Co teď? Jak se zachovat...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 18:21
Co ted?Jak se zachovat...

Zdravim, jsem vdana mam 2syny 3r a 5m. Manzel ridic TIR. Bohuzel jsem si precetla jeho komunikaci s jednou slecnou a vazne omylem. Resil sni jeji samotu a ze to musi vyresit…pozadal ji o tlf aby ji mohl zavolat az bude mit chvili klid.Pise ji kazde rano prani hezkeho dne…
Jsem tak blba ze si myslim ze je neverny nebo mam na cele napsano…
Zere mne to a nevim jak se zachovat. Celou komunikaci smazal… to uz jsem si overila priznam se vlezla jsem mu na ucet.Ja d…l kdybych si nic neprecetla nemusela jsem mit cervika v hlave :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinePetula306
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 19.12.18 18:26

A jak často jezdí, na jak dlouhé turnusy? Ono totiž se sice říká, že řidiči jsou nevěrní, ale je to pěkná blbost. Možná si opravdu jenom potřebuje povídat s někým jen tak. Jestli by byl řidič nebo kominík nehraje roli. Ono jestli přijede domů a vrhne se na něj rodina včetně miminka už ve dveřích.. třeba po 14 dnech v kamionu..

Russet
Neúnavná pisatelka 18346 příspěvků 19.12.18 18:27
@Anonymní píše:
Zdravim, jsem vdana mam 2syny 3r a 5m. Manzel ridic TIR. Bohuzel jsem si precetla jeho komunikaci s jednou slecnou a vazne omylem. Resil sni jeji samotu a ze to musi vyresit…pozadal ji o tlf aby ji mohl zavolat az bude mit chvili klid.Pise ji kazde rano prani hezkeho dne…
Jsem tak blba ze si myslim ze je neverny nebo mam na cele napsano…
Zere mne to a nevim jak se zachovat. Celou komunikaci smazal… to uz jsem si overila priznam se vlezla jsem mu na ucet.Ja d…l kdybych si nic neprecetla nemusela jsem mit cervika v hlave :(

Jak se omylem přečtou zprávy na mobilu? 8o

Uživatel je onlinearinecka
Kelišová 6950 příspěvků 19.12.18 18:30

No jo, ty s dětmi věčně sama, samotou jistě netrpíš, musí zachránit jinou :nevim: On ví že víš??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 18:32

Jezdi na vikendy dom.Asi mam tzv.mliko na mozku.Neodepiram mu komunikaci s zenskyma spis mne prekvapil styl psani nyni… Proc jsi volal?Potreboval jsi neco…?Nic jen jsem te chtel slyset a poprat hezky den…tohle je muj cervik.Ona dotycna pracuje ve firme jako ucetni

pannda
Kelišová 7152 příspěvků 39 inzerátů 19.12.18 18:33
@Russet píše:

přesně to mě napadlo…v životě jsem neměla v ruce cizí telefon

pannda
Kelišová 7152 příspěvků 39 inzerátů 19.12.18 18:34
@Anonymní píše:
Jezdi na vikendy dom.Asi mam tzv.mliko na mozku.Neodepiram mu komunikaci s zenskyma spis mne prekvapil styl psani nyni… Proc jsi volal?Potreboval jsi neco…?Nic jen jsem te chtel slyset a poprat hezky den…tohle je muj cervik.Ona dotycna pracuje ve firme jako ucetni

prostě ji balí…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 18:34

@Russet v mobilu ne, pres pc kdy se neodhlasil

Jana525
Kelišová 5869 příspěvků 19.12.18 18:34

Myslim, ze tusis moc dobre, jak se veci maji, bohuzel.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 19.12.18 18:37
@Anonymní píše:
Jezdi na vikendy dom.Asi mam tzv.mliko na mozku.Neodepiram mu komunikaci s zenskyma spis mne prekvapil styl psani nyni… Proc jsi volal?Potreboval jsi neco…?Nic jen jsem te chtel slyset a poprat hezky den…tohle je muj cervik.Ona dotycna pracuje ve firme jako ucetni

Tak tohle by uz mi přišlo silne podezřele. Je mi líto, ale podle mne je bud balí nebo uz jsou v dalsi fázi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 18:37
@pannda píše:
přesně to mě napadlo…v životě jsem neměla v ruce cizí telefon

Tlf je soukromy a tam nelezu a ani nezvedam pokud je doma jednoduse predam.Buhvi co bych se z tlf dozvedela …staci mi tohle

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 18:43

Diky jen upresnim do tlf bych nevlezla ani omylem.Pokud si zapne pc FB neodhlasi se a ja kdyz synovi pustim pohadku a otevre se primo chat tak jsem si to precetla.
Proste mam ted na cele … a premyslim jak se zachovat.Potrebuje si dokazat ze je jeste k svetu a zvladne sbalit zenskou…netusim

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 18:46

@arinecka nevim mozna tusi kdo vi…

Lalelale
Kelišová 5448 příspěvků 19.12.18 18:50
@Russet píše:

třeba tak, že si něco prohlížíš a najednou ti pípne sms? xkrát jsem měla v ruce cizí telefon, klidně kolegů v práci :) ať se k tomu zakladatelka dostala jakkoliv, nakliknout se nechtěně na smsku se smartphonem opravdu není nic těžkého. Kolega se třeba jednou opravdu nechtěně uklikl a ukázal mi docela soukromou konverzaci, a to ten mobil držel on

warita
Extra třída :D 12138 příspěvků 19.12.18 18:58

No a i kdyby si precetla telefon tak co???

V dnesni dobe se z toho dela kovbojka a ja myslim, ze hodne tech, ktere se tady dusuji, jak by ony NIKDY, tak kecaji a uz nekdy v minulosti partnerovi telefon prosmejdily, anebo nikdy nebyly v situaci, kdy neco tusily a partner zapiral a zapiral. A pak jsou tady takove ty blbe nahody, kdy to clovek precte budto uplnou nahodou anebo napul nahodou, kdy partner zapomene zavrit pocitac, smazat konverzaci, nebo pipne mobil a ukaze se zacatek kompromitujici zpravy.

Muj manzel si uz tolikrat zapomel mobil doma, ze jsem prestala pocitat. Kdyz se to stalo poprve, tak jsem neodolala a podivala se. Nasla jsem velke NIC. Od te doby uz to nemam zapotrebi, nechova se nijak podezrele, nemam duvod mit pozedreni. Pokud bych ho ale mela, tak mu ten mobil rada prolustruju.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama