Co si přibalit proti zvracení a průjmu na dovolenou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Efkaaa
Kecalka 266 příspěvků 1 inzerát 22.08.18 23:44
Co si přibalit proti zvracení a průjmu na dovolenou

Ahoj, prosím o radu, co koupit proti zvracení a průjmu na dovolenou pro dvouleté a sedmileté dítě… Budu ráda za vaše osvědčené recenze. :mavam:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 00:00

Enterol-prujem,cocculine-zvraceni,zklidnění žaludku(popř.kla­sika Na cesty kinedryl)

Efkaaa
Kecalka 266 příspěvků 1 inzerát 23.08.18 01:05

A to je i pro prťousy? :roll:

South04
Nováček 5 příspěvků 23.08.18 02:19

100% endiaron… nevím, kam přesně jedete na dovolenou, ale žila jsem v číně a nikdy jsem větší potíže neměla, ale endiaron mi pomohl, když jsem měla otravu z jídla (strčila jsem hamburger do ledničky dvakrát než jsem ho snědla haha… a to už je co říct) :D

katyna1984
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 23.08.18 03:18

Vozim s sebou Enterol a Hylak Forte. Jinak nejlepsi je stejne koupit mistni leky, ktere jsou urcene na mistni bakterie.

kacakaca
Závislačka 2616 příspěvků 23.08.18 04:49

Endiaron detem ne!! Enterol a smecta na zastaveni prujmu.

jana2381
Kecalka 312 příspěvků 23.08.18 05:58

@Efkaaa Na zvraceni v aute ctvrtku kinedrylu. Pri zvraceni z jidla ci tepla mi v lekarne doporucili po lzickach Diosmectit (zrejme obdoba Smecty) a take to zabralo dost rychle i na prujem. Na dvolenou s sebou beru i klasickou Smectu a probiotika.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 06:03

@Efkaaa ano je to pro prcky,oboje.

Malike
Extra třída :D 11812 příspěvků 23.08.18 06:29

Nedám dopustit na živočišné uhlí…a pro prcka smectu.

stinga
Závislačka 4400 příspěvků 3 inzeráty 23.08.18 07:04
@Anonymní píše:
Enterol-prujem,cocculine-zvraceni,zklidnění žaludku(popř.kla­sika Na cesty kinedryl)

na cocculine pozor - já když byla malá a měli jsme jet od Balatonu domů, tak mi ho máma naordinovala a zvracela jsem celé dopoledne

Ijen
Ukecaná baba ;) 1066 příspěvků 23.08.18 07:30

Já vozím Tasectan, dětská verze jsou sáčky do vody a pro dospělé kapsle. Smectu chuťově moje děti nezvládají, Tasectan ano, účinek je stejný. Stejně dobře funguje Gastrophyt od Phyteneo, je i pro malé děti a chuťově přijatelnější než Smecta. Teď se mi osvědčila Smecta Go, je už připravená k přímému použití, chuťově dobrá, ale ta je až od 8 let. Na zvracení vozím Kinedryl, a na rehydrataci Elotrans, Iontiu nebo Rehydratační roztok od Valosunu, pro toho dvouletého bych vzala spíš Kulíšek, starším dávám vychlazenou minerálku po lžičkách.A jinak s sebou beru samozřejmě Hylak.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >