Co to může být? Hlenová zátka?

106
8.8.15 02:29

Co to může být? Hlenová zátka?

Ahojte,
jsem 34. tt a kolem půlnoci jsme měli s partnerem sex. Nyní jsem se vzbudila s potřebou jít na wc, jenže..když jsem se utírala, měla jsem na toaleťák takovej narůžovělej… prvně jako když je klasický výtok, ale narůžovělej, při dalším utření už jen jakoby suchý proužek a pak už nic…ani teď nic.. mohlo jít o hlenovou zátku nebo co by to mohlo být? Partnera už burcuji, ale rychle mě zajímá i váš názor, i kdyz třwba plaším..

plus mám nateklý jeden vnitřní stydký pysk…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
8.8.15 07:35

@Monyszek jj klidne to mohla byt ona a nedivila bych se 8) coz neznamena ze budes rodit hnedka me odesla a az za mesic jsem rodila ;)

• Citovat
  • Upravit
106
8.8.15 07:47

@JayLee Takže k doktorovi s tím běžet akutně nemusím? Ani s tím nateklým vnitřním pyskem? Nebolí to nic, nepálí při močení…jen mě to zneklidnilo :-) kontrolu mám ve čtvrtek, tak jestli to vydrží nebo jít dřív? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
8.8.15 07:51
@Monyszek píše:
@JayLee Takže k doktorovi s tím běžet akutně nemusím? Ani s tím nateklým vnitřním pyskem? Nebolí to nic, nepálí při močení…jen mě to zneklidnilo :-) kontrolu mám ve čtvrtek, tak jestli to vydrží nebo jít dřív? :-)

vůbec ne pokud te nic neboli a nekrvacis ;) počkej do zitrka bo do pondělka a kdyz vse bude ok tak nikam nechod a jen v pondělí zavolaj gyndarovi zda tam s tim mas jit nebo ne ale když jses ok pohyby cítíš nekrvacis nic te neboli atd tak jako bys tam jela zbytecne ;) tam bys stejne prijela arekli by ti ze to mozna byla zatka hlenova ale to není důvod si te tam nechat nebo cokoliv delat jak rikam ja ji mela mesic prd porodem odešlou a nic s nedelo stejne mi porod na tp vyvolavali ;)

• Citovat
  • Upravit
106
8.8.15 07:56

@JayLee Nene, nekrvácím, jen chvílema ještě po utření po toaletě mám nahnědlý výtok, s tím odchodem zátky asi souvisí? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
8.8.15 08:21

@JayLee nene, nekrvácím, jen chvílema mám po utření po toaletě nahnědlý výtok, ale to s odchodem asi souvisí? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
8.8.15 08:23
@Monyszek píše:
@JayLee nene, nekrvácím, jen chvílema mám po utření po toaletě nahnědlý výtok, ale to s odchodem asi souvisí? :-)

někdo ho ma bilej někdo naruzovelej někdo do hneda ;) hele pokud chces tak pro klid si zavolej trebas na pohotovost a rekni jim co a jak co oni na to a dle toho se pak zachovej ;)

• Citovat
  • Upravit
8959
8.8.15 09:21

Hlenova zatka muze zacit odchazet nekolik tydnu pred porodem, takze o nic nejde :-) k doktorovi letet rozhodne nemusis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.15 09:35

Urcite k dr nemusis ale pro jistotu si zavolej.. Me kdyz odchazela tak jsem trochu krvacela tak jsem si zavolala a reklu ze mam radsi dojet ale jen me udelali monitor, utz a reklu ze to nejspis byla zatka a poslalu me domu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
8.8.15 11:37

@Monyszek k dr netřeba.. mohl se jen podráždit čípek.. mi u prvního zátka odešla 20 tt a rodila jsem normálně 40 tt. Může to něco znamenat, nemusí.. pokud nekrvácíš nebo nemáš bolesti, tak v klidu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
9.8.15 19:40

Zdravím, měla bych taky takový dotaz. Včera celé dopoledne jsem měla takové jakoby pálení uvnitř pochvy, jakoby mě někdo trhal. Pak jsem byla na záchodě a když jsem vstala, že se utřu, tak aniž bych cítila, že ze mě něco vypadlo, na prkýnku bylo něco, co vypadalo jako zelená nudle z nosu (omlouvám se za ten popis), nijak víc jsem to nezkoumala, protože to bylo fakt hnusný :poblion: okamžitě mě napadlo, že by to mohla být ta zátka..? :nevim: ale zarazilo mě, že byla do zelena - měla jsem to taky některá? Od toho incidentu jsem pak odpoledne měla takový tlaky v podbřišku, malá sebou i hodně mlela a když jsem seděla u stolu, tak jsem cítila, jak mě dvakrát kopla pod hrudník a pak jakoby sklouzla níž. No a od včera mám nepravidelný bolesti břicha, který mi střílí do zad. Dneska je mi to břicho takový hrozně nepříjemný, strašně mě tlačí, jakoby mělo každou chvíli prasknout. Navíc malá dneska dala o sobě vědět jen dvěma kopancema a já jsem od rána strašně unavená (normálně vstávám tak v sedm, ani v noci moc nespím a dneska jsem vstávala až v deset a odpoledne jsem zase odpadla). Myslíte si, že by to mohlo něco znamenat? Jsem teprve 34+1, ale je fakt, že od 28 tt mi hrozil předčasný porod, ale na poslední kontrole mi dr řekl, že je vše ok a v průkazce jsem měla „chabý čípek, naznačen funneling, branka na špičku prstu“. Měla jsem to taky tak některá a za jak dlouho po tom porodila? Omlouvám se za dlooouhý sloh :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.15 07:35

@Slocky no ja to tak nemela ale zatka to byt mohla.. Kazda zatka muze byt jina.. Ja treba trochu krvacela.. A ty bolesti.. Mozna to bude zacinajici porod.. Nebo si treba zavolej k doktorovi a popis priznaky.. Urcite ti poradi. A taky zkus hodne odpocivat.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
10.8.15 10:51

@Dominika19 Děkuju za radu, asi zkusím zavolat, bolesti totiž pořád přetrvávají, ale nejsou pravidelný a zase je zvláštní, že je mám už od té soboty :nevim: ale nejvíc mě právě zaráží ta zelená barva no, myslela jsem kdyby se někdo ozval, že to měl třeba taky tak, abych se uklidnila, mám trochu strach, aby to neznačilo nějakou infekci jako když je třeba zakalená plodová voda, ale to už jsou spíš moje vyděšený domněnky, každopádně díky :) a ty už to máš tedy za sebou? a za jak dlouho po tom, co ti odešla ta zátka, jsi rodila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12536
10.8.15 11:44
@Slocky píše:
@Dominika19 Děkuju za radu, asi zkusím zavolat, bolesti totiž pořád přetrvávají, ale nejsou pravidelný a zase je zvláštní, že je mám už od té soboty :nevim: ale nejvíc mě právě zaráží ta zelená barva no, myslela jsem kdyby se někdo ozval, že to měl třeba taky tak, abych se uklidnila, mám trochu strach, aby to neznačilo nějakou infekci jako když je třeba zakalená plodová voda, ale to už jsou spíš moje vyděšený domněnky, každopádně díky :) a ty už to máš tedy za sebou? a za jak dlouho po tom, co ti odešla ta zátka, jsi rodila?

Určo bych šla k dr i podle popisu, že se ti děje něco neobvyklého, at tam nemáš něčeho zánět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.15 13:41

@Slocky jojo ja uz mam doma 15mesicniho darebacka.. :) me odesla zazka v patek malej se narodil ze soboty na nedelu v noci.. A ty bolesti muzou byt jen poslicci.. Neboj zelena zatka nemusi byt infekci.. Ja mela pry treba hoodne zakalenou vodu takze zatka na to vliv neak nema.. Ale chapu tve obavy, ja mela taky furt strach a byla dost vyplasena kdyz mi odesla zatka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama