Neříká mi, že mě miluje - co si o tom myslíte?

Anonymní
3.7.20 11:22

Co si o tom myslíte? Potřebuju názor, spíš radu, víc lidí :)

Ahojky,
píšu sem, protože chci znát názor více lidí..Mám přítele, jsme spolu skoro rok (já 20, on 24). Mám ho fakt ráda, i on mě..problém je v tom, že mi to neříká -jako jo, když mu to řeknu já, tak řekne „já tebe taky“, ale sám od sebe nikdy. Celkově emoce a city nedává tak moc najevo. Pracuje v baru a je muzikant, takže na něho žárlím, protože znáte to..zároveň mu pořád píše jeho bývalá. On říká, že s ní s nic nemá a že je to jen bývalá prostě (nejsou spolu víc než dva roky), ale nechce mi říct, proč se rozešli. Co si o tom myslíte? Zažívaly jste něco podobného, jak to případně řešit? Nechci o něho přijít, mám ho ráda a ve všem ostatním je úplně milionovej.
Díky a pěkný den :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.7.20 11:26

Nevidím žádný problém. Ti chlapi asi chtějí udržovat kontakty s ex. Nevím proč, ale děje se to často. Někdo ty emoce moc nevyjadřuje. Třeba nějakými gesty než že by o tom mluvil. Žárlit je přirozená věc, pokud tam pracuje dlouho a nic se nestalo, tak to zkus neřešit.

• Nahlásit
  • Citovat
534
3.7.20 11:31

Myslím, že děláš problém tam, kde není. Někteří lidé nemají potřebu pořád říkat, že někoho milují… A jestli se s bývalou rozešli v podstatě v dobrém, tak se občas ozvou no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14386
3.7.20 11:37
@Anonymní píše:
Ahojky,
píšu sem, protože chci znát názor více lidí..Mám přítele, jsme spolu skoro rok (já 20, on 24). Mám ho fakt ráda, i on mě..problém je v tom, že mi to neříká -jako jo, když mu to řeknu já, tak řekne „já tebe taky“, ale sám od sebe nikdy. Celkově emoce a city nedává tak moc najevo. Pracuje v baru a je muzikant, takže na něho žárlím, protože znáte to..zároveň mu pořád píše jeho bývalá. On říká, že s ní s nic nemá a že je to jen bývalá prostě (nejsou spolu víc než dva roky), ale nechce mi říct, proč se rozešli. Co si o tom myslíte? Zažívaly jste něco podobného, jak to případně řešit? Nechci o něho přijít, mám ho ráda a ve všem ostatním je úplně milionovej.
Díky a pěkný den :mavam:

Já bych s nikým od 19 být nechtěla. Neříkám, že ve 30 jsou chlapi sama jistota a růžovej obláček, ale v dnešní době… :nevim: já tam furt vidím to „je mi 28, mám 2 děti a manžel má milenku, nemá zájem, nepomáhá s dětma, chodí za kamarády“ a jako bonus dostane on omluvenku, že měl děti brzo a nic si neužil a všichni ho budou chápat, tobě budou doporučovat noční v Kaufu, aby si sebe a děti uživila, až se sem přijdeš ptát na dávky :nevim: chca říct - rozchod a když ti znovu účaruje a bude se snažit, tak třeba druhou šanci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
3.7.20 12:05

Taky si myslím, že děláš problém tam, kde není. Někdo na to není, aby ti pořád říkal, jak tě miluje. Měla jsem jednoho chlapa, ten to říkal pořád, několikrát denně, i mi to pořád psal. Taky to bylo samý zlatíčko, miláčku, jenže… Jsou slova a jsou činy. Radši budu mít chlapa, který mi to neřekne nebo řekne třeba jen párkrát do roka, ale dokáže mi to jinak, než chlapa, který mi to bude říkat, ale v činech to neuvidíš… Zažila jsem takových víc a už bych do toho nešla. Dá ti někdy nějaký dárek, kytku jen tak, dodrží slib, vymyslí výlet, někam tě vytáhne, je při tobě, když ti není nejlíp, přijede pro tebe, když jsi unavená nebo prostě chce být s tebou jen tak? A další věci. Pokud něco z toho dělá, hlavně ty poslední věci, tak nějaký „miluji tě“ neřeš, protože ti dává mnohem víc. Kdyby to bylo naopak, bylo by to horší. :) Bývalky neřeš, je to minulost, ty jsi teď jeho holka. Tady to šťourání v předchozích vztazích nedělá dobrotu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22141
3.7.20 12:10

Tak me na tom zalezi. Neni duvod to rikat kazdy den, ale u byvaleho, ktery mi to nerekl nikdy, me to mrzelo. Vim, ze existuje 5 jazyku lásky, ale mela jsem pocit, ze i kdyz vedel, ze o to stojim a zalezi mi na tom, tak se ani jednou neprekonal. Z toho (a z dalsich veci) jsem vyvodila, ze me rad nemá, nebo…ma, ale tak zhavy to není a ze mu nebudu delat stafaz, nez potka nekoho, kdo mu za to bude stat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1914
3.7.20 12:15

A kdyby ti pořád říkal, že tě má rád, tak na něj nebudeš žárlit? Vždyť jsou to jen slova a taková hezká slovíčka nejvíc používají sňatkoví podvodníci. Důležité jsou činy, podle nich poznáš jestli tě má rád. Málokterý chlap umí vyznávat lásku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14386
3.7.20 12:24
@ZuzaM píše:
A kdyby ti pořád říkal, že tě má rád, tak na něj nebudeš žárlit? Vždyť jsou to jen slova a taková hezká slovíčka nejvíc používají sňatkoví podvodníci. Důležité jsou činy, podle nich poznáš jestli tě má rád. Málokterý chlap umí vyznávat lásku.

Psaní s ex bude nejspíš třetím jazykem lásky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12757
3.7.20 12:24

Jsi na dobré cestě, aby tě nechal :think: Vynucuješ si něco, co zjevně není v jeho povaze a žárlíš, kudy chodíš :nevim: Jestli ti bude chtít někde zahnout, udělá to klidně i kdyby ti od rána do noci říkal „miluju tě myšulinečko“. Pokud ti svůj zájem a lásku dokazuje (činy, ne slovy), tak není důvod ho nutit říkat „miluju tě“, když nemá v povaze vyjadřovat ústně city. Zapracuj na svém seběvědomí, věř mu, věř sobě a vše ostatní přijde samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
3.7.20 12:31

No já nevím… měla jsem tolik chlapů, co mi vyznávali lásku několikrát denně a kde jsou teď :D za par měsíců nová..
Ten můj mi to řek dvakrát - jednou ve spanku (prej si nic nepamatuje :mrgreen: ), jednou se přerekl. Řek “miluju tě.. teda vlastně mám tě rad” :D tak jo. Ale i to jeho mám tě rad mi stačí. Když se stane něco vážného, podrží mě, vím že by mě nenechal v pruseru ať se stane cokoliv ikdyby jsme spolu nebyli, vím, že na nej můžu spolehnout.. vlastně jsme se seznámili tak, že mi pomohl odvézt těžký kufr na nádraží, pak jsem se vracela do Čech celá zoufalá protože jsem neměla kde žít a on pustil úplně cizího člověka k sobě do pokoje.. takže ano, koukej na činy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14752
3.7.20 12:33

A když při šukání s nějakou fanynkou během aktu napíše - miluju tě…budeš pak šťastnější a jistá si jeho láskou? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22141
3.7.20 12:36
@pohledzdruhestrany píše:
A když při šukání s nějakou fanynkou během aktu napíše - miluju tě…budeš pak šťastnější a jistá si jeho láskou? :kytka:

Jasneže :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
3.7.20 12:50

My si to doma neříkáme :nevim: osobně to po partnerovi ani nechci, nějak jsem z toho už vyrostla. Že mě miluje dokazuje lepšími způsoby ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13665
3.7.20 12:55

No buď ho miluješ takového jaký je, nebo nemuluješ jeho jako člověka, ale jen představu o tom, jaký by měl být. Což není láska, ale vcelku dost manipulativní záležitost.

Plus je taky dobré dlouze promyslet, jestli jsi zamilovaná a nebo ho opravdu miluješ. To je to, co zůstane poté, co vyprchají hormony zamilovanosti. Osobně bych si tipla, že jsi prostě zamilovaná. A jo - je v tom rozdíl, jakkoliv se to v návalu hormonů mládí a lásky s muzikantem nemusí dát jako odlišné věci. Když je člověk zfetován hormony, posílenými ještě hormony vlastní úzksoti a nejistoty (nic jiného žárlivost není), tak mozek prostě nefunguje úplně racionálně a člověk je schopný si nalhávat strašné blbosti…

Zároveň pokud obecně někdo neumí sdílet emoce, tak tlačením na to, aby to sdílel tak, jak chceš ty, aby si nevyšilovala si úplně nepomůžeš. Spíš ho odpudíš.

Pro zklidnění čti toto
https://uloz.to/…ku-lasky-zip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 13:18

Tak ten můj mi říká „já taky“ :D. Poprvé jsem to musela být já, kdo mu řekl, že ho má rád a jeho reakce: já tebe taky :) Jednou mi to řekl „sám od sebe“, když jsme předtím měli právě rozhovor o tom, že to potřebuje slyšet,… Já byla tak překvapená, že jsem na to nebyla schopna ani říct to jeho „já tebe taky“ :D jen jsem mlčela :D
Jednou jedinkrát mi řekl, že mě má moc rád a to, když byl nalámanej. :D Zopakoval to pak asi 4× ještě. :D Z toho jsem měla největší radost.
Jsme spolu 3 roky a poslední rok jsem se odvážila říct, že ho miluju. :D Většinou reaguje jako by se styděl a jeho odpověď byla třeba, že jsem blázen a tak. :D Ale jde na něm vidět, že má velkou radost, že jsem mu to řekla.
Prostě je v tom prdloš. :)
Taky s tím trošku bojuju, mám potřebu to slýchat. Ale je fakt, že chlapi to mají opravdu jinak a není jich málo. Taky doufám a těším se, že mi to jednou řekne, ale z toho, jak se ke mně chová nemůžu říct, že by mě nemiloval.
Lepší je nad tím moc nepřemýšlet, protože se v tom hodně ženský a mužský náhled liší.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama