Co si o tom myslíte? Pokračovat, nebo ne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 22:28
Co si o tom myslíte? Pokračovat nebo ne

Ahoj prosím anonym, nechci aby ti co mě znají, věděli, že zkouším hledat partnera pres seznamku. Na seznamce jsem se seznámila s mužem, písmenkama jsme si rozuměli, vyměnili si telefony a hodně času prokecali. Naplánovali jsme si i společné setkání, ale vždycky, když k němu mělo dojít se neozval, ale potom se omlouval, že byl dlouho v práci. Pak zase volal, povídal… Před Vánoci se neozval na SMS, tak jsem si říkala, má práci, nemá čas. A dnes se normálně ozval jaký byly vánoce…, a na profilu na Skype má najednou fotku s nějakou holkou, kterou tam neměl. Nejde mi o to, že třeba někoho jiného potkal, ale o to, že se mnou komunikuje jako by nic. A ted nevím jestli to utnout, nebo dělat jako nic, když sám nic neřekne. Nerada bych někomu dělala náhradníka, co kdyby náhodou nebo tak..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Ellanka
Kecalka 164 příspěvků 30.12.16 22:32

Na rovinu bych se ho zeptala na tu fotku, přece musí vědět že jsi ji viděla když tě má na skype.

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 16597 příspěvků 30.12.16 22:34
@Anonymní píše:
Ahoj prosím anonym, nechci aby ti co mě znají, věděli, že zkouším hledat partnera pres seznamku. Na seznamce jsem se seznámila s mužem, písmenkama jsme si rozuměli, vyměnili si telefony a hodně času prokecali. Naplánovali jsme si i společné setkání, ale vždycky, když k němu mělo dojít se neozval, ale potom se omlouval, že byl dlouho v práci. Pak zase volal, povídal… Před Vánoci se neozval na SMS, tak jsem si říkala, má práci, nemá čas. A dnes se normálně ozval jaký byly vánoce…, a na profilu na Skype má najednou fotku s nějakou holkou, kterou tam neměl. Nejde mi o to, že třeba někoho jiného potkal, ale o to, že se mnou komunikuje jako by nic. A ted nevím jestli to utnout, nebo dělat jako nic, když sám nic neřekne. Nerada bych někomu dělala náhradníka, co kdyby náhodou nebo tak..
:pankac:

Jana525
Závislačka 4880 příspěvků 30.12.16 22:36

Pokud by se mi chlap nekolikrat neozval pred spolecnym setkanim a omluvil se az dodatecne, tak by u me mel smulu.

Knihomyš
Extra třída :D 10538 příspěvků 30.12.16 22:41

Asi tě bere jako kámošku na pokec, ne jako adeptku na vztah. Chlapi berou ty seznamky většinou jinak.

@Ellanka nepřeceňuj chlapy :) Vzpomínám na jednu seznamkovou konverzaci:
já: a na tý fotce jsi s ex, jo? (chtěla jsem být vtipná či co),
on: jo…
já: (ticho, sbírám si čelist ze země);
on: aha, to asi není na seznamce moc vhodný, že?

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 30.12.16 22:46

Buď se mu do toho nechce, stydí se nebo to zkouší na více holek. Normálně bych se ho zeptala jak to vidí do budoucna že tě nebaví to pořád odkládat :D nic tím nezkazíš :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 22:47
@Knihomyš píše:
Asi tě bere jako kámošku na pokec, ne jako adeptku na vztah. Chlapi berou ty seznamky většinou jinak.

Kámošku na pokec možná ( mě by to ani nevadilo, časem by se vidělo), ale on chtěl končit se svou prací a jít pracovat do stejného města, abysme byli spolu… Teď ai říkám, jestli to není spíš pohádkář…

nostress
Extra třída :D 13473 příspěvků 30.12.16 22:49

Z jeho chování vyplývá, že tě nebere moc vážně. Je taky možné, že vás má více rozpracovaných, nebo je třeba i ženatý. Osobně bych to s ním ukončila.

Knihomyš
Extra třída :D 10538 příspěvků 30.12.16 22:51

Aha, tak to je poněkud zvláštní, když jste se ani neviděli. Tak to bych viděla na internetového tlachala. Pokud tě extra nebaví s ním vypisovat přes net, tak bych nepokračovala, protože na víc to nevidím.

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 30.12.16 22:53

Upřímně, internetová seznamka má jedno pravidla. Do týdne se potkat, protože můžete prokecat stovky hodin, pak se vidět a zjistit že nene. A naopak pokud si sednete hned při setkání tak je hotovo. Každý který to odmítá a protahuje je pohadkář, ať tvrdí cokoliv. Hodně efektivní metoda jak poznat kecala a že jich je většina ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 22:55

Tak jsem mu napsala o té fotce, s tím, že pokud někoho potkal, tak mu to přeju, ale nemusí ze mě dělat… Přišla mi odpověd, že je to blízká kamarádka 8o 8o. Proč, by si tam tu fotku nedal. No já teda nevím, ale já na Skype fotky v objetí s kamarády nemám a hlavně ne jako profilovku :nevim:

nostress
Extra třída :D 13473 příspěvků 30.12.16 22:57
@Anonymní píše:
Tak jsem mu napsala o té fotce, s tím, že pokud někoho potkal, tak mu to přeju, ale nemusí ze mě dělat… Přišla mi odpověd, že je to blízká kamarádka 8o 8o. Proč, by si tam tu fotku nedal. No já teda nevím, ale já na Skype fotky v objetí s kamarády nemám a hlavně ne jako profilovku :nevim:

Pokud je ona blízká kamarádka, tak co jsi potom pro něj ty? :nevim:

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 30.12.16 22:58
@Anonymní píše:
Tak jsem mu napsala o té fotce, s tím, že pokud někoho potkal, tak mu to přeju, ale nemusí ze mě dělat… Přišla mi odpověd, že je to blízká kamarádka 8o 8o. Proč, by si tam tu fotku nedal. No já teda nevím, ale já na Skype fotky v objetí s kamarády nemám a hlavně ne jako profilovku :nevim:

Hele ale vy se vůbec neznáte a ty už mu pomalu děláš žárlivou scénu že tam má ženskou :nevim: Nebo to hodláš mít jako online vztah? To leda, protože žádný jiný to zatím není.

Ellanka
Kecalka 164 příspěvků 30.12.16 22:59

Hraje na více stran, už bych se neozyvala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 23:02
@Aletheia píše:
Hele ale vy se vůbec neznáte a ty už mu pomalu děláš žárlivou scénu že tam má ženskou :nevim: Nebo to hodláš mít jako online vztah? To leda, protože žádný jiný to zatím není.

Nedělám scému, ta fotka je stará cca 4 hodiny, předtím tam měl jen sám sebe. A neozval se ani na přání k vánocům. Já žádný online vztah nechtěla, dokonce jsem kvůli němu jela 70km - po domluvě a on se ani neozval, nebral telefon a ozval se až když jsem byla doma.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >