Co to mám v hlavě za zmatek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 12:53
Co to mám v hlavě za zmatek?

Ahoj holky,
jsem s rozumem v koncích. Mám přítele (2 a půl roku), v září jsme měli mít svatbu. Já jsem si celou dobu neuvědomovala na co se vlastně těším - jestli na velké šaty, prstýnky, střed pozornosti, nebo na život potom. Prostě slepá. V březnu jsme si brali na hypotéku nový byt. Jenže už od zimy spolu spíme hrozně málo, já na něj nemám chuť, zkoušeli jsme vše, wellness, oblečení, apod. a prostě já mám hroznou chuť, ale na jiný. Ne na něj… celkově ani nedokáži říct, jestli ho opravdu miluji, je to pro mě nejlepší kamarád, opora, ale…Já vím, člověk shodí ty růžové brýle jednou, jenomže já jsem si shodou okolností začala psát s jedním čerstvým doktorem (nevim proč, ale strašně mě přitahujou) a připadá mi hrozně fajn, ještě ke všemu slovák, takže nohy se mi podlamují tuplem, chce semnou neustále někam jít, snaží se. Jenže já teď stojím v situaci, kdy si říkám - zachraňovat starý vztah a žít v jistotě a klídku? Nebo jít, mít sice více problémů (hypotéka jen na mě apod)?
Děkuji,
 K.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinearada
Extra třída :D 13896 příspěvků 23.07.18 12:57

Klidně přítele odkopni a běž do nejistoty.možná ti pak dojde,co vlastně chceš.

blumen
Hvězda diskuse 42053 příspěvků 23.07.18 13:09

Pises jsme meli mit svatbu. Ne budeme mit svatbu. Odpovedela sis, ne? ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 13:11
@blumen píše:
Pises jsme meli mit svatbu. Ne budeme mit svatbu. Odpovedela sis, ne? ;)

Pardon, zapomněla jsem dodat, že jsem ji „odložila“. Prostě jsem se na to ještě ani necítila, viděla jsem jednu nevěstu a všechno si uvěodmila..

blumen
Hvězda diskuse 42053 příspěvků 23.07.18 13:13
@Anonymní píše:
Pardon, zapomněla jsem dodat, že jsem ji „odložila“. Prostě jsem se na to ještě ani necítila, viděla jsem jednu nevěstu a všechno si uvěodmila..

To je podle me taky spatne. Ukonci to zavcasu ;) kvuli hypotece nebudes udrzovat vztah, ne? Deti jeste nemate.

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 23.07.18 13:20

otázka je jestli se ti sex s jiným taky neomrzí :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 13:25

Když mě hrozně drásá, že bych mu měla ublížit …Já nevim, možná by i pomohlo, kdyby si našel on nějakou bokovku. Uvaří, postará se o mě, dřív jsme to měli všelijaký a já byla ta, co ho moc chtěla a jemu to bylo jedno. A teď je to naopak, jen kvůli té zrušené svatbě plakal.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18591 příspěvků 23.07.18 13:29
@Anonymní píše:
Když mě hrozně drásá, že bych mu měla ublížit …Já nevim, možná by i pomohlo, kdyby si našel on nějakou bokovku. Uvaří, postará se o mě, dřív jsme to měli všelijaký a já byla ta, co ho moc chtěla a jemu to bylo jedno. A teď je to naopak, jen kvůli té zrušené svatbě plakal.

Přestaň toho chudáka tahat za nos. Ty už jsi váš vztah dávno odepsala, jsi zamilovaná jinde, jenom to okecáváš. Chtěla bys, aby si našel bokovku? Dost by to ulevilo tvému svědomí, že? Prostě váš vztah skončil.

blumen
Hvězda diskuse 42053 příspěvků 23.07.18 13:38
@Anonymní píše:

Ukonci to, seber silu. Kdyz uz si prejes i bokovku :roll: on mezitim muze hledat stesti jinde, az se z toho da dohromady… do konce zivota truchlit nebude

Russet
Extra třída :D 11725 příspěvků 23.07.18 13:44
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
jsem s rozumem v koncích. Mám přítele (2 a půl roku), v září jsme měli mít svatbu. Já jsem si celou dobu neuvědomovala na co se vlastně těším - jestli na velké šaty, prstýnky, střed pozornosti, nebo na život potom. Prostě slepá. V březnu jsme si brali na hypotéku nový byt. Jenže už od zimy spolu spíme hrozně málo, já na něj nemám chuť, zkoušeli jsme vše, wellness, oblečení, apod. a prostě já mám hroznou chuť, ale na jiný. Ne na něj… celkově ani nedokáži říct, jestli ho opravdu miluji, je to pro mě nejlepší kamarád, opora, ale…Já vím, člověk shodí ty růžové brýle jednou, jenomže já jsem si shodou okolností začala psát s jedním čerstvým doktorem (nevim proč, ale strašně mě přitahujou) a připadá mi hrozně fajn, ještě ke všemu slovák, takže nohy se mi podlamují tuplem, chce semnou neustále někam jít, snaží se. Jenže já teď stojím v situaci, kdy si říkám - zachraňovat starý vztah a žít v jistotě a klídku? Nebo jít, mít sice více problémů (hypotéka jen na mě apod)?
Děkuji,
K.

Co je na začínajících doktorech slovenské národnosti tak podmanivého :P Jen kopnindo zadku stávajícího kluka a jdi za novým. Nejspíš ještě nejsi zralá na to se vázat. Nevoď toho současného za nos. On si najde lepší, neboj.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 13:47
@Anonymní píše:

Tak ty jsi vazne material pro svatbu a manželský zivot.. Kolik ti je proboha, 18 v tom zari?
Nech pritele chudala byt, at si najde nejakou, ktera za to stoji a jdi si za doktorem, kdyz te tak pritahuji, treba se ti jich ozve vic a muzes se zabydlet na lekaraku a hypoteku pustit.

Mart81
Závislačka 3261 příspěvků 23.07.18 13:58

Pro vašeho přítele bude rozchod to nejlepší.
Pro vás pravděpodobně také.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 13:59

Co bych dala za svatbu. Teda je v plánu, ale situace v rodině je tak příšerná, že ani nevíme jak to vymyslet a vzdávámeto. Hypotéka a k tomu začínající doktor? Ten bude mít co dělat aby si vydělal slušný peníz a ještě do toho neustálé učení (atestace a pod. ) Nehledě na to, že mladí lékaři jsou celkem žádané ,,zboží", sestřičky, holky na praxi v nemocnici.
 K.

AnetBlack
Povídálka 35 příspěvků 23.07.18 14:14

To je těžký ti poradit. Několik mých kamarádek mělo stejný pocit, jakože se začaly nudit a poohližet se jinde, většinou po chlapech, který měli něco, co ten jejich původní neměl… některý pak fakt vztah zahodily a našly jinej, kterej je víc baví. ALE pár z nich pak naopak litovalo, protože každá nová tvář a tělo se stejně okouká a nikdy netrvá zamilovanost věčně a kdo se ti zdál okouzlující a novej může po dvou letech nudit stejně jako ten starej. Musíš se rozhodnout, co chceš. Možná i tenhle vztah zahodit, abys zjistila, co v životě opravdu chceš a hledáš…

lilith1
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 23.07.18 14:22
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Děkuji,
K.

Nevim co resis, absolutne ti na stavajicim nezalezi. Akorat mu to rekni at z nej nedelas v..a.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >