít za nic a představit se, nebo ho někam pozvat, je pro mě fakt těžký..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7646
11.3.21 21:33

Ja jsem proti vztahum na pracovišti takze za mě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.3.21 21:36

Lituj toho co uděláš ,ne toho co neuděláš!

K tomuhle bych měla asi jen jedno, žiješ přece jenom jednou a nějaké menší trapasy, bez těch by přece život byl šedý, ikdyz mi toto jako trapas vůbec nepřijde. Ber to tak, pokud pokukuje asi se mu líbíš a pokud je to fešák, napsala bych mu aspoň a pozvala ho na kafe, pokud nemáš na to za nim jít osobně. Nemůžeš nic ztratit. Pokud te odmítne je to blbec a ten “trapas” za chvíli přejde a společně se tomu třeba zasmějete. V opačném případě spolu skončíte budete mít 10 děti a svatbu na plazi!!:joy :srdce: : 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3963
11.3.21 22:12

V první řadě na něj jen neciv, začni ho s úsměvem zdravit a uvidíš, jestli bude mít zájem se bavit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 22:14

@SussieS
Už jsem se parkrat usmala, ale přes ten respirator to nejde moc vidět, zee :D

• Citovat
  • Nahlásit
3963
11.3.21 22:19
@Anonymní píše:
@SussieS
Už jsem se parkrat usmala, ale přes ten respirator to nejde moc vidět, zee :D

Oči a řeč těla řeknou mnohem víc než jen úsměv na rtech, věř mi ;) zdravíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5958
11.3.21 22:31

Není to trapný, instagram si člověk založí proto aby byl sledovanej, takze to ze ho sleduješ není vnucovani. Nic víc bych, ale nedělala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 04:32

@Alušáček proč ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 04:32

@SussieS
Nezdravim.. 😏

• Citovat
  • Nahlásit
5958
12.3.21 06:17
@Anonymní píše:
@Alušáček proč ne?

Protože kdyby o tebe měl jen minimální zájem začne tě na tom instagramu sledovat taky.. Pak už by mohl další krok napsat mu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9457
12.3.21 06:35

Nejspíš zájem nemá, protoze kdyby ho měl, hned využije toho, žes ho začala sledovat a udělá další krok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3963
12.3.21 06:52
@Anonymní píše:
@SussieS
Nezdravim.. 😏

Tak to už trapný je ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
884
12.3.21 08:30
@SussieS píše:
Tak to už trapný je ;)

No, zdravit první by měl on, jako chlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 09:14

Jee, jako bych se videla :lol: nejsi v tom sama.. taky se mi hrozne libi jeden kolega, ale pracuje na vedlejsi budove a tak se potkavame jen zridka. Premyslela jsem, ze bych si ho pridala na fb (insta a nic podobneho nema), ale bojim se toho, ze neprijme zadost a ja bych se pak propadla hanbou :oops: tak jsem zvedava, co ti kdo poradi, rada bych se pripichla
Prosim anonym

• Citovat
  • Nahlásit
7274
12.3.21 09:23

Ahoj,
no pokud jste ze stejného města, využil bych současné pandemické situace a napsal mu zprávu, jestli by nešel ven. A když ne, a kromě výmluvy, že už něco má nenabídne že by to šlo třeba o den později, tak bych to bral jako vyjádření jeho vůle. Zkusit ale můžeš lecos, nic horšího než odmítnutí tě nepotká…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat