Co si sbalit na dovču - Chorvatsko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bibianka
Kelišová 6068 příspěvků 10.08.18 12:30
Co si zbalit na dovcu - Chorvatsko

Ahoj, trosku pitomy dotaz, ale co :lol: v zari odjizdime na dovcu do Chorvatska, ale potrebovala bych tipy co rozhodne nezapomenout, ja nikdy u more nebyla, tak bych nerada vzala nepotrebne a to dulezite pak nechala doma. Mame s sebou 4lete ditko. Budu rada za kazdou radu, diky :kytka:

Reakce:
IvePr
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 10.08.18 12:38

Prakticky to co potrebujes v lete tady… Plus bych urcite vzala boty do vody pokud nebudete mit pisek

mayecka
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 10.08.18 12:41

Že zkušenosti s mými dětmi není na škodu přibalit náplasti atd :) :hug:

Ajuše
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 10.08.18 12:42

@bibianka Tak potřebný je prakticky vše bez čeho se neobejdete ani doma. Taky zalezi jaký typ ubytování máte. Co se týče oblečení vzala bych i něco na chladnější večery. Já v září běžně venku seděla v mikine a dlouhých kalhotech. Po zkušenostech berem i přípravky proti komárům do zásuvky a samozřejmostí jsou boty do vody.

viky23
Neúnavná pisatelka 16452 příspěvků 10.08.18 12:46

Napisu spis co jsme nepotrebovali, v nedeli jsme se vratili.
Nic s dlouhym rukavem, mikyny, bundy, teplaky, leginy, ponozky :mrgreen: To vse jsme vubec nepotrebovali :mrgreen:
Doporucuju neco na komary. Postipali nas a pak se detem rozjelo impetigo. Takze super suvenyr. Ale to nevim jestli bylo od komaru nebo to lapli jinde :nevim: A boty do vody pokud budete mit oblazkovou plaz, bohate mi stacily crocsy. Dcera mela nike sunray a syn Vivo ultra. Prezili more i vsecko :D A teda asi i pevny nervy. Jak jsme jeli domu tak byla tak silena kolona, minimalne na 4hodiny a to jsme nejeli na Zagreb, tam jsme jeli v jednu rano a zadna kolona nebyla, takze jedte v noci pokud se tomuto chcete vyhnout. Chudaci deti v tech autech. Bylo to nekonecny. Byla jsem rada, ze jedeme domu a ne tam.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 10.08.18 12:55

Treba do vody kruh,rukavky,léky na průjem, dezinfekce,ná­plast,neco na horecku, neco na spaleni,opalovací krém,pasy,kar­ty,peníze,sil­tovka,rucniky,ji­dlo suché,aspon na cestu,vodu,hodně, kolony nejsou příjemné,navigaci, abyste nezabloudili.te­lefon a cislo na ambasadu, aktivace Roamingu.Mapu, predem plan cesty a akcí, kam chcete zajet…

Russet
Extra třída :D 12207 příspěvků 10.08.18 12:59
@bibianka píše:
Ahoj, trosku pitomy dotaz, ale co :lol: v zari odjizdime na dovcu do Chorvatska, ale potrebovala bych tipy co rozhodne nezapomenout, ja nikdy u more nebyla, tak bych nerada vzala nepotrebne a to dulezite pak nechala doma. Mame s sebou 4lete ditko. Budu rada za kazdou radu, diky :kytka:

Boty do vody. Opalovací krém, plavky, občanku. Dítěti lopatičku na kamínky, kyblík. Měli jsme rákosovou podložku na pláž. Aby se neušpinil hned ručník. Na naší pláži byla jemná drť kamínků a ve vodě větší kameny. Já jsem na chození bosa zvyklá, ale v botách do vody to bylo příjemnější. A oblečení na chladnější dny. My tam byli koncem června a takhle jako doma jsem tam zpocená nebyla ani jednou.

Popokatepetla
Závislačka 3189 příspěvků 10.08.18 13:01

Mimo už zmiňovaného bych pro čtyřleťáka určitě už vzala potápěčské brýle a šnorchl, pak nějaký nafukovací člun nebo něco (dá se koupit na místě, ale mají to tam většinou drahé). Pláž budete mít jakou? Jestli oblázky, tak karimatky (na dece se špatně leží). A pokud na pláži nejsou stromy tak slunečník nebo takový ten stan proti slunci

Příspěvek upraven 10.08.18 v 13:01

Russet
Extra třída :D 12207 příspěvků 10.08.18 13:01

Jo a něco proti komárům. Kupovala jsem Raid do zastrčky až tam, v životě jsem komáry v Chorvatsku nezažila. Až letos :nevim:

bibianka
Kelišová 6068 příspěvků 10.08.18 13:40

Diky, jste skvely, uz mam napsane minimalne 3 veci, ktere by me vubec nenapadly :lol: plaz mame piscitou, nastesti :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >