Reklama

Co si přibalit proti zvracení a průjmu na dovolenou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Efkaaa
Kecalka 262 příspěvků 22.08.18 23:44
Co si přibalit proti zvracení a průjmu na dovolenou

Ahoj, prosím o radu, co koupit proti zvracení a průjmu na dovolenou pro dvouleté a sedmileté dítě… Budu ráda za vaše osvědčené recenze. :mavam:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 00:00

Enterol-prujem,cocculine-zvraceni,zklidnění žaludku(popř.kla­sika Na cesty kinedryl)

Efkaaa
Kecalka 262 příspěvků 23.08.18 01:05

A to je i pro prťousy? :roll:

South04
Nováček 5 příspěvků 23.08.18 02:19

100% endiaron… nevím, kam přesně jedete na dovolenou, ale žila jsem v číně a nikdy jsem větší potíže neměla, ale endiaron mi pomohl, když jsem měla otravu z jídla (strčila jsem hamburger do ledničky dvakrát než jsem ho snědla haha… a to už je co říct) :D

katyna1984
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 23.08.18 03:18

Vozim s sebou Enterol a Hylak Forte. Jinak nejlepsi je stejne koupit mistni leky, ktere jsou urcene na mistni bakterie.

kacakaca
Závislačka 2551 příspěvků 23.08.18 04:49

Endiaron detem ne!! Enterol a smecta na zastaveni prujmu.

jana2381
Kecalka 278 příspěvků 23.08.18 05:58

@Efkaaa Na zvraceni v aute ctvrtku kinedrylu. Pri zvraceni z jidla ci tepla mi v lekarne doporucili po lzickach Diosmectit (zrejme obdoba Smecty) a take to zabralo dost rychle i na prujem. Na dvolenou s sebou beru i klasickou Smectu a probiotika.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 06:03

@Efkaaa ano je to pro prcky,oboje.

Malike
Extra třída :D 11636 příspěvků 23.08.18 06:29

Nedám dopustit na živočišné uhlí…a pro prcka smectu.

stinga
Závislačka 3731 příspěvků 7 inzerátů 23.08.18 07:04
@Anonymní píše:
Enterol-prujem,cocculine-zvraceni,zklidnění žaludku(popř.kla­sika Na cesty kinedryl)

na cocculine pozor - já když byla malá a měli jsme jet od Balatonu domů, tak mi ho máma naordinovala a zvracela jsem celé dopoledne

Ijen
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 23.08.18 07:30

Já vozím Tasectan, dětská verze jsou sáčky do vody a pro dospělé kapsle. Smectu chuťově moje děti nezvládají, Tasectan ano, účinek je stejný. Stejně dobře funguje Gastrophyt od Phyteneo, je i pro malé děti a chuťově přijatelnější než Smecta. Teď se mi osvědčila Smecta Go, je už připravená k přímému použití, chuťově dobrá, ale ta je až od 8 let. Na zvracení vozím Kinedryl, a na rehydrataci Elotrans, Iontiu nebo Rehydratační roztok od Valosunu, pro toho dvouletého bych vzala spíš Kulíšek, starším dávám vychlazenou minerálku po lžičkách.A jinak s sebou beru samozřejmě Hylak.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >