Co si schováváte po miminku?

Anonymní
31.1.21 10:52

Co si schovavate od miminka

Ahoj, jen pro zajímavost, jaké věci si schovavate po miminku na památku a tak, myslím třeba první vlásky, možná zoubek, dudlík a podobně.. :lol: mám tendence si schovávat pomalu vše :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20583
31.1.21 11:00

Jak tak přemýšlím, tak asi nic :mrgreen: fotky (včetně těch z ultrazvuku).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
31.1.21 11:03

Ja mam schovaný naramek z nemocnice a propousteci zprávu a píšu malému deník. kdy co zvládnul, čím si prochází, co zažije a chci mu to venovat až bude starší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
31.1.21 11:03

Vlasy a zuby mi prijdou strasne ujety. Prijde mi to jak schovavat si prvni ustrihnuty nehet, takze do toho ja urcite nesla :lol: ale mam schovany jedno bodycko, otisk rucicky a naramek co mel v porodnici, at nad to muzu chodit slintat jakej byl malinkej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24844
31.1.21 11:08
@Anonymní píše:
Ahoj, jen pro zajímavost, jaké věci si schovavate po miminku na památku a tak, myslím třeba první vlásky, možná zoubek, dudlík a podobně.. :lol: mám tendence si schovávat pomalu vše :lol: :lol:

Mám schovaný kočár, ale jenom proto, že je to retro a to mám ráda.
Nejmenší oblečení, dudlíky, fotky a spoustu vzpomínek. Mám v plánu ze dvou overálků nechat ušít medvídky, kdysi jsem viděla na fleru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.1.21 11:09
@Villanelle píše:
Vlasy a zuby mi prijdou strasne ujety. Prijde mi to jak schovavat si prvni ustrihnuty nehet, takze do toho ja urcite nesla :lol: ale mam schovany jedno bodycko, otisk rucicky a naramek co mel v porodnici, at nad to muzu chodit slintat jakej byl malinkej.

Ty zuby, mi přijdou taky divný, vlasky bych si klidně schovala ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.1.21 11:11
@lleennttiillkkaa píše:
Mám schovaný kočár, ale jenom proto, že je to retro a to mám ráda.
Nejmenší oblečení, dudlíky, fotky a spoustu vzpomínek. Mám v plánu ze dvou overálků nechat ušít medvídky, kdysi jsem viděla na fleru.

To je dobrý nápad :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
5679
31.1.21 11:13

Holkám jsem schovala sety z porodnice. Nic jinyho nemám v plánu. Viděla jsem někde dřevěnou krabičku na všechny zuby, a to mi přišlo extra nechutný. :lol: ještě mam vlastně schovaný náramky z porodnice. :palec:

Příspěvek upraven 31.01.21 v 11:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
31.1.21 11:14

Vlastně jo, mám schované košilky ze Křtin, ty sem si zaramovala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5237

Fotky z UTZ, náramek z porodnice, otisk nožičky z porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
@Villanelle píše:

Manžel má schovaný v kronice taky vlasy. Moc nechápu na co, mě to přijde fuj nechutný.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17082
31.1.21 11:31

Mám dupačky nejstaršího syna…tenkrát dovoz ze západního Německa :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8332
31.1.21 11:43
@Anonymní píše:
Ahoj, jen pro zajímavost, jaké věci si schovavate po miminku na památku a tak, myslím třeba první vlásky, možná zoubek, dudlík a podobně.. :lol: mám tendence si schovávat pomalu vše :lol: :lol:

Obleceni, pár kousků. Rada si je čas od času prohlížím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
31.1.21 11:45

Po prvním synu mám toho moc. Ultrasoundy od embrya po porod, tehotnejsi testu. Vlasky, pásku z porodu. A moc fotek. Od druhy synu mám test, jeden fotek z ultrasoundu, pásku h porodu, vlasky, o moc méně fotek. A teď třetí těhotenství nemám nic. :lol: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
340
31.1.21 11:48

Já mám náramky z porodnice, první čepičku, dudlík, dokonce mám oba tehotensky testy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ultrazvuk a propouštěci zprávy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat