Co tátovi k 75.narozeninám

Anonymní
18.7.20 09:51

co tátovi k 75.narozeninám

Ráda bych typy na dárky příp. i zážitky, nic drahého k 75. narozeninám pro tátu. Nekouří, nepije, ještě se snaží být aktivní i pracovně. Nic mě nenapadá..Děkuji..:-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

46027
18.7.20 09:53

Záleží na tom, co rád dělá. Pokud má ještě ženu, nějaké divadelní představení, zájezd. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13661
18.7.20 09:59

No a co dělá za aktivity? Co ho baví? O co se zajímá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16945
18.7.20 10:03

Napiš zájmy a sumu, kterou chceš investovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15200
18.7.20 10:15

Dárkový koš s jeho oblíbenými pochoutkami a pitím nikdy nezklame

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16945
18.7.20 10:22

@stinga Máš pravdu, mně lidé v tomto věku většinou řeknou, že už všechno mají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15200
18.7.20 10:25
@divine woman píše:
@stinga Máš pravdu, mně lidé v tomto věku většinou řeknou, že už všechno mají.

no právě, a když jim přesto někdo koupí nějakou trvalejší věc, tak to uloží do skříně, protože je to škoda - a najdeš to tam originál zabalené za 20 let, když likviduješ pozůstalost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3691
18.7.20 10:33
@divine woman píše:
@stinga Máš pravdu, mně lidé v tomto věku většinou řeknou, že už všechno mají.

Presne. Nastesti tata rad cte, ma konkretni tematicky okruh knih, takze vzdycky vyberu. A k tomu delam balicek dobrot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.20 10:40

co tátovi k 75.narozeninám

Má mladší ženu, naši se rozvedli.. :( Zájezd zážitek asi není špatný nápad, ale kam? Právě nevím a to je ono, nic nepotřebuje všechno má, když se zeptám. Já momentálně sama nemám, jsem sama a placení pronájmu i alimenty mě dost vyčerpavají, sotva mám životní minimum, ale je to můj otec. Můžu se domluvit klidně se se synem, na dárku společném, jenže co? :( Mají chatu na zahradě toho asi moc nepěstují, nevím vidíme se 2 krát do roka. Zážitkový let letadlem asi v jeho věku riskovat? Na vojně tuším byl u toho. Se zdravím to snad ještě má dobré, ale má slabší srdíčko, když se zeptám, tak u doktora v pořádku..Nebo ten zájezd, lázně, ale nemám představu co to stojí, tak max.2.000,–, v září bude mít i mamka 60.let.

• Nahlásit
  • Citovat
3722
18.7.20 10:41

Mě velmi oslovují rodokmeny rodiny. Ale je to okolo 4.000 Kč za 1 rodinnou linii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2974
18.7.20 10:42

Já mamce (79) dávám vždy něco dobrého (víno, zrnková káva z pražírny a mix sušeného ovoce), někdy knížku, někdy nějakou halenu nebo mikinu z Moiry - což má ráda a unosí to. Nebo vyrobený poukaz (nechce peníze) na boty z Rieker. Pro mou mamku je nejlepší dárek, když ji někdo navštíví, když se sejde rodina, co chce, si koupí sama. Tak to respektuji. Občas prohodí, že se jí něco líbí z inzerce časopisu, nemá internet, tak pak třeba koupím něco takového, jako třeba domácí kompostér. Ale mamka už jubilea jako taková neslaví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
18.7.20 10:44

A čte rád? Co mu třeba darovat poukaz do knihkupectví, že by si tam sám pak něco vybral?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2974
18.7.20 10:48
@Anonymní píše:
Má mladší ženu, naši se rozvedli.. :( Zájezd zážitek asi není špatný nápad, ale kam? Právě nevím a to je ono, nic nepotřebuje všechno má, když se zeptám. Já momentálně sama nemám, jsem sama a placení pronájmu i alimenty mě dost vyčerpavají, sotva mám životní minimum, ale je to můj otec. Můžu se domluvit klidně se se synem, na dárku společném, jenže co? :( Mají chatu na zahradě toho asi moc nepěstují, nevím vidíme se 2 krát do roka. Zážitkový let letadlem asi v jeho věku riskovat? Na vojně tuším byl u toho. Se zdravím to snad ještě má dobré, ale má slabší srdíčko, když se zeptám, tak u doktora v pořádku..Nebo ten zájezd, lázně, ale nemám představu co to stojí, tak max.2.000,–, v září bude mít i mamka 60.let.

Na 70. jsem jí koupila týdenní zájezd do Alp, jely jsme spolu a bylo to bezva. Ale stál kolem 13 tisíc. My se ale vídáme 1-2× týdně. Ve tvém případě bych asi volila něco dobrého a peníze. Nebo se ho přímo zeptej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3691
18.7.20 10:54

Tak za 2 tis zadny zajezd nevymyslis, pres Slevomat mozna, ale tomu neduveruju. Jestli chces lazne tak u nas je vsechno plne, kvuli te akci s vouchery, ale termaly v Madarsku jsou poloprazdne. Jenze to bys musela mit jiny rozpocet. Kup jim neco dobreho a mas to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16945
18.7.20 11:17

A co nějaký pobyt ze Slevomatu? To by se dalo pořídit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama