Co to je ? Jaká nemoc..

137
6.4.16 15:20

Co to je ? Jaká nemoc..

Dobrý den, je mi 11 let a někdy se mi točí/bolí hlava, mám brnění v ruce, noze, na hlavě.. Když se mě na něco někdo zeptá, jsem opravdu tak trochu mimo.. dnes když jsem tento „záchvat“ dostala, strašně špatně se mi dýchalo. Potom mi vystounou žíly a bolí, je to hodně nepříjemné. Tohle tvá asi 30- 120 sekund.. Nejsem v bezvědomí, ale jsem taková " poblblá". Nevíte, co to je? Bude to v pohodě?. Někde jsem četla, že by se mohlo jednat o epilepsii. Děkuji Vám, prosím kdo měl či má podobné zkušenosti, poraťe ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22512
6.4.16 15:22

Nevím, co to je za nemoc, ale lékař to vědět bude. Takže bych to řekla rodičům a šla k doktoru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19344
6.4.16 15:24

Drobet divný ne? Tady máš pro změnu dceru :https://www.emimino.cz/…ovka-254744/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4132
6.4.16 15:26

Tetanie?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4376
6.4.16 15:27

Tak vyšetření na neurologii nebude od věci, aby se vyloučila třeba i ta epilepsie. I když si nemyslím, že by to bylo ono. Existuje hodně druhů, ale třeba u tzv. zahledění si to postižený nepamatuje. Prostě se mu na chvilku „vypne“ mozek a po pár sekundách jede dál a neví, že se to stalo. Nereaguje na dotazy.
Může to být problém s páteří-nejčastěji krční, rychlý růst, problémy s tlakem-kolísavý/nízký… Dospívání je hodně složitý fyzický proces a každé tělo může reagovat po svém.
Svěř se rodičům a požádej je, ať tě objednají na neurologii, ať se od něčeho můžete odpíchnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4376
6.4.16 15:29

@vokishka Aha… Ach jo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
6.4.16 15:33

Já jsem dcera, ale nechtěla jsem to něják zbytečně jako říkat, tak jsem jako rodič, no. A rodičům se nevím jestli svěřit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
6.4.16 15:36

Rodiče mi řekli, že půjdeme k doktorovi, díky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41938
6.4.16 15:40

Boze, co z toho kdo ma ze zalozi dve diskuse a v jedny je mama 11lety dcery a v druhy to je 11ti leta holka? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
6.4.16 15:45

Určitě k dr.
a třeba je na emiminu přihlášená maminka, a dcera píše z jejího profilu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
6.4.16 15:58

Ne já jsem psala že jsem rodič aby tu nebyli blbe keci… Mamka řekla že půjdeme k doktorovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19344
6.4.16 16:14

@mojaa ale podle těch diskuzí to matka řeší a psala, že jste byli u doktora. Navíc matka přece okamžitě pozná, kde diskutuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1518
6.4.16 16:16
@vokishka píše:
@mojaa ale podle těch diskuzí to matka řeší a psala, že jste byli u doktora. Navíc matka přece okamžitě pozná, kde diskutuješ.

Všechno pod tím nickem píše mladá, 11letá holka.
Pouze v několika diskuzích předstírá, že je matka - abyste neměly blbé kecy, že to píše dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
6.4.16 16:22
@anonymouss píše:
Všechno pod tím nickem píše mladá, 11letá holka.
Pouze v několika diskuzích předstírá, že je matka - abyste neměly blbé kecy, že to píše dítě.

ano, presne tak.

• Nahlásit
  • Citovat
58662
6.4.16 17:40
@mojaa píše:
Dobrý den, je mi 11 let a někdy se mi točí/bolí hlava, mám brnění v ruce, noze, na hlavě.. Když se mě na něco někdo zeptá, jsem opravdu tak trochu mimo.. dnes když jsem tento „záchvat“ dostala, strašně špatně se mi dýchalo. Potom mi vystounou žíly a bolí, je to hodně nepříjemné. Tohle tvá asi 30- 120 sekund.. Nejsem v bezvědomí, ale jsem taková " poblblá". Nevíte, co to je? Bude to v pohodě?. Někde jsem četla, že by se mohlo jednat o epilepsii. Děkuji Vám, prosím kdo měl či má podobné zkušenosti, poraťe ;)

tohle máš říct rodičům a zajít s nimi k doktorovi. Né psát na fóra.. a mmchdm, připomíná mi to opět Karol :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama