Reklama

Co to má znamenat? Nečekaná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 07:09
Co to ma znamenat? Nečekaná menstruace

Ahoj holky, cca před týdnem jsem měla menstruaci a dnes ráno se vzbudim, jdu na záchod a na papíře krev. Nevíte co by to mohlo znamenat? Jsem celkem zděšená :roll:

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 07:32

Proboha… jak to mame jako vědět???

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 07:42

Ideální zajít k lékaři. U mne to znamenalo hormonální nerovnováha.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 08.04.18 07:57

Cysta?

lachtanice86
Kelišová 5758 příspěvků 08.04.18 08:15

Zajdi k dr. Příčin může být hodně.

Tarjei
Závislačka 3820 příspěvků 08.04.18 08:24

A bylo to z vaginy? Muzou byt aj hemoroidy..pokud z vaginy, tak rupla cevka po sexu treba i…

Senseye
Kecalka 143 příspěvků 08.04.18 19:14

Uvidíš jak dlouho to bude trvat. Já jsem začala krvácet 13 dc a už to trvá týden. :nevim: objednala jsem se na gyndu. Čekací doba 2 měsíce, tak snad do té doby nevykrvacim. Ale asi to bude běžné, jinak by me možná vzali dřív

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Evropa zaspala, měla se inspirovat v Perském zálivu, říká arabista Pelikán

Že si s migrační vlnou Evropská unie ukrojila mnohem větší krajíc, než může... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama