Co tím asi sleduje?

4
7.10.20 12:11

Co tím asi sleduje?

Ahoj, raeda bych slyšela váš pohled na věc, páč moc nedovedu vyvodit, co si o dané situaci myslet. Jde klasicky o chlapa…
Před nějakou dobou, asi tak půl rokem, se se mnou rozešel. Byl chvíli po rozchodu z dlouhého vztahu, řekla bych, že mě měl tak trochu jako převoznici - klasicky přehnaný snažení ze začátku, pak útlum až to došlo k tomu, že potrebuje být sám, užívat si a že není ready na další vztah. Docela mě to vzalo, ale teď už jsem úplně v pořádku.
Věc se má tak, že jsme celou dobu v kontaktu (píšeme a voláme, nevídáme se), nejdřív to bylo těžký, ale teď už to beru tak nějak přátelsky. Před pár týdny přišel ex s tím, že by mě chtěl po těch měsících vidět…Viděli jsme se a bylo to moc fajn, ale všimla jsem si, že mi věnuje dost velkou náklonnost, samé objímání, letmé dotyky, vzpomínání jak to bylo hezký, když jsme byli spolu… Od té doby mi říká, jak by mě chtěl u sebe a prosí, abychom se zas viděli.
A teď babo raď… Jak vám to přijde? Přijde vám, že se chce vrátit, že chce jen sex, nebo že si vytvářím nějakou trhlou představu? 😁
Ani vlastně nevím, co bych od něj chtěla 🤷

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2565
7.10.20 12:14

Do tohohle bych podruhé nešla.
Přijde mi, že na tebe úplně nebere ohledy a chová se podle svého momentálního rozpoložení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9373
7.10.20 12:14

Přijde mi, že když tě opouštěl, tak někoho měl, neznám moc chlapů, co by se rozešli z důvodu, že chce být sám a mysleli to zcela upřímně ;) (výjimkám se omlouvám), ale ten tvůj pořád někoho má a tebe chce jen jako milenku, se nudí…na mě to působí takhle, ale ty ho znáš líp, čeho je schopen :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
7.10.20 12:15

Neví, co chce :nevim:. A ty to nevíš taky :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
7.10.20 12:19
@Tarinka píše:
Přijde mi, že když tě opouštěl, tak někoho měl, neznám moc chlapů, co by se rozešli z důvodu, že chce být sám a mysleli to zcela upřímně ;) (výjimkám se omlouvám), ale ten tvůj pořád někoho má a tebe chce jen jako milenku, se nudí…na mě to působí takhle, ale ty ho znáš líp, čeho je schopen :D

Zrovna tohle není ten případ… Že by s nikým nic neměl, to si iluze nedělám, o tom žádná :nevim: ale vím, že nikoho na vážno neměl, ani nemá. Člověk mně hodně blízký s ním tráví prakticky každý den, maximálně že by měl vztah jen po nocích 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
7.10.20 12:25

Tak tomu nech volný průběh a uvidíš no.. Drž si trochu odstup a nechoď s ním hned do postele.. Je možné, že teď už o vážný vztah zájem má ale taky je tu možnost, že tě chce jen do postele.. Dejte si pár rande někde venku.. Mimo postel.. Jeho chování ti napoví o co mu vlastně jde.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14400
7.10.20 12:30

Tak se ho zeptej. Je to to nejlepší co pro váš případný vztah můžeš udělat, pokud ho začnete znovu, tak ho chcete postavit na jasné a otevřené komunikaci.

Prostě mu zavolej a nebo napiš:

„Zlato, já jsem z tebe docela zmatená. Přijde mi, že jsem pro tebe byla převoznice - ok, konec mě bolel, ale šla jsem dál. A teď mi přijde, že možná něco chceš, ale aby to zase nebolelo tak jako před půl rokem, tak by mi dost usnadnilo život, kdybychom k sobě byli otevření. Co si teď ve vztahu vůči mě představuješ? Chceš sex s kámoškou, nebo chceš abychom se k sobě vrátili jako pár, nebo něco jiného? “

A pokud on nebude schopný alespoň základní otevřenost opětovat, nechtěla bych po něm nic víc, než sex -pokud to s ním teda bylo dobrý a chceš si užít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.10.20 12:37

Nevím, já to mám hodně jednoduché. Považuju za samozřejmé, že si s tím druhým řekneme, jaký máme úmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
727
7.10.20 12:39
@Tarinka píše:
Přijde mi, že když tě opouštěl, tak někoho měl, neznám moc chlapů, co by se rozešli z důvodu, že chce být sám a mysleli to zcela upřímně ;) (výjimkám se omlouvám), ale ten tvůj pořád někoho má a tebe chce jen jako milenku, se nudí…na mě to působí takhle, ale ty ho znáš líp, čeho je schopen :D

Chtít být sám, to utridi mysl. Myslím, že @Minniemon ho nakopla, pak se dál sám dohromady a teď je ready na normlani fungovani. Měl by dostat šanci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8009
7.10.20 13:04

Kdyby te opravdu chtel, tak te nepusti uz predtim  :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1846
7.10.20 13:08

Jak píše @nakreslenypanacek @Ou
se musíš zeptat jeho. Vždyť nemáš co ztratit.
U normálních lidí to funguje tak, že se jeden zeptá: Co tím sleduješ, co očekáváš od toho a co očekáváš ode mě?"
On na to něco řekne, a ty na to: A já očekávám to a to, stalo se toto, takže mám strach, že tobě jde jen o to.
Takhle si krásně vyjasníte svoje pozice, a buď dojde k průniku nebo nedojde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
7.10.20 13:13

To je nejlepší, když ani jeden neví, co chce :lol: Vzhledem k tomu, že jste na tom stejně a pokud si myslíš, že tě to tak nesundá, až to zase skončí, to klidně můžete zase zkusit. Položila bych si otázku, jestli by nebylo lepší investovat energii do něčeho nezatíženého minulostí (2× nevstoupíš do stejné řeky je podle mě docela trefné). P. S.: Zase nevím, kolik vám jéééééé, ou jéééé :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1757

Pokud se v tom nechces babrat zase dalsiho pul roku, tak utni kontakt. Osobne uz bych do typka, co nevi, co chce, nesla ani za zlate prase. Neverim, ze by se mu nahle rozsvitilo, nejake zazracne prozreni, ze ty jsi ta jedina. Bohuzel. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
@Elin29 píše:
Tak tomu nech volný průběh a uvidíš no.. Drž si trochu odstup a nechoď s ním hned do postele.. Je možné, že teď už o vážný vztah zájem má ale taky je tu možnost, že tě chce jen do postele.. Dejte si pár rande někde venku.. Mimo postel.. Jeho chování ti napoví o co mu vlastně jde.. :kytka:

A proč by si nemohli šuknout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
7.10.20 13:14

Myslím si, že se v mezičase možná snažil o jinou - třeba ještě o bývalku, ale nevyšlo to, tak Tě zase vytáhl ze zálohy. Nešla bych do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama