Co to má znamenat? Nečekaná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.04.18 07:09
Co to ma znamenat? Nečekaná menstruace

Ahoj holky, cca před týdnem jsem měla menstruaci a dnes ráno se vzbudim, jdu na záchod a na papíře krev. Nevíte co by to mohlo znamenat? Jsem celkem zděšená :roll:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineDoe_Jane
Kelišová 5461 příspěvků 08.04.18 07:32

Proboha… jak to mame jako vědět???

Anonymní  08.04.18 07:42

Ideální zajít k lékaři. U mne to znamenalo hormonální nerovnováha.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 08.04.18 07:57

Cysta?

lachtanice86
Závislačka 4686 příspěvků 08.04.18 08:15

Zajdi k dr. Příčin může být hodně.

Tarjei
Závislačka 3372 příspěvků 08.04.18 08:24

A bylo to z vaginy? Muzou byt aj hemoroidy..pokud z vaginy, tak rupla cevka po sexu treba i…

Senseye
Kecalka 141 příspěvků 08.04.18 19:14

Uvidíš jak dlouho to bude trvat. Já jsem začala krvácet 13 dc a už to trvá týden. :nevim: objednala jsem se na gyndu. Čekací doba 2 měsíce, tak snad do té doby nevykrvacim. Ale asi to bude běžné, jinak by me možná vzali dřív

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Lhářko! Z heroinové Terezy je největší „ryba“ případu! Její komplic ji napadl před soudem

Při pašování drog bývali parťáci, to už ale o pašeračce Tereze a dalším... číst dále >

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama