Reklama

Co sledujete v TV?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka002
Závislačka 4596 příspěvků 08.01.17 09:19
Co sledujete v TV ?

Známí koukaj den co den, my nejsme odpůrce TV, ale v podstatě koukáme ma Myšlenky zločince, na Vládu, historické filmy a pokud je nějaký velkofilm, matně tápu, co naposledy :mrgreen:.
Včera Pompeje mě zklamaly.
Jinak zprávy a běží Očko gold :lol:.
Puboši na Vědecky prověřeno a Na stojáka, my sem tam s nimi.
Jinak asi nic.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 09:24

Co na to češi :D to mě fakt baví :D a věřte nevěřte :pankac:

Aotearoa
Závislačka 4287 příspěvků 08.01.17 09:26

Nemame TV :mrgreen: Takze nic. :mrgreen:

Heivka
Závislačka 2970 příspěvků 08.01.17 09:32

Cesar Milan, Sběratelé kostí a Případy detektiva Murdocha, jinak je TV vypnutá nebo když chci hudbu, tak na TV zapnu Youtube.

Aspera
Generální žvanilka 20345 příspěvků 1 inzerát 08.01.17 09:40

U nás jsou děti nemocné, tak běží většinu dne pohádky na déčku. Pokud jsou v pořádku tak večer večerníček a pak gumídci a ještě jedna pohádka. A já sleduju ulici, ale tu nestíhám na televizi, to běží večerníček. Jinak vyjímečně nějaký film, který nás nadchne.

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 08.01.17 10:02

Pohádky, filmy pro pamětníky, Zázraky přírody a Vraždy v Midsomeru. :D

MartinaIrena
Echt Kelišová 9964 příspěvků 08.01.17 10:03

Na Ct me ted naposled pobavil prvni dil Trpaslika, takova pohadka pro dospele. A Svet pod hlavou, zajimava zapletka, kdy se hlavni hrdina dostane vlivem komatu do Ceskoslovenska 70.let.
Na Nove obcas mrknu na opakovani Kriminalky Andel, jinak asi nic :-
Prima u me zabodovala serialem Polda, to jsme s manzelem lezeli smichy. A loni se mi na Prima love libila Cizinka.
Tot asi z posedni doby vse

NikysekR
Extra třída :D 10277 příspěvků 3 inzeráty 08.01.17 10:17

Ulice. Ale ani tu teď v tv nestíhám, takže to po večerech zkouknu na novaplus. Jinak se pravidelně nedívám na nic. Filmy mě v tv nebaví, protože jsem znechucená z reklam. Prcek kouká na Déčko.

Pipet
Generální žvanilka 24069 příspěvků 08.01.17 10:23

Sporty, dokumenty - NatGeo, Animal planet, Prima Zoom.
Včera jsme se dívali na nového Vinnetoua.
A děcka pohádky…

Šmoulice
Kelišová 6640 příspěvků 08.01.17 10:24
@Aotearoa píše:
Nemame TV :mrgreen: Takze nic. :mrgreen:

Ideální situace. My ji sice máme, ale akorát na ní utírám prach :roll: :roll: :roll:

Princess-ka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 10:31

Ohnive kure, pristav, ulice a ted se mi libil trpaslik na CT1.

Šárka91
Kecalka 490 příspěvků 08.01.17 10:31

Pravidelně sleduji už jenom Ulici. A dlouhé reklamy :mrgreen: :zed:

Fazulina
Závislačka 3336 příspěvků 08.01.17 10:35

Nic, když se na něco chci podívat, tak si to stáhnu a podívám se, když mám čas.

Občas taky koukám online na pořady, které televize nabízí v archivech, mají tam poměrně dost věcí a můžu si to taky pustit, kdy chci. Takto jsem sledovala třeba Dva v tom, nějaké seriály apod.

Manticora
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 08.01.17 10:56

Nic, přestala jsem po narození dětí televizi využívat a vůbec mi nechybí. Když jsem sama doma, televizi nepouštím vůbec (děti si občas můžou pustit pohádku na tabletu, kde nejsou reklamy), když je doma manžel pustí si zprávy. Pokud máme s manželem vzácnou chvilku klidu večer, pustíme si nějaký film na počítači.

acimedaca
Nadpozemská drbna 25684 příspěvků 08.01.17 11:37

Krmiminálky různého druhu, hrané pohádky, sport, občas nějaký velkofilm, mistři aukcí
děti déčko - kouzelná školka, večerníček, gumídci

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama