Reklama

Co to může být? Horečka, nechutenství - 5 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katerka
Zasloužilá kecalka 994 příspěvků 28.12.16 11:27
co to může být? Horečka, nechutenství - 5 let

Dobrý den všem, přeji hezké mezisvátky :).

Měla bych dotaz, m jest-li nemáte zkušenost…

syn 5 let 2 dny (2noci) horečky 39,2 po Nurofenu a čípku to vždy kleslo a po 6 hodinách nástup horečky. Pak to ustálo a teď je bez horečky a teploty. Relativně vpořádku.

Nemá žádné další obtíže, nekašle, nesmrká, nic ho nebolí. Jen tu první noc si stěžoval na bolest hlavy a celého těla, pak už ne.

Teď je bez teploty, ale nejí, jen pije, nemá na nic chuť, když mu dám jídlo, odmítá, že je najedený.

Co s tím??? Máte někdo zkušenost? Co by to mohlo být?

K doktorce se mi zatím nechce, protože mu druhý den už nic není, ale mám strach, abych něco nezanedbala. šel by někdo s tímto k doktorovi?

Mám pocit, že mu chybí i děti, pořád chce do dětského koutku nebo do školky. Doma si nehraje a pořá¨d kouká jen na televizi…

Dík :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 28.12.16 11:30

Nějaká viroza. ted je toho hodně. pokud pije tak je to dobré. pokud by nezačal jíst zítra v pátek bych zašla k doktorce

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 28.12.16 11:39

@katerka můžou být klidně i neštovice atd.. jen bych sledovala.. a do kolektivu nee :think:

nozu
Extra třída :D 11455 příspěvků 28.12.16 11:48

To bude viroza. Syn teď má něco podobného, on teda jako bonus i zvracel…

katerka
Zasloužilá kecalka 994 příspěvků 28.12.16 11:48

Martino, na neštovice jsem nechala syna očkovat…
Jano, pokud se to nezlepší, tak zajdu v pátek k dr. Ono s tím jídlem je to odnarození, hrozně málo jí… ale ve školce prý bez problémů…
Nevím jestli je normí¨ální jídlo pro pětileťáka: ráno lipánek velký, k svačině jablko nebo banán, nic jiného z ovoce nejí, k obědu teď teda jen chleba s máslem 1/2 krajíčku), jindy maso, příloha a omáčka, odpoledne nějaká buchta nebo zase mléčné, a večer houska se šunou, sýrem. Taky s poïtím máme problém…
Dr tvrdí, že prosívá a je ok
Co vy na to???

jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 28.12.16 11:54

@katerka podle mě jídelníček dobrej. naše 3 a půl letá jí podobně akorád já lipánky nedávám. a takhle teda jí ted když je nemocnej?

nozu
Extra třída :D 11455 příspěvků 28.12.16 11:54
@katerka píše:
Martino, na neštovice jsem nechala syna očkovat…
Jano, pokud se to nezlepší, tak zajdu v pátek k dr. Ono s tím jídlem je to odnarození, hrozně málo jí… ale ve školce prý bez problémů…
Nevím jestli je normí¨ální jídlo pro pětileťáka: ráno lipánek velký, k svačině jablko nebo banán, nic jiného z ovoce nejí, k obědu teď teda jen chleba s máslem 1/2 krajíčku), jindy maso, příloha a omáčka, odpoledne nějaká buchta nebo zase mléčné, a večer houska se šunou, sýrem. Taky s poïtím máme problém…
Dr tvrdí, že prosívá a je ok
Co vy na to???

jé, tohle je úplně v pohodě. takto jí můj šestiletý také :-)

katerka
Zasloužilá kecalka 994 příspěvků 28.12.16 12:05

Holky jste hodné… díky za podporu, já jen když vidím co třeba sní jeho bratranec, nebo když j¨někde jsme, tak mám strach. Ty dva dny jen pil.
Ve školce je to prý úplně vpořádku, to i¨si i přidá, ale doma, to ho musím přemlouvat a nutíït, vyhrožiövat a pod…

Ještě dotaz, hrajou si ti vaši cvrčci sami nebo je hračky doma nezajmají?

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 28.12.16 12:19

@katerka očkování není záruka toho, že to nechytne.. každopádně sleduj a uvidíš ;) jinak starší si vystačil sám, malý / 2 roky / taky, ale né vždy :mrgreen:

Dojcanis
Závislačka 3640 příspěvků 28.12.16 12:46
@katerka píše:
Dobrý den všem, přeji hezké mezisvátky :).

Měla bych dotaz, m jest-li nemáte zkušenost…

syn 5 let 2 dny (2noci) horečky 39,2 po Nurofenu a čípku to vždy kleslo a po 6 hodinách nástup horečky. Pak to ustálo a teď je bez horečky a teploty. Relativně vpořádku.

Nemá žádné další obtíže, nekašle, nesmrká, nic ho nebolí. Jen tu první noc si stěžoval na bolest hlavy a celého těla, pak už ne.

Teď je bez teploty, ale nejí, jen pije, nemá na nic chuť, když mu dám jídlo, odmítá, že je najedený.

Co s tím??? Máte někdo zkušenost? Co by to mohlo být?

K doktorce se mi zatím nechce, protože mu druhý den už nic není, ale mám strach, abych něco nezanedbala. šel by někdo s tímto k doktorovi?

Mám pocit, že mu chybí i děti, pořád chce do dětského koutku nebo do školky. Doma si nehraje a pořá¨d kouká jen na televizi…

Dík :)

Soucitim s tebou, mala celou noc probrecela, problila a mela skoro 40..cipky davam, jíst nechce..jenom pije caj..k doktorce nejdu, počkám jeste chvili, pomalu to ustupuje..porad mi visi na noze, je ji rok a pul.Je to hrozne, od malicka nic nemela.je poprve nemocná

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 28.12.16 12:53

@katerka také jsem tohle nyní, od Štědrého dne, řešila s dcerou 6 let. Nechutenstvi, velke horečky jen v noci, přes den bez teplot, první den bolest břicha, neustále ji je zima, unavena. Raději jsem šla po svátcích k dr, vzala s sebou moč a nechala ji odebrat na vše možné. Má zvysene leukoucyty, sedimentaci i nektere jaterní testy. Jinak ji nic jiného není. Ryma, kašel, nic. Máme jít na kontrolní odběry v pondělí a uvidíme…

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 13:11

@katerka šla bych k doktorovi, to je to nejmenší co pro své děti můžu udělat.
Buď se mi vysměje, nebo poradí.

katerka
Zasloužilá kecalka 994 příspěvků 28.12.16 13:56

Gabi a co říkala dr, že by to mohlo být?
angelivanko, já jsem byla rozhodnutá, že v úterý pomažeme k dr, ale on zuž tu teplotu nemá.
Holky, dík, budu to přisuzovat nějké viróze a uvidíme. Pokud se mu hotečky vrátí, navštívíme dr.
Jinak s tím jídlem se budu muset asi smířit, že nemám jedníka, co sní 3 knedlíky ale jen jeden a to ještě s obtížemna :(
Moc děkuju :)
Hezké dny…

lecijasek
Závislačka 3878 příspěvků 28.12.16 14:01

@katerka teď řádí chřipky, takže klidně to mohla být nebo viroza. Já také někdy po nemoci nemám chuť na jídlo, tak bych tomu dala klidně čas, pokud se zdá být jinak ok. Ono je jedna věc jít k doktorce a druhá, že teď je tam prostě plno a samé chřipky a ošklivé kašle, alespoň tedy u nás. Takže z tohoto pohledu vždy návštěvu lékaře hodně zvažuji, protože už se několikrát stalo, že jsme tam šli pro jistotu a přinesli si něco jako bonus :?
A na rozjedení občas zabere Bkomplex. Dcera mi také špatně jí a když se to hodně zhorší, tak jí ho nasadím a často jí pomůže. Má potom víc chuť k jídlu.

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 28.12.16 14:49

@katerka jen se dr zminila, že by to mohla být nejaka viróza, tak nevím, uvidíme; jak dopadnou pondělní výsledky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama