Reklama

Co to je? Vyrážka + foto

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 10:24
Co to je? Vyrazka+foto

Co to muze byt? vcera vecer mel syn po tele.. hlava a trup vyrazku
Na nkc jsem. mu dala Fenistil. Rano byl ok… a asi hodinu po probuzeni zas.
Chvili to ma cervene, pak zustane bledsi vyrazka a migruje to, zda se mi.
Syn mel 6.nemoc. Je to asi tyden co mu zmizli kozni projevy a ted ma zas tohle… dekuji.
ps:/ted na tvari nema nic. Je to asi hodina co jsem ho fotila a mel tam flek.

Reklama

Reakce:

Tejule
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 01.10.18 10:27

Já bych řekla kopřivka, ale víš co bych udělala já, než se ptát tady? Zvedla bych telefon, zavolala praktické že ji posíláš fotky ať se na to koukne ???? budeš mít jasno hned a ne nějaké spekulace na netu :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 22:23

Dobrý den, prosím o radu co by to mohlo být? V pátek se to vytvořilo přímo před zraky. Narostla ta bílá skvrna během 2 minut ( po vysleceni trika u lékařky - k poslechu). Dr tipovala boreliozu. Teď ta skvrna vytvořila něco jako puchyr. Kolem to zfialovelo. Dítě tvrdí, ze to bolí. Při zmínce doktora už zase nebolí ;-).
Má i podobné fleky na jazyku, ale ty jsou jakoby odloupnuta kůže.
Od osmi večera ji zcervenalo už i druhé ucho a tvoří se bílá skvrna.
V pondělí máme opět dojít k lékařce, ale ptám se na zkušenosti zda se mám bát a jet raději na pohotovost už zítra.
Prosím kvůli fotce anonym. Dekuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >