Co to jako může být?

264
13.9.18 09:19

Co to jako muže být?

Zdravím. Včera jsem byla 10 DPO. Ráno po noční jsem se utirala a papír byl naruzovely. Jako bych začala špinit. Ale pak už nic MS má přijít za pět dni a NIKDY se mi to nestalo. Cyklus mám pravidelný na hodinu a tohle jsem nepochopila. Muže se jednat o zahnizdeni nebo tak? Chci vaše zkušenosti. Ne vestecke koule ty nechte spat, pokud nejste carodejnice :think: :* :srdce: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25648
13.9.18 09:28

A podle čeho víš kdy jsi měla ovulaci, když máš ještě 5 dní do menstruace? Hlavně nepiš, že z aplikace..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
13.9.18 14:17
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25648
13.9.18 16:31
@Werushe87 píše:
@pikola :poblion:

Jsem se normálně zeptala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9036
13.9.18 17:28

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9036
13.9.18 17:32

@pikola bud v klidu.minule se do holek pustila,kdyz ji psaly,ze i 11 dni po aplikaci ovitrellu mely z nej na testu duchy. psala,ze ji jen zavidi,ze ona otehotnela.(ale jak koukam,takto mela taky z ovitrellu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2836
24.10.18 22:48
@Werushe87 píše:
Zdravím. Včera jsem byla 10 DPO. Ráno po noční jsem se utirala a papír byl naruzovely. Jako bych začala špinit. Ale pak už nic MS má přijít za pět dni a NIKDY se mi to nestalo. Cyklus mám pravidelný na hodinu a tohle jsem nepochopila. Muže se jednat o zahnizdeni nebo tak? Chci vaše zkušenosti. Ne vestecke koule ty nechte spat, pokud nejste carodejnice :think: :* :srdce: :nevim:

Toto jsem jednou v zivote mela, ruzove spineni, vyklubal se z toho polyp na cipku. (Nic vazneho) Spinila jsi takhle po sexu? To muze polyp podrazdit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat