Co tím pořád sleduje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 20:18
Co tím pořád sleduje?

Ahoj holky.
Jaký máte názor na tuhle situaci.. Asi rok se znám s jedním klučinou, je mu 24. Párkrát jsme se viděli. Naposled koncem února.. potom za nějaký čas mi napsal, potom zase nic a teďka zase, jenže vždy mi napíše jak se vede a když mu odpovím, tak už neodepíše. Co tím jako sleduje? Čeká snad, že já projevím něco víc? Opravdu mi to vrtá hlavou :D

Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8707 příspěvků 03.06.19 20:22

Donhlavy mu nikdo nevidime, tak tezko rict…ale mozna ze sam nevi co chce :nevim:

Zkai
Ukecaná baba ;) 1962 příspěvků 36 inzerátů 03.06.19 20:57

Když se ozve, tak se zrovna nudí, ale zas tolik po tobě netouží. Kašli na něj.

werevolf80
Povídálka 11 příspěvků 03.06.19 21:00

Souhlasím s Zkai, opravdový zájem o někoho vypadá opravdu jinak

Mallorka
Závislačka 3172 příspěvků 03.06.19 21:41

Taky bych řekla, ze z nudy.

alilauter
Kecalka 431 příspěvků 1 inzerát 03.06.19 21:44

Měla jsem jednou podobného „kamaráda“. Na začátku jsne hledali oba vztah, ale skripalo to a rozešli jsme se - teda spíš ani nezačali spolu chodit. Já to měla jako uzavřený a nekontaktovala ho. On občas napsal, taky nevím proč, prostě se podle mě nudil a třeba čekal, že navrhnu to znovu zkusit, aby se cítil lip - že je o něj zájem. Já zajem neměla a tak přestal…

Dena12
Kecalka 134 příspěvků 04.06.19 15:26

No co, drží si tě v záloze a úplně nejlepší by bylo, kdybys po něm „jela“. Hoď ho do ignoru a kašli na něj, to mu jeho ego polechta nejvíc :lol:

Váš příspěvek
Reklama