Co to jako může být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 13.09.18 09:19
Co to jako muže být?

Zdravím. Včera jsem byla 10 DPO. Ráno po noční jsem se utirala a papír byl naruzovely. Jako bych začala špinit. Ale pak už nic MS má přijít za pět dni a NIKDY se mi to nestalo. Cyklus mám pravidelný na hodinu a tohle jsem nepochopila. Muže se jednat o zahnizdeni nebo tak? Chci vaše zkušenosti. Ne vestecke koule ty nechte spat, pokud nejste carodejnice :think: :* :srdce: :nevim:

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19429 příspěvků 13.09.18 09:28

A podle čeho víš kdy jsi měla ovulaci, když máš ještě 5 dní do menstruace? Hlavně nepiš, že z aplikace..

Werushe87
Kecalka 263 příspěvků 13.09.18 14:17

@pikola :poblion:

pikola
Neúnavná pisatelka 19429 příspěvků 13.09.18 16:31
@Werushe87 píše:
@pikola :poblion:

Jsem se normálně zeptala :nevim:

karkarka
Závislačka 2820 příspěvků 13.09.18 17:28

.

karkarka
Závislačka 2820 příspěvků 13.09.18 17:32

@pikola bud v klidu.minule se do holek pustila,kdyz ji psaly,ze i 11 dni po aplikaci ovitrellu mely z nej na testu duchy. psala,ze ji jen zavidi,ze ona otehotnela.(ale jak koukam,takto mela taky z ovitrellu)

Moni0101
Zasloužilá kecalka 814 příspěvků 24.10.18 22:48
@Werushe87 píše:
Zdravím. Včera jsem byla 10 DPO. Ráno po noční jsem se utirala a papír byl naruzovely. Jako bych začala špinit. Ale pak už nic MS má přijít za pět dni a NIKDY se mi to nestalo. Cyklus mám pravidelný na hodinu a tohle jsem nepochopila. Muže se jednat o zahnizdeni nebo tak? Chci vaše zkušenosti. Ne vestecke koule ty nechte spat, pokud nejste carodejnice :think: :* :srdce: :nevim:

Toto jsem jednou v zivote mela, ruzove spineni, vyklubal se z toho polyp na cipku. (Nic vazneho) Spinila jsi takhle po sexu? To muze polyp podrazdit…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >