Co to je? Poradíte?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Olkipe
Povídálka 28 příspěvků 21.09.18 19:46
Co to je ?? ?!!?poradite

Ahojte mám. tento problém s vlasovou pokožkou svědí bolí pálí co to je použìvám šampon konopný na lupy

Reakce:
luca241
Ukecaná baba ;) 1678 příspěvků 21.09.18 19:58

Přijde mi to jak moje rozskrabana seborea.Ale těžko říct .když to zaschne z tohoto stádia,jsou na tom šupiny?

Veru1987
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 21.09.18 20:02

Já měla strupy ze šamponu od avonu. A taky svědili. Přestala jsem jej používát a vše se mi zahojilo.

stinga
Závislačka 4386 příspěvků 3 inzeráty 21.09.18 20:03

@Olkipe alergie na šampon, začni používat nějaký lepší - třeba z lékárny

Příspěvek upraven 21.09.18 v 20:10

mayecka
Ukecaná baba ;) 1222 příspěvků 21.09.18 20:04

Ahoj syn 10 to má taky a na tom jakoby bílý povlak šupinek. :think: už to má asi měsíc a nic nám na to nepomáhá, naštěstí se to nezvětšuje.

morinka7
Kelišová 6892 příspěvků 21.09.18 20:06

Alergie na šampón :palec: Chce to jiný šampon a vše by se mělo zahojit :kytka: Taky jsem se teď před týdnem „osypala“ :oops:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 21.09.18 20:07
@stinga píše:
@Olkipe alergie na šampon, začni používat nějaký lepší - třeba z lékárny ží

Já začala používáz DM alverde. a je to ok

Veru1987
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 21.09.18 20:08
@mayecka píše:
Ahoj syn 10 to má taky a na tom jakoby bílý povlak šupinek. :think: už to má asi měsíc a nic nám na to nepomáhá, naštěstí se to nezvětšuje.

Nezměnili jstě šampon?

Uživatel je onlinetininas
Ukecaná baba ;) 1358 příspěvků 21.09.18 20:29
@Olkipe píše:
Ahojte mám. tento problém s vlasovou pokožkou svědí bolí pálí co to je použìvám šampon konopný na lupy

Ahoj.

Tipovala bych na to veš dětskou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >