Co si o tom myslíte? Svatba asi v nedohlednu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
7675
12.11.21 13:10
@Anonymní píše:
Tak nechci brát malé tatínka. Co se týče těch peněz, jak tu řešíte. Tak nechtěla jsem to komplikovat a počítat, kdo co sní a kolik to stálo. Co se týče bydlení, nejsme u něj, bydlíme v podnájmu.

Služka na péči o dítě, do postele, do kuchyně, která si všechny své náklady zaplatí a ještě ho živí. Ty jsi sen každého chlapa. Na tebe by měla stát fronta. A ten tvůj frajer kamarádům vykládá, jak se to má dělat s ženskou. :poblion: :poblion:

Příspěvek upraven 12.11.21 v 15:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1965
12.11.21 13:11
@Anonymní píše:
A to vám přijde tak divné, že nemáme společné finance? Mně ne teda. Před miminkem jsem ani ja nechtěla společné a vysvětlovat, co jsem si kde koupila. Teď bych se nebránila už. Ale ani nevím, kolik má našetřeno, to je fakt. Když nad tím přemýšlím.

Nemusíte je mít vysloveně společné, ale není normální ani fér jet napůl, když je matka na rodičáku. Výpadek příjmů by ti měl kompenzovat, i kdybys jinak o jeho financích nevěděla nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2562
12.11.21 13:24

@divine woman já se stala „vdovou“ když mi bylo 23 a měla 3 letý dítě, vim jaký to je, ale taky vim, že tim život nekončí a dá se z toho vyhrabat a i přes to jsem toho názoru, že svatba by měla být o něčem jinym než o jistotě když partner umře a o společnym majetku, tyhle věci se dají právně vyřešit i bez svatby… navíc po pročtení diskuze zakladatelce nepomůže ani ten prstýnek, chlapa tim nezmění a jejich poměry budou pořád stejný, jen bude mít na papíře, že má nárok na něco víc, ale kdyby to stačilo ke spokojenýmu u životu, tak se tohle diskuzní forum může vlastně zrušit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27115
12.11.21 13:45
@Anonymní píše:
A to vám přijde tak divné, že nemáme společné finance? Mně ne teda. Před miminkem jsem ani ja nechtěla společné a vysvětlovat, co jsem si kde koupila. Teď bych se nebránila už. Ale ani nevím, kolik má našetřeno, to je fakt. Když nad tím přemýšlím.

A můžu se zeptat, z jakého důvodu bys vlastně chtěla tu svatbu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 13:51
@Honza 12 píše:
A můžu se zeptat, z jakého důvodu bys vlastně chtěla tu svatbu?

Přijde mi hezké mít společné jméno, myslím si, že mě partner miluje, a proto bychom se měli vzít a také máme dcerku. A taky jsme spolu tolik let. Kdyby třeba 5 let, tak ok. Ale 12 let už mi přijde hodně, hodně jsme prožili a snad mě nechce opustit, tak proč se nevzít.

• Citovat
  • Nahlásit
21356
12.11.21 13:54
@Anonymní píše:
Ale my jsme o tom mluvili, nebo aspoň já. Ale on se k tomu prostě nijak nevyjádří. Nic neřekne. Neodmítá ale ani nesouhlasí.
Těch diskuzí z mé strany bylo nespočet.To že nemáme společné finance. Nejsme jediní. Po svatbě by se určitě spojily, tak jsem to brala.Momentálně s penězi z rodičáku vycházím v pohodě.

Stejně tak jsi počítala s tím, že si tě jednou vezme, před dítětem, po dítěti, po 12 letech vztahu a ono pořád nic…sa obávám, že jsi ve vašem vztahu jediná, co něco víc očekává…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21356
12.11.21 13:56
@Anonymní píše:
Přijde mi hezké mít společné jméno, myslím si, že mě partner miluje, a proto bychom se měli vzít a také máme dcerku. A taky jsme spolu tolik let. Kdyby třeba 5 let, tak ok. Ale 12 let už mi přijde hodně, hodně jsme prožili a snad mě nechce opustit, tak proč se nevzít.

A proč by si tě měl chtít vzít on? čeho on reálně může dosáhnout, co nyní nemá? :think: vše jsi mu naservírovala až pod nos, svatbou by se to pro něj jen zhoršilo…proč by to dělal? :think: pokud nebude mít důvod, si tě vzít, tak nepožádá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21356
12.11.21 13:57
@Anonymní píše:

pozdě. Teď už společné finance nechce a nebude chtít on…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 13:57
@Keyllah píše:
A proč by si tě měl chtít vzít on? čeho on reálně může dosáhnout, co nyní nemá? :think: vše jsi mu naservírovala až pod nos, svatbou by se to pro něj jen zhoršilo…proč by to dělal? :think: pokud nebude mít důvod, si tě vzít, tak nepožádá…

A vy tedy myslíte, že problém tkví v tom, že se se mnou nehce spojit finančně? Že bych ho obrala?? To bych nikdy neudělala, miluju ho a chci mít úplnou rodinu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 13:59

Chtěla jsem jen, aby si mě vzal z čistého důvodu lásky, ale když to tu čtu…mám pocit, že jsem úplně hloupá…

• Citovat
  • Nahlásit
11449
12.11.21 14:02
@Anonymní píše:
Chtěla jsem jen, aby si mě vzal z čistého důvodu lásky, ale když to tu čtu…mám pocit, že jsem úplně hloupá…

Nejsi hloupá, spíš naivní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1965
12.11.21 14:02
@Anonymní píše:
A vy tedy myslíte, že problém tkví v tom, že se se mnou nehce spojit finančně? Že bych ho obrala?? To bych nikdy neudělala, miluju ho a chci mít úplnou rodinu.

Momentálně obírá solidně on tebe…co to vypovídá o jeho lásce? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 14:03

Co si tedy myslíte, že bude nejvhodnější udělat? Já nechci nikomu vyhrožovat, dávat ultimáta a tak. Není to můj styl…

• Citovat
  • Nahlásit
1965
12.11.21 14:06
@Anonymní píše:
Co si tedy myslíte, že bude nejvhodnější udělat? Já nechci nikomu vyhrožovat, dávat ultimáta a tak. Není to můj styl…

Na rovinu bych si s ním promluvila aspoň o těch praktických záležitostech, což jsou u vás hlavně finance a pak zabezpečení tebe a dítěte, kdyby se mu něco stalo.

S tím, že bych mu řekla hele Franto, já tě mám ráda a chci si tě vzít, což by vyřešilo i tyhle záležitosti, ale pokud nechceš, tak to respektuju. V tom případě ale chci takový a takový poměr výdajů na domácnost a dítě, a takovou pojistku psanou na mě pro případ, že by se to něco stalo, protože tady nejde už jen o nás, ale o naší dceru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21356
12.11.21 14:06
@Anonymní píše:

jde o to, že on už nemá důvod proč by to dělal -) dítko s jeho příjmením už má, full servis doma taky a finančně jedete na půl a on má své peníze pod kontrolou a ty na ně nemáš právo. Proč by to měl chtít měnit? on pro to nemá důvod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat