Co to může byt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jiránek
Stálice 92 příspěvků 01.04.09 20:51
Co to může byt?

Milé maminky, mám 7m špunta, doposud se probouzel kdekoliv a kdykoliv se smíchem, plakal jen když ho opravdu něco bolelo. Minulý týden jsme byli na třetí dávce Prevenaru a asi dva dny nato se nám úplně změnil. Večer nám usne hned, po 20min se probudí, ale šíleným pláčem, totéž si ještě zopakuje v noci ai ráno. Když zvýšim hlas začne plakat a hodně se začal lekat. Když už se neprobudí tím šíleným pláčem, tak se stejně budí celou noc. Začal se bát vody, u koupaní řve jako tur, celkově je strašně protivný. Máme dva zoubky, ale prstíčky strkáme pořád do pusinky. Více jak měsíc jsme na příkrmech, ale trpíme stále velice silně na bříško. Nenajde se nějaká maminečka co to měla podobně. Jestli je to prostě jen nějaké přechodné období jako zuby nebo prostě tím měsicem? Děkuji moc všem za rady a zkušenosti.

Reakce:
Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 01.04.09 20:58

Ahoj, to dělal syn z ničeho nic. Budil se histerickým pláčem, nic ho nebavilo, byl uknouraný. Asi se v noci bál ve tmě. Zapínala jsem mu noční lampičku a byl klid. Ale přirovnala bych to také k těm zoubkum. Ono to není vidět, ale asi jak se prořezávaly, tak ho to moc bolelo. Jakmile mu narostly všechny, tak byl klid. Tak at toto období brzy přetrpíte a je malému mnohem lépe :wink:

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 01.04.09 21:07

Ahoj,
napada me reakce na to ockovani, treba ho boli ten vpich, nebo mu proste tentokrat neco z te vakciny nesedlo. Pak to muzou byt i ty zuby.
Jeste me napada, ze nektere deti mivaji obdobi, kdy se jim zdaji spatne sny… moje deti to kazde zasahlo v jinou dobu(Taja kolem 4.,10.,24.mesice a pak nekdy po 3.roce, Anezka tim zase poprve prosla az ted asi pred trema mesicema), takze to muze byt klidne i toto. Proste se jim neco nepeknyho zda a pak se probouzeji vlastne vydeseny a placou (Taja se kolikrat ani poradne neprobral, jen proste hrozne plakal a prestal teprve az jsme ho uplne vzbudili a sli se podivat treba z okna na mesicek). S tim nic nenadelas, proste vydrzet.
Asi jsem moc nepomohla, ale to je jediny co me napadlo.

fleur02
Povídálka 32 příspěvků 01.04.09 21:24

ahoj, nevím, jestli poradím, ale aspoň přišpeji svou zkušeností. Dcera měla také taková „období“. Z ničeho nic se začala bát nejrůznějších věcí. Byla zvyklá usínat sama a ve tmě, najednou jsme museli nechávat otevřeno na chodbu a svítit. Lidi, který měla ráda a „kamarádila“ s nima v ní vyvolávali hysteráky. Vždycky měla ráda psy, najednou plakala jenom když slyšela štěkot. Atd. atd. :) To všechno ale vždycky po nějakým čase odešlo a vrátilo se do normálu. Je ale pravda, že ty „noční můry“ mě vždycky dost vyděsily. Bála jsem se o ní, ale po čase to taky přešlo. Nikdo jim do hlavy nevidí :wink:

Euphorbia
Kecalka 268 příspěvků 02.04.09 01:56

Dinoušek to začal nedávno dělat taky - zničeho nic se probudí s příšerným pláčem a neuklidní se, dokud ho nevezmu do náruče. Podle mě to jsou nějaké zlé sny, snad to období brzo přejde. Taky může jít o první známky separační úzkosti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >