Co si o tom myslíte? Svatba asi v nedohlednu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.11.21 20:45

Co si o tom myslíte? Svatba asi v nedohlednu

Ahoj, dotaz anonymně. Využívám profil kamarádky.
Mám dotaz. S partnerem jsme 12 let. Bydlíme spolu 6 let. Nyní máme dceru 1,5 roku. Co mě ale trápí, je naše situace. Chtěla bych se vdát, partner to ví, v těhu mi sliboval, že se vezmeme. Doteď nic. Když o tom komunikujeme, tak je takovej nijakej. Stále čekám a doufám. Žádat já nechci, přijde mi to, že bych ho donutila. Nevím a ani on mi není schopen říct, kde je problém, co mu trvá? Přeci když dá žena potomka, tak je to snad vážné a zasloužila by si vzít. Jinak nechápu, proč si ho dělal. Jinak je náš vztah relativně v pohodě. Myslela jsem, že mě požádá již před lety, nic…tak pak jsem se ptala těhotná (už mi táhlo na 32 a přišlo mi načase), tak to sliboval, že jednou. No a skoro po dvou letech pořád nic. Co si o tom myslíte? Myslíte, že se někdy dočkám?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18337
11.11.21 20:47

Obavam se, ze se nedockas :nevim:
A dite ma urcite prijmeni po otci, ze? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 20:48
@cecetka píše:
Obavam se, ze se nedockas :nevim:
A dite ma urcite prijmeni po otci, ze? :think:

Ano, má. Myslíte, že to byla chyba?

• Citovat
  • Nahlásit
4028
11.11.21 20:49

Myslím, že se nedočkáš.
Pokud by tě chtěl požádat z ušlechtilých důvodů, už to dávno udělal.
Pokud mu jde jen o praktickou stránku věci, je pravděpodobné, že manželství je pro něj teď už vysloveně nepraktické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 20:51
@MrsNorris píše:
Myslím, že se nedočkáš.
Pokud by tě chtěl požádat z ušlechtilých důvodů, už to dávno udělal.
Pokud mu jde jen o praktickou stránku věci, je pravděpodobné, že manželství je pro něj teď už vysloveně nepraktické.

Jak to jako myslíte - neprakticke? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
3700
11.11.21 20:54

Já už bych se svatbou moc nepočítala :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
11.11.21 20:56

A je nutná žádost a pokleknutí? Když jste se o tom už bavili a máte dítě, tak co to začít rovnou řešit? Hele Karle, co se takhle na jaře vzít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4028
11.11.21 20:56
@Anonymní píše:
Jak to jako myslíte - neprakticke? 8o

Tak on už má, co chce - ochotně s ním žiješ na psí knížku, dítě se jmenuje po něm, nikdo mu nesahá na majetek. Čistě pragmaticky by se teď jeho pozice manželstvím zhoršila - předpokládám, že většinu peněz nosí domů on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 20:58
@PanenkovaMakova píše:
A je nutná žádost a pokleknutí? Když jste se o tom už bavili a máte dítě, tak co to začít rovnou řešit? Hele Karle, co se takhle na jaře vzít?

Nechci, aby klečel. Ale taky ho nechci nutit. Přijde mi to jako mužská záležitost. Moc dobře ví, jak to mám a občas si říkám, že kdyby chtěl, že by to udělal už. x krát jsem toto téma nadhodila… Ale stále doufám…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 20:59
@MrsNorris píše:
Tak on už má, co chce - ochotně s ním žiješ na psí knížku, dítě se jmenuje po něm, nikdo mu nesahá na majetek. Čistě pragmaticky by se teď jeho pozice manželstvím zhoršila - předpokládám, že většinu peněz nosí domů on.

My nemáme společné finance, nechce. Každý platíme půl nájmu + půl jídla. Takhle jsem nad tim nepřemýšlela, a je to dost hrozný.

• Citovat
  • Nahlásit
9234
11.11.21 21:00

Slibem nezarmoutíš. Můj věděl, že za svobodna děti nerodím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4028
11.11.21 21:00
@Anonymní píše:
My nemáme společné finance, nechce. Každý platíme půl nájmu + půl jídla. Takhle jsem nad tim nepřemýšlela, a je to dost hrozný.

Takže on platí z platu a ty z rodičáku?
Hezký. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 21:01
@Michelle_M píše:
Slibem nezarmoutíš. Můj věděl, že za svobodna děti nerodím.

Myslela jsem asi, že po těch letech to bude asi automatické :(

• Citovat
  • Nahlásit
133
11.11.21 21:02

Vím, že to bude znít blbě, ale v čem by si on pomohl? Po takové době nemá důvod pro takovou věc. Muselo by ho něco nakopnout. Ve svém okolí znám pouze jednoho chlapa, který to po tolika letech udělal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1948
11.11.21 21:02

Být tebou tak určitě nečekám žádnou romantickou žádost o ruku. Prostě začni debatu na téma svatba a natvrdo se ho zeptej, co kdyby jste se vzali. No a hned budeš vědět na čem jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat