Reklama

Co to jako může být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 13.09.18 09:19
Co to jako muže být?

Zdravím. Včera jsem byla 10 DPO. Ráno po noční jsem se utirala a papír byl naruzovely. Jako bych začala špinit. Ale pak už nic MS má přijít za pět dni a NIKDY se mi to nestalo. Cyklus mám pravidelný na hodinu a tohle jsem nepochopila. Muže se jednat o zahnizdeni nebo tak? Chci vaše zkušenosti. Ne vestecke koule ty nechte spat, pokud nejste carodejnice :think: :* :srdce: :nevim:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19073 příspěvků 13.09.18 09:28

A podle čeho víš kdy jsi měla ovulaci, když máš ještě 5 dní do menstruace? Hlavně nepiš, že z aplikace..

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 13.09.18 14:17

@pikola :poblion:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19073 příspěvků 13.09.18 16:31
@Werushe87 píše:
@pikola :poblion:

Jsem se normálně zeptala :nevim:

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2469 příspěvků 13.09.18 17:28

.

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2469 příspěvků 13.09.18 17:32

@pikola bud v klidu.minule se do holek pustila,kdyz ji psaly,ze i 11 dni po aplikaci ovitrellu mely z nej na testu duchy. psala,ze ji jen zavidi,ze ona otehotnela.(ale jak koukam,takto mela taky z ovitrellu)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >