Co si přejete od Ježíška? Co vás nejvíc potěší? :)

10617
20.12.19 17:40

Co si prejete od Jeziska? Co vas nejvic potesi? :)

Ahoj holky,
za par dni tu je Stedry den a napadlo me, co si vy samy prejete dostat od Jeziska? :D :hug: mate nejake tajne prani? Neco, co vam fakt vyrazi dech a vubec byste necekaly, ze se to tam fakt objevi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
434
20.12.19 17:42

@Ketris Prstynek :D :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12002
20.12.19 17:45

@Badboda taky si pamatuji, kdy jsem moc moc chtěla. Nakonec jsem si ho koupila sama. Současný partner ale koupil krásný zasnubak a rád mi dělá radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
20.12.19 17:47

Velký zastřešený bazén na zahradě :mrgreen: Já budu šťastná, že budeme spolu, že se dobře najime a napijeme, podíváme na pohádku, zasmějeme se… Mě by letos fakt potěšilo kdyby se konečně dostavila vánoční nálada a nasněžilo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52865
20.12.19 17:49

Prala jsem si nejvic susicku pradla. Tu jsme koupili v rijnu, ale byla myslena pod stromek. Ted jsme chteli kontaktni gril, protoze decka zboznuji kebab a s nim to bude hracka a novy vysavac.
Jake bude prekvapeni nevim. Tajne prani mam, ale spis pro pristi rok, aby se splnilo. To neni nic materialniho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12891
20.12.19 17:56

Hlavne svatej pokoj :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
20.12.19 18:00

Z těch hmatatelných diamantové náušnice. Klidně s úplně pidi kamínkem. Někdo mi nakukal, že po čtyřicítce by každá žena měla mít diamant :oops: a mě se to zalíbilo. Manžel to ví, takže kdyby na to reagoval, fakt by mě úplně umlčel!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1061
20.12.19 18:02

Tak nějak bych toužila po zásnubní prstynku, ale to už druhý rok..nechavam na příteli, ať překvapí. Ještě jsme si koupili televizi teď před vánoci, jako dáreček

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10432
20.12.19 18:04

Nejvíc bych si přála, aby pro manžela znamenaly Vánoce to, co pro mě. Pro něj je to bohužel jen jeden den v roce, kdy se líp nají a dětem udělá radost dárky. Vlivem výchovy své matky je takový a mně se to nedaří zlomit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
903
20.12.19 18:09
@Aduš8 píše:
Nejvíc bych si přála, aby pro manžela znamenaly Vánoce to, co pro mě. Pro něj je to bohužel jen jeden den v roce, kdy se líp nají a dětem udělá radost dárky. Vlivem výchovy své matky je takový a mně se to nedaří zlomit.

Jakože ti nic nekupuje nebo v jakém smyslu??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2004
20.12.19 18:12

Mě by nejvíc potěšilo, kdybych mohla na jeden den udat děti a dojít si ke kadeřnici a nákupy :-D to by byl nejlepší vánoční dárek. Vzhledem k tomu, že kojim, tak to není možný :-( a vlastně ani tak by to nebylo možné, na celej den určitě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10432
20.12.19 18:13

@alialiali dárky pro mě fakt nejsou důležité, ale prostě jdou tak nějak úplně mimo něj. Když mu řeknu, že musím o víkendu uklidit, tak mi odpoví proč, že přece nikdo nepřijde. Prostě to tak nějak neumí prožívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
20.12.19 18:14

Jééé, já bych si toho přála :D. Většinou tedy věci, které potřebuji a stejně bych si je pak koupila - náplně do diáře, obal na ntb, peněženka… Ale co mi fakt vyrazilo dech byly iWatch, protože jsem pořád slyšela, jaká je to blbost a on to byl jen zastírací manévr. A nejvíc mě, z nehmotných věcí, měla letos překvapit žádost o ruku, nicméně o tom vím, tak už to takové překvápko nebude :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18003
20.12.19 18:15

Nejvíc by mě potěšilo, kdybych měla na vánoce doma nejstaršího syna, který je ve světě a není s námi již 4. vánoce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
20.12.19 18:15
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie