Co to je za reakci?

561
5.6.17 10:46

Co to je za reakci??

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli jste někdo neviděli takovouhle reakci u dítěte.
1. obrázek : Přišel ze školky a až večer si vzpomněl, že mi chtěl ukázat, co má na nožičce. Vůbec nezaznamenal, kdy se mu to stalo. nesvědělo ho to, nebolelo nic.
2. obrázek: po čtyřech dnech to vypadá takhle. Stále ho nic nebolí, nesvědí, nesahá si na to nic.
Alergický na nic není. Co by to mohlo být za reakci? Na co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3503
5.6.17 10:56
@tabitta píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli jste někdo neviděli takovouhle reakci u dítěte.
1. obrázek : Přišel ze školky a až večer si vzpomněl, že mi chtěl ukázat, co má na nožičce. Vůbec nezaznamenal, kdy se mu to stalo. nesvědělo ho to, nebolelo nic.
2. obrázek: po čtyřech dnech to vypadá takhle. Stále ho nic nebolí, nesvědí, nesahá si na to nic.
Alergický na nic není. Co by to mohlo být za reakci? Na co?

Ten druhy obrazek je hodne zkresleny, ale neco podobneho mel v loni synovec, dostal na to antibiotickou mast. Bylo to tehdy bakterialniho puvodu. A zvetsovalo se to. Mel tendenci si to loupat, casem to vypadalo podobne jako po spalenine. Bylo to infekcni.

Urcite zajdete k doktorovi.

Příspěvek upraven 05.06.17 v 10:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3755
5.6.17 10:56

Tu druhou fotku není skoro vidět, ale mně to připomíná spáleninu od koberce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.17 10:57

Nevim sice, co je to za reakci, ale mastila bych k doktorce pro sichr

• Nahlásit
  • Citovat
15444
5.6.17 10:59

@tabitta ta první fotka vypadá skoro jak spálenina, ale že by si toho nevšiml? Ta by ho bolela určitě. Druhá fotka je velice malá, takže tam vidím jen modřinu? Těžko říct. Každopádně bych s tím (já osobně) došla k dr., protože je to velice zvláštní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9865
5.6.17 11:00

Řekla bych že to bude pásový opar, takový to flek jsem měla když se mi dělal :nevim: jen to teda bolelo, cca po týdnu začalo svědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
5.6.17 11:02

Nejde mi ta druhá fotka zvětšit :nevim:
Vubec nic ho nebolí, nesvědí, štípnutí, kousnutí, nic nezaznamenal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.17 11:03

Ja bych s tim sla rovnou na kozni.
Ze sve zkusenosti obvodak mi rekne to stejne, co pravdepodobne vygooglim na internetu a nemusi mit pravdu.
Pripada mi to taky jako nejaka bakterialni vyrazka, pokud si nepamatuje ze by ho neco bolelo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9865
5.6.17 11:05

@tabitta Tak s ním zajdi k doktorovi a tam už ti poradí nebo řeknou z čeho to je :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3503
5.6.17 11:05
@tabitta píše:
Nejde mi ta druhá fotka zvětšit :nevim:
Vubec nic ho nebolí, nesvědí, štípnutí, kousnutí, nic nezaznamenal.

Synovec taky a pak se to rozlezalo. Svagrova si nejdriv myslela, ze to ma od koberce. Zajdete pro jistotu k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
5.6.17 11:08

Pokus o zvětšení

:zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9865
5.6.17 11:09

@tabitta Tak přesně takhle vypadal ten pásový opar co jsem měla já ale opravdu úplně stejně :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
5.6.17 11:10

Včera večer to měl takhle. Ráno o dost lepší. Zatahuje se to a schne. Uvídím, jak to bude vypadat odpo, kdyžtak půjdeme zítra, dnes to už nezvládneme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
5.6.17 11:11

Ale to bolí, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9865
5.6.17 11:13
@tabitta píše:
Ale to bolí, ne?

No bolelo ale nebylo to nic hrozného. Ale šla jsem k doktorovi a ten mi dával 3 týdny injekce s vitamínama. Ale mamka to též odemně dostala a tu to třeba vůbec nebolelo jen trošku svědilo toť vše :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama