Reklama

Co to je za pitomej cit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.18 21:29
Co to je za pitomej cit?

Ahoj, mam úplný zmatek v tom co cítím. Rozešel se se mnou partner a já jsem nešťastná, ale cely ten vztah jsem z nej na zadku nesedela kromě prvního rande. Od chvíle kdy přišlo na sex jsem uz odvazana nebyla. Nevim proč, přitahuje me. Ale kdybych ho měla popsat tak: ma začínající plešku, mrnavy chlupatý zadek, trochu pupek, vybaven průměrně, chybí mu zub (jako jen když se směje je to vidět) a při sexu se potil a mel blby kecy - typu “hlásím žížalu” když neměl erekci. Proste to vždycky zabil.

Jinak mi vadilo i nejaky jeho jiný chování ale to byly detaily. Každopádně jsme se rozešli a já jsem naprosto zoufalá a jen brecim a chci ho zpět.

Dává vám to smysl? Je to láska nebo jen ego ze me nechal nebo klasicky stav po rozchodu?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18943 příspěvků 15.07.18 21:35

To je jak v Sexu ve městě, jak měla Charlotta taky toho malýho plešatýho. Ale jim to klapalo v posteli.
Asi jen cítíš zklamání a neúspěch, že jsi neuspěla ani u takového individua.

Příspěvek upraven 15.07.18 v 21:37

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 15.07.18 21:35

Tak to jak vypadá a jaký má zadek je celkem jedno,když to nejiskřilo doteď,nebude ani dál. Spíš se nemůžeš smířit s tím,že to skončilo. Myslím,že ty ho nechceš a myslíš,že on by chtěl ženu,která se mu vysmívá. Neuvedla jsi jediný rozumný důvod,kvůli kterému nemůže fungovat vztah( možná částečně ta žížala.. to by mě rozsekalo)

jenny.fields
Generální žvanilka 24586 příspěvků 15.07.18 21:36

Hlásím žížalu :lol: :lol: :lol: Vtipnej.
Tak jestli ego nebo city musíš vědět sama.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.18 21:41

Tak myslím ze city, on je to hezky chlap jen mi nějaké veci vadily, přesto me přitahoval.
Když teda nahlásil zizalu
Celkově mel u sexu strašný hlášky.

Chci ho zpět a nevim proč, když jsem vždycky byla nadšena víc když jsme byli někde na vině než u nej doma…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.18 21:42
@Aduš8 píše:
Tak to jak vypadá a jaký má zadek je celkem jedno,když to nejiskřilo doteď,nebude ani dál. Spíš se nemůžeš smířit s tím,že to skončilo. Myslím,že ty ho nechceš a myslíš,že on by chtěl ženu,která se mu vysmívá. Neuvedla jsi jediný rozumný důvod,kvůli kterému nemůže fungovat vztah( možná částečně ta žížala.. to by mě rozsekalo)

Vztah fungoval 4 měsíce a mohl by dál ale asi vycítil ze z nej nesedím na zadku a utnul to :zed:

Everyone
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 15.07.18 22:25

Myslím že vycítil,že do nej nejsi zamilovaná a není tak zoufalý na to,aby s takovou ženou byl.
Rozhodně lepší jít každý svou cestou nez se vzájemně trápit

Emimin7
Echt Kelišová 8061 příspěvků 15.07.18 22:31

Chybi ti zizala? :P

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.18 22:41
@Emimin7 píše:
Chybi ti zizala? :P

Ne :lol: ale sex byl fajn jinak :))

mau-mau
Závislačka 3141 příspěvků 15.07.18 23:08

EGO, 100% :mrgreen: ;)

circus
Extra třída :D 11511 příspěvků 15.07.18 23:26

Myslím, ze ses do nej zamilovaná, proto ti je smutno a brecis.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama