Co to muže být? Hysteroskopie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 20:05
Co to muže být? Hysteroskopie

Ahoj holky omlouvám se za nepříjemný dotaz, ale docela mne to vyděsilo. Jsem par dnů po hysteroskopii kde mi brali kousek dělo. sliznice. Druhy den lehce krvacim trosku boli břicho, ale nic hrozného. Jenže teď jsem byla na záchodě a koukám co to ze mne vypadlo bylo to velké asi jako vlašský ořech, krvavé a rosolovite a tuhé jako kus masa. Omlouvám se za popis ale bojím se co to bylo, aby mi tam něco v děloze nepodelali

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 20:12

Tohle ze mne běžně padá při MS. Někdy i 10cm.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 20:19

Pravě že ze mne taky při menstruaci vypadne kus sliznice, ale tohle sliznice nebyla, byl to jak kus masa a okolo to bylo rosolovite

Teresa.p
Kecalka 494 příspěvků 23.03.19 20:40

napadl me od operace zapomenuty tampon. ja bych snesla fotku :nevim:

Teresa.p
Kecalka 494 příspěvků 23.03.19 20:43

neee ja uz vim co to muze byt. pocky ja si vzpomenu jak se to jmenu. je to takova houbicka dava se na zastavu krvaceni a obvykle se vstreba nebo odejde s krvacenim. jsem uz par let na MD…

Teresa.p
Kecalka 494 příspěvků 23.03.19 20:47

muze to byt Gelaspon nebo neco podobneho. asi se to nevstrebalo. mozna to prilozili na cipek po dilataci.

splendis
Kecalka 299 příspěvků 23.03.19 21:10

@Teresa.p no je pravda, že mi krvacet čípek, prý tam dali na zastavení krvaceni nějakou pěnu? :think: teď přesně nevím, ale vypadalo to děsivě, opravdu jak kus masa obaleny rosolem brrr, doufám ze to nebyl kus dělohy nebo čípku

splendis
Kecalka 299 příspěvků 23.03.19 21:12

Aaa už nejsem anonym no což :lol:

Teresa.p
Kecalka 494 příspěvků 23.03.19 21:23

to bude ono ta pena (nevim co presne se pouziva ted, ale to co bylo pred 5ti lety tak opravdu tak divne zrosolovatelo. nee deloha ani cipek to nebude. stejne mas jit b kontrolu ke gynekologovi ne? po zakroku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 21:32

@Teresa.p jee ještě ze tě tu mám :hug: v papírech mám opravdu psáno gelaspon tak to asi bude ono, ale vypadalo to jak kdyby to byl kus masa obalen v rosolu.Bylo to divny. Myslíš ze to nemohl být kus dělohy nebo něco z čípku? Nikdy jsem se s tím nesetkala. Ano na kontrolu jdu za 14 dni do Car

Teresa.p
Kecalka 494 příspěvků 24.03.19 08:19

kdyby to bylo velky jak vlassky orech tak by to bylo skrz delohu takze bys v ni mela diru a to bys poznala. navic u hysteroskopie neni skoro mozne nejak cipek nebo delohu poskodit tak aby kus odpadl. mozna je to kombinace sliznice s tim gelasponem a udelalo to takovy utvar.

Váš příspěvek
Reklama