Co společné výlety Praha a okolí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SandySa
Povídálka 37 příspěvků 22.02.18 22:31
Co společné výlety Praha a okolí?

Ahoj ženy,
ráda bych s malou více vyrážela ven do přírody a zároveň s někým přitom i popovídala.
Měla byste některá zájem se přidat?
Třeba jednou za 14 dnů během týdne nějaký hezký výlet do přírody/lesa/parku + návštěva nějaké restaurace s koutkem či herničkou?
Přidal by se někdo?
Plánování výletů mne celkem baví, tak bych třeba i nějaké výlety vymyslela nebo bychom mohly společně něco dát dokupy.
Těším se na zprávy.

Reklama

Reakce:

sara1000
Kelišová 5529 příspěvků 2 inzeráty 22.02.18 22:34

@SandySa
Ahoj, rada se pridam.Jen spis jsem nezaznamenala vek tve dcerky.
Ja mam temer 8 let a mladsi dcera ma 19 mesicu.
Ta starsi je samozrejme ve skole. :)

SandySa
Povídálka 37 příspěvků 22.02.18 22:36

@sara1000 Ahoj, mé dcerce je 19 měsíců též. :-)

SandySa
Povídálka 37 příspěvků 22.02.18 22:39

Moje představa je, že by nás klidně mohlo být třeba 3-5 žen nebo klidně víc. Prostě by bylo fajn být součástí nějaké bandy, která ráda vyráží do přírody. :-) Tak třeba se ještě někdo přidá?

sara1000
Kelišová 5529 příspěvků 2 inzeráty 22.02.18 22:41

@SandySa
To je skvele.Ona ta ma treperenda tedy neni moc nadsena z ostatnich deti..Ale je treba ji trochu zvykat, ze? :)
Tak uvidime, treba se jeste nekdo prida.Ted uz je dost pozde, tak snad zitra.
Kazdopadne te rada i tak poznam…

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 22.02.18 23:09

Ja bych se pridala, ale mam 10mesicni v kocarku. Tak te je zatim nakej vylet asi ukradenej…ale do budoucna…

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 22.02.18 23:11

@SandySa jeee super nápad. :palec:
Muzu se přidat? :)

Tedy my. Ja a moje dcerka. 14 mesicu :)

mission84
Kecalka 391 příspěvků 22.02.18 23:34

Ahoj, to zní jako dobrý nápad. Taky bychom se pridali. Mám kluka 21M (to to letí :,( )

SandySa
Povídálka 37 příspěvků 25.02.18 13:16
Pozdrav

Ahoj ženy,

první, co si říkám, že bychom mohly na rozehřátí a poznání zkusit, je toto. Co vy na to? :-)

Dopolední varianta od cca 10:00 hod

https://overenorodici.cz/…arny-praha-3

Prostě zajít na to dětské hřiště a pak hned kousek moc pěkná kavárna. Hm?

A po dostatečném unavení dítek a s cílem jejich uspání by se dalo pokračovat směr park Grébovka na procházku nebo do nějakého jiného bližšího parku.

Odpolední varianta od cca 13:00 hod

Nebo se to dá udělat naopak - potkat se třeba v 13:00 hod, jít na procházku do parku Grébovka či jiného parku, kde se drobci vyspí (pokud v kočárku spí), my si dopřejeme pohyb na zimním vzduchu a pak by se dalo jít do té kavárny či dětské hřiště.

Vše samozřejmě uzpůsobeno aktuálnímu počasí.

Kdo se chce přidat, pište sem nebo soukromou zprávu, díky!

SandySa
Povídálka 37 příspěvků 25.02.18 17:24
Další ženy

Samozřejmě jsou vítány i další maminky, poněvadž co mám zkušenost, tak stejně vždy několik mamin na konkrétní den odpadne, páč - děti, nemoci, počasí, atd. Znáte to. Původně jsem se snažila dát dokupy na výlety své nejbližší kamarádky, ale poněvadž je každá z jiného konce a každá má hlavně kroužky v jiné dny, tak to bylo prostě nereálné se sladit. A už se mi nechtělo čekat, kdy budou mít čas, proto jsem si řekla, že prostě oslovím ženy zde a že se třeba vždy najde někdo, kdo ven bude chtít jít. Podle mne je škoda si tu rodičovskou neužít, když je tolik možností. Hm? :-)

sara1000
Kelišová 5529 příspěvků 2 inzeráty 25.02.18 21:23

Znovu opakuji, ze teplejsi pocasi bude na vylety naklonenejsi.
Kazdopadne klobouk dolu nad tvou snahou.Me vzdy nebavi meco vymyslet :lol:
Ted v zimnim pocasi bych se asi pripojila odpoledne nekam.
V teplem pocasi muzu lozit po venku od rana do noci :lol:.
Jde o to, ze dcera spi cca 10:30-14:00.Pokud je v posteli.Dela tam jeste hodinu brikule, nez usne.
Ale ja se pokusim prizpusobit vetsine ;)

SandySa
Povídálka 37 příspěvků 26.02.18 20:20
Zítra - kdo se přidá?

Ahoj ženy,

mrazy nemrazy, dneska bylo venku krásně, na sluníčku podle mne taková zima nebyla.

Nejsem z Prahy, nicméně plánuji asi dvakrát týdně do Prahy jezdit, takže když se někdo bude chtít přidat, dejte echo a můžeme vždy nějakou hernu/kavárnu spojit s nějakou procházkou (případně se můžete přidat jen na část programu). :-)V kavárně i herně bude teplo určitě. :-)

Zítra mám bezva nápad na dopolední volnou hernu (děti si volně pohrají) nebo na půlhodinový program (výtvarku a/nebo cvičení pro děti 1-2 roky) (je to v mateřském centru na Letné, poplatek 30 Kč za aktivitu, což je super a není se potřeba předem registrovat) + následně případný oběd v jedné blízké restauraci s hezkým dětským koutkem. Následně možnost poobědové procházky ve Stromovce. Kdo bude chtít bližší info, pište mi do zprávy, mrknu sem ještě ráno, pak už ne. Budu se těšit, kdo se přidá.

Mějte se fajně!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o poměru s Hádkem: Mým bytem prošlo mnoho mužů!

Stojí za rozpadem manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance zpěvaččiny... číst dále >

„Snažilka“ Schneiderová si neklade nízké cíle: V Tváři chce pokořit Ozzyho!

Herečka Jitka Schneiderová (45) miluje výzvy! A když jsou navíc televizní a v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama