Co teď dal? Věřili byste mu?

Anonymní
30.4.21 19:09

Co teď dal? Věřili byste mu?

Děkuji za objektivní názory. Uzavírám tema

Příspěvek upraven 30.04.21 v 19:33

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
526
30.4.21 19:12

7milhář

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1591
30.4.21 19:13
@Anonymní píše:
Prosím o názor. Podávám manželovi telefon a nějaká paní mu píše krásný víkend. (Do mobilu jsem nelezla, bliklo to na displeji). Tak se ptám, kdo to je a prý bývalá kolegyně a že přes ní řešil nějakou práci s jejím manželem. V minulosti mi lhal několikrát, takže už nevěřím a tak říkám ok, úkaz konverzaci. Vymazana :). Proč jsi ji vymazal? Neví. Ok ať posle screeny ta paní. Taky je vymazala. No pak posílala nějaký nahravky, že můj řešil něco s jeho a ani pořádně nevěděla co 8o. Jak to na vás působí? Tvrdí jak nás miluje a že by nikdy nepodvedl. Beru to podle sebe, když nemám co skrývat, nemazu. Co byste na mém místě dělali? Děkuji za nazory

Přestala bych ze sebe dělat trapnou stíhačku :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8287
30.4.21 19:14

Primarne bych resila, ze mate evidentne vztah na prd, prosty jakekoliv duvery (a je jedno, kdo/co bylo pricinou), kdyz te vytoci naprosto nevinna sms jen proto, ze odesilatel ma vaginu.
Mimochodem ja mazu stale a vsechno, i kdyz mi nikdo zadne cunacinky neposila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3937
30.4.21 19:17

Mlží. Buď proto, že si psali něco, co bys mohla pochopit špatně nebo proto, že si psali něco, co bys mohla pochopit velmi dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
30.4.21 19:17

Ja bych se chtela zeptat, co te vede k tomu, ze chces ukazovat celou konverzaci pote, co vidis smsku o zneni ‚krasny vikend‘, coz je zjevne ukoncovaci sms ve vlakne, tudiz a priori vcelku neškodna :P

Protoze to MŮŽE byt klic k tomu, proc si zasadne maze kazdou konverzaci s jakoukoliv zenskou :nevim:

Jinak ano, pokud neni chorobny pedant, jako muj byvaly sef, tak je smazana korespondence divna :nevim:

Jaky mate mezi sebou problem?

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16441
30.4.21 19:28

Vymazal to protože si žárlivá hysterka co mu dělá naprosto kontraproduktivní scény.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
30.4.21 19:32

Mažu veškeré konverzace ať už soukromé nebo pracovní. Mám rád v telefonu pořádek a v případě, že by mi ho někdo ukradl nebo bych ho ztratil, tak ho chci mít čistý.
Kdybych měl doma takovou stíhačku jako jsi Ty, která dělá kvůli „krásný víkend“ scény, jakože bych jí doma neměl, protože bych jí hned poslal zpět do oběhu, tak si vypnu i text zprávy v upozorněních na displeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1024
30.4.21 19:36

Co bych dělala na tvém místě? Nechovala se trapně a nedělala ze sebe žárlyivou hysterku. Můj telefon = moje soukromí; manželův telefon = manželovo soukromí. Zpráva krásný víkend by mě určitě nerozhodila, píšu to zcela běžně. Neumím si predstavit, jak manžela žádám o ukázání konverzace nebo screeny od druhé osoby 8o.
Já nepodstatný a ukončený konverzace taky mažu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
30.4.21 19:41

Ja preji hezky den/vikend uplne normalne. Blby je, ze to preji i svemu muzi kdyz se nevidime a davam mu za to srdicko. Jednou se mi stalo, ze jsem napsala sms panovi co mi dovezl zbozi. Bylo v ni, ze moc dekuji za dovoz, je vse v poradku a preji mu hezky a klidny vikend. Flaklo mi to srdicko a ja mela rychlejsi prsty nez mozek, takze se to odeslalo. Hned jsem mu psala, ze to srdicko je omylem a moc se omlouvam. Do 10min telefonat od jeho zeny, ze jsem d*vka, coura, jak se mi libilo s nim kukat. Nechapala jsem a hrozne jsem se omlouvala, ze to bylo opravdu omylem. Psala mi pak i na fb, na whatsappu, vsude. :roll: V utery mi jeji muz vezl zase zbozi a strasne se omlouval co se stalo. Ze mu bylo jasny, ze to srdicko neni schvalne. Tak jasne, nebudu cukrovat s chlapem, ktery krasne mluvi o sve zene a detech jak jedou na vylet atd a kterej chlavali jak uzasne jsme s muzem sehrana dvojka. No, pak z nej vypadlo, ze chtela i adresu, on ji nedal a tak maji tichou domacnost. Jedno srdicko, jedna fakt blba nahoda a takove sceny. :roll: A vis co? Ten chlap byl totalne v perdeli, presne takovej pak konci u zenske, ktera nedela sceny, protoze je ze zarlivky rozlozenej a hleda klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.21 19:57

Tak já seděla vedle partnera a přišla mu SMS „ráda jsem Tě viděla“, no, přitom jel k rodičům, chtěla jsem také vidět celou konverzací, nakonec jsem se dozvěděla, že u rodičů vůbec nebyl. A jo, za tu chvilku být trapnou stíhačkou mi to velice stalo, protože takový lidí ve svém životě nepotřebuji.

A ty už máš smůlu, nic se nedozvíš, je to prostě smazany. A nemáš mu co vyčítat, nemáš žádné důkazy. Příště buď chytřejší a neřeš to hned.

• Citovat
  • Nahlásit
1591
30.4.21 20:05
@Anonymní píše:
Tak já seděla vedle partnera a přišla mu SMS „ráda jsem Tě viděla“, no, přitom jel k rodičům, chtěla jsem také vidět celou konverzací, nakonec jsem se dozvěděla, že u rodičů vůbec nebyl. A jo, za tu chvilku být trapnou stíhačkou mi to velice stalo, protože takový lidí ve svém životě nepotřebuji.A ty už máš smůlu, nic se nedozvíš, je to prostě smazany. A nemáš mu co vyčítat, nemáš žádné důkazy. Příště buď chytřejší a neřeš to hned.

Správně! Příště buď chytřejší a vlez mu do telefonu na tajňáka. Twl. mám osypky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1178
30.4.21 20:11

@prokr Jak je fajn když někdo cituje ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1178
30.4.21 20:12
@Anonymní píše: