Co to je za tvora?

Anonymní
16.11.20 23:41

Co to je?.. Třeba i pro pobavení

Ahojky, prosimvas můžete mi někdo říct co to je za tvora a k čemu se používá? (chov, jídlo, domácí mazlíček..) Anonym protože se stydím, že třeba nevím co to je. Dekuju moc :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1321
16.11.20 23:50

Je to velmi mladé ptáče myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12724
16.11.20 23:53

Taky bych rekla ptaci mlade, ale tipuji nejake divoke podle toho zobaku, to se asi moc „nepouziva“…ale nevim, mozna ta fotka mate.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28358
17.11.20 00:05

Mladý papoušek nebo nějaké exotické ptáče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
17.11.20 00:28

Ano, je to malý papoušek. Kde jste k němu přišla? Takové mládě ještě potřebuje dokrmovat kaší, nenají se samo.
Vlastní zkušenost. Mám papouška a dokrmovali jsme. I když ne, tak mladé, ale už plně opeřené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1321
17.11.20 00:38

No, přemýšlím jaká je šance, že přežije. @impossible Jakou kaší se dokrmuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
17.11.20 02:01

@Altavista Můžu se zeptat, jak jste k takovému téměř novorozenému papouškovi přišli? Zachránit se dá, ale krmit co 3 hodiny přes den a v noci alespoň jednou a teplota v místnosti ne pod 25 st. Oni ti papouchové rostou rychle, ale podle fotky co vidím, je to ještě mimino, takže dokrmování tak měsíc. Měli jsme takový prášek, co se rozmýchal s teplou vodou a tou kaší jsme ho krmili. Ale už byl plně opeřený. Toto je skoro novorozeně. Pokud chceš zachránit, musíš s ním být 24h denně. Kaši už si nepamatuji, je to nějaký ten rok zpět. Mají ve všech eshopech, kde jsou krmení pro papoušky. Ale než pošta doručí, bude po něm. Vyhledala bych chovatele papoušků s prosbou o trochu kaše, než dorazí ta.co objednáte.
Na FB je skupina - Máme rádi papoušky. Tam bych zadala dotaz, kde najít chovatele nejbližšího vašemu bydlišti. A zrovna i odborné rady. Víc neporadím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8856
17.11.20 02:16

@Altavista @impossible nemyslím si, že by zakladatelka měla to mládě doma. To by se asi neptala, co je to za tvora. :D

Spíš jen někde viděla fotku a chce vědět, co to je zač.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17511
17.11.20 03:46

Já myslím, že je to orlosup. Za pár dní sežere půl prasete denně, takže s trochou štěstí mu zkrmíš nepohodlný sousedy i s tchýní. Pokud by byl k zapůjčení, ozvi se prosím, ale tuším, že tu na něj bude za chvíli pořadník… :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50169
17.11.20 06:27

A já bych zase řekl, že je to štěňátko. Miluji pejsky a proto je všude vidím. :P Mladého papouška jsem ještě neviděl, moje andulky akorát dvakrát snesly vajíčka… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28358
17.11.20 07:54
@Titty píše:
@Altavista @impossible nemyslím si, že by zakladatelka měla to mládě doma. To by se asi neptala, co je to za tvora. :DSpíš jen někde viděla fotku a chce vědět, co to je zač.

Taky si myslím, že někomu vlezla do profilu, našla fotku a ptá se, co zač. Na epipi se přece ví vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1321
17.11.20 08:37

@impossible Já nejsem ta anonymni, jen jsem si vzpomněla na opuštěného kosa, kterého jsme našli když jsme byli malí, hned chcípl i přes vodu a vylezl z něj nějaký parazit. Tak jsem se pro zajímavost ptala, jak se takové mládě krmí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 09:21

@impossible @impossible @Titty kočky nemám ho doma, jen jsem to viděla u jedné známé na profilu, nebavime se, ale toto je zarazilo co to má. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 09:24

@Russet přesně tak :D

• Citovat
  • Nahlásit
28358
17.11.20 10:38
@Anonymní píše:
@Russet přesně tak :D

Napadlo mě to hned, jak jsi napsala, k čemu to je..🙄 Člověk starající se o takové pískle by se tak blbě neptal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama