Co si o tom myslíte? Pozdější ovu, křeče, nevolnost,..

Anonymní
24.11.20 18:24

Co si o tom myslíte? Pozdější ovu, křeče, nevolnost,..

Ahoj, omlouvám se za anonym, ale je to pro mě otázka na tělo. Jsem třetí měsíc od vysazení antikoncepce, od začátku vysazení se snažíme o mimi (soulož ob den nebo klidně i každý den, když je chuť, snaha nemyslet na to, nestresovat se tím aj.). Cykly s antikoncepcí jsem měla vždy pravidelné po 28 dnech, od vysazení 25-28 dní. Poslední cyklus byla ovulace až 19. DC (dříve jsem ji nesledovala).
Včera měla dorazit menstruace, místo ní však od ranního probuzení dorazila výrazná nevolnost, jednou zvracení a dvakrát průjem. Už 3 dny mě pobolívá a píchá v podbřišku (začalo to výraznou, asi půl hodinovou křečí, a od té doby převážně jen ráno a večer). Dělala jsem si dnes těhotenský test, ale je negativní. Co si o tom myslíte? Může to být střevní viróza, že by ovlivnila příchod menstruace? Občasné křeče, bolesti a píchání v podbřišku mám již třetí den, včera navíc naskočily ty nevolnosti a návaly na zvracení, průjem byl jen jedno dopoledne a už není. Zkusím testovat znovu třeba za další tři dny, pokud menstruace nedorazí, ale je podle tohoto nějaká naděje, že by se mohlo jednat o těhu? Děkuji všem za zkušenosti a rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
650
24.11.20 18:45

Ahojky, já mívám průjem a křeče těsně před MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
24.11.20 18:52

Ahojky, příznaky těhu Ti bohužel nepřilítnou dnem kdy MS mešká. =)
Trošku mi přijde, že se moc sleduješ. Prošla si tím snad každá. Ono to někdy vypnout nejde, ale pokud sleduješ ovulaci nedá se říct, že na to nemyslíš. :)
Každopadně na dvě čárky může být ještě brzo, mě se ukázal duch 4 den po meškání (dřív jsem nezkoušela) a krásné čárky jsem viděla 8 den meškání. Každý to má jinak. Mě právě přišlo, že je mi až moc fajn na to že očekávám MS. Šance je dokud nepřijde MS. :kytka:
Držím palce a kdyby to tentokrát nevyšlo zkus to méně sledovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
24.11.20 20:34

Kdokoliv, kdo přijde s postojem „tak teď se začneme snažit o dítě, jdu zjistit, kdy mám ovulaci“ na to myslí až přespříliš. Přirozené je nebrat už antikoncepci a na zbytek kašlat. Zvlášť pokud dva spolu spí ob den, tak se časem trefit musí, ať už dotyčná ví, kdy je ovulace, nebo ne…

Myslím, že pokud je test negativní, tak na vás spíš vlezla nějaká střevní viróza. A menstruace nejspíš dorazí se zpožděním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 21:21
@DeeDee.518 píše:
Kdokoliv, kdo přijde s postojem „tak teď se začneme snažit o dítě, jdu zjistit, kdy mám ovulaci“ na to myslí až přespříliš. Přirozené je nebrat už antikoncepci a na zbytek kašlat. Zvlášť pokud dva spolu spí ob den, tak se časem trefit musí, ať už dotyčná ví, kdy je ovulace, nebo ne…Myslím, že pokud je test negativní, tak na vás spíš vlezla nějaká střevní viróza. A menstruace nejspíš dorazí se zpožděním.

Že jdu zjistit ovulaci, tak to nebylo. Celé dva měsíce jsme tomu nechali volný průběh a když po této době nic, tak třetí měsíc jsem vyzkoušela ovulační testy, zda vůbec ovuluji po vysazení. Nic víc. Teď mám tyto potíže..

• Citovat
  • Nahlásit
6139
24.11.20 22:40

Kdyby to byly těhotensky příznaky tak máš už pozitivní test. Spíš to bude nějaká viróza. Ale těhotná být můžeš třeba taky, musíš asi ještě chvíli počkat a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat