Co to je? Vyrážka + foto

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 10:24
Co to je? Vyrazka+foto

Co to muze byt? vcera vecer mel syn po tele.. hlava a trup vyrazku
Na nkc jsem. mu dala Fenistil. Rano byl ok… a asi hodinu po probuzeni zas.
Chvili to ma cervene, pak zustane bledsi vyrazka a migruje to, zda se mi.
Syn mel 6.nemoc. Je to asi tyden co mu zmizli kozni projevy a ted ma zas tohle… dekuji.
ps:/ted na tvari nema nic. Je to asi hodina co jsem ho fotila a mel tam flek.

Reakce:
Tejule
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 01.10.18 10:27

Já bych řekla kopřivka, ale víš co bych udělala já, než se ptát tady? Zvedla bych telefon, zavolala praktické že ji posíláš fotky ať se na to koukne ???? budeš mít jasno hned a ne nějaké spekulace na netu :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 22:23

Dobrý den, prosím o radu co by to mohlo být? V pátek se to vytvořilo přímo před zraky. Narostla ta bílá skvrna během 2 minut ( po vysleceni trika u lékařky - k poslechu). Dr tipovala boreliozu. Teď ta skvrna vytvořila něco jako puchyr. Kolem to zfialovelo. Dítě tvrdí, ze to bolí. Při zmínce doktora už zase nebolí ;-).
Má i podobné fleky na jazyku, ale ty jsou jakoby odloupnuta kůže.
Od osmi večera ji zcervenalo už i druhé ucho a tvoří se bílá skvrna.
V pondělí máme opět dojít k lékařce, ale ptám se na zkušenosti zda se mám bát a jet raději na pohotovost už zítra.
Prosím kvůli fotce anonym. Dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >