Co si přát k 15. narozeninám?

Anonymní
26.1.20 19:25

Co si přát k 15. Narozeninám?

Ahoj. Za 2měsíce mi bude 15let. A mamka se mě už ptá co si přeji k narozeninám. Ale já pořád nevím. Je to těžké. Co by jste vybrali dvě dceři nebo co jste dostaly vy?

Jinak, ráda čtu, kreslím, maluju, píšu příběhy.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.1.20 19:32

:)

Ahoj, tak si řekni o peníze a když rada čteš, bez do knihkupectví a tam si nějaké knížky kup.. nebo s kamarádkami na nákupy a kup si něco na sebe, nové boty nebo tak :woman_shrugging:

• Nahlásit
  • Citovat
14479
26.1.20 19:36

Co oslavu? Ať ti rodiče zaplatí třeba 2 dráhy na bowlingu a udělej si hezkej večer s kámoškama, potom zajít třeba společně na večeři :nevim: já radši zážitky než materiální dary :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 19:44

Já si přála na patnácti strašně pandoru, takže od rodičů jsem dostala náramek a od babiček a tet přivěšky, jinak na šestnáctiny jsem chtěla ve stejně kolekci prstýnek a náušnice. Já jsem třeba na tu parádz takže hodinky a šperky jsou moje :D :srdce: od přítele jsem třeba dostala parfém nebo jak píšou viz holky jestli nejsi na materiální věci tak řekni o,,zazitek” třeba přítel koupil odpoledne ve wellnes takže jestli mas kluka bylo by to super kdyby ti to vaši koupili. Nevim jen mě tak napadq :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
1673
26.1.20 19:45

Tak si rekni o nejake knizky nebo ctecku pokud nemas, nebo neco k tomu kresleni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2190
26.1.20 19:46

Dcera dostane k patnáctinám boty Air max, vždycky je chtěla, já vždy odmítala takové drahé boty zbytečně, tak teď na jaře přijde jejich čas. A od táty asi iphone, ale to nevím jistě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama