Pigmentová skvrna? Nebo ekzém?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.7.22 11:15

Co to je? Zmizí to ? Zbarví se to

HolkY je to klasický flek po spaleni kůže a zbarvi se to nebo je to pigmentova skvrna :think: nikdy jsem to neměla

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16072
7.7.22 11:18
@Anonymní píše:
HolkY je to klasický flek po spaleni kůže a zbarvi se to nebo je to pigmentova skvrna :think: nikdy jsem to neměla

Ty nevíš jestli jsi se spálila? Vypadá to jak spáleny od slunce a loupe se to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 11:26
@JancaS84 píše:
Ty nevíš jestli jsi se spálila? Vypadá to jak spáleny od slunce a loupe se to.

Jo to vím ale jestli se to zbarvi nevíte?

• Citovat
  • Nahlásit
2173
7.7.22 11:50
@Anonymní píše:
Jo to vím ale jestli se to zbarvi nevíte?

Za spálená hnědá kůže se ti oloupe, takže se ti to pak sjednotí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21473
7.7.22 11:50

Ne - nezabarví se to. A teda máš od toho sluníčka tu kůži strašlivě zničenou a vysušenou. I když se budeš dál opalovat, ten flek tam zůstane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26325
7.7.22 12:16

Podle toho, jak to vypadá, se ti spíš za chvíli oloupe i zbytek toho hnědýho - tam je vidět, jak je ta vrchní kůže odumřelá.
Pokud to budeš mazat, možná to chvíli zachráníš, ale nakonec se to vyloupe celý. Mezitím se to světlé zase trochu opálí a nakonec se to sjednotí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
7.7.22 19:27

To se beztak oloupe cele, nebo aspoň velká část. Buď na tu pokožku hodná. Používej teď hydratační mléko s pantenolem. Maž se na sluníčko vyšším faktorem a ono to bude v pohodě. Když tomu dáš čas kůže se sjednotí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.22 21:15

Noo mazala jsem se 50 v Chorvatsku…co 2 hodiny a i tak jsem se spalila…Ted se to slouplo cele tak nevím co na to, v životě jsem to neměla a zamaskovat to taky nejde…Do konce dovolené máme 2 dny tak ani nevím jestli s tím lézt na sluníčko 🙄 doufám že mi tam nezůstane do dalšího leta flek :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat