Co to může být? Kožní problém

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

british
Povídálka 17 příspěvků 26.11.17 17:39
Co to muze byt? Kozni problem

Ahoj, nevi nekdo prosim, co by to mohlo byt?

Reakce:

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 26.11.17 17:40

Těžko soudit z jedné fotky :nevim:. jaké máš symptomy? Takhle mi to připomíná lupénku - sestra měla stresovou lupénku a přesně takto ta ložiska vypadala, měla ji po celém těle a bojovala s tím rok.

Šmoulice
Kelišová 6810 příspěvků 26.11.17 17:50
:roll:

Doktor nepoznal co to je, že se ptáš pro jistotu i tady? ;)

teepe
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 26.11.17 17:52

Chce to lepší popis, jaké to je, hrubé, ploché, krupičnaté, jak dlouho to máš, když to roztáhneš zbledne to? máš k tomu něco dalšího?

vokishka
Extra třída :D 12868 příspěvků 26.11.17 18:00

Dcera má lupénku, ale vypadalo to jinak.

british
Povídálka 17 příspěvků 26.11.17 18:01

Zadne jine priznaky nemam. Kdyz to roztahnu, tak to trosku zbledne. U kozni dr. jsem byla a rekla, ze je to herpes r… Bohuzel jsem latinskemu nazvu nerozumela. A rekla, ze je to,, plavkoveho typu,,, ale uz se mi to rozsiruje i na nohy a ruce a zda se mi, ze uz zacina pomalu i oblicej… Tak se bojim…

british
Povídálka 17 příspěvků 26.11.17 18:02

A mam to asi druhy tyden. Postupne to postupuje dal a dal.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 18:07

To ti nepředepsala nějaký kortikoidy? já měla podobný výsev a měla jsem roseu.

british
Povídálka 17 příspěvků 26.11.17 18:14

Nepredepsala mi nic, pry to zmizne samo. Koukam na tu Roseu na netu… to by mohlo byt ono… Vyplasila jsem se diky tomu, ze mi to zacina i jinde, nez rikala. Diky za reakce. Snad to tedy zmizne.

monrom
Nováček 26.11.17 18:37

Obrázek není zřejmý, ale mohla by to být i plíseň. Pakliže ano, mazat Canestenem.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27431 příspěvků 26.11.17 18:51

Máš jeden větší flek a ostatní spíš menší? Pak to může být pityriasa… rosea pytiriasis nebo jak se to jmenovalo… měla to dcera od kámošky… myslím, že s tím nedělala nic, samo to pak odeznělo po pár týdnech…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 20:17

@Regina Hero já to měla léčené kortikoidy a byl pokoj.

tini
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 5 inzerátů 26.11.17 22:13

Mela jsem podobne, ale to byla pityriaza versicolor. Omyvala jsem gelem Mediket Versi a mazala kremem stejne znacky. Takze opravdu tezko poradit. Pokud se to siri rychle, sla bych asi otravovat znova. Svedi to?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Kráska a trhan: Justin Bieber dělá půvabné Hailey ostudu na každém kroku!

Tihle dva jsou v poslední době snad diskutovanějším párem než slavní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >