Co to může být? Kožní problém

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

british
Povídálka 17 příspěvků 26.11.17 17:39
Co to muze byt? Kozni problem

Ahoj, nevi nekdo prosim, co by to mohlo byt?

Reklama

Reakce:

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 26.11.17 17:40

Těžko soudit z jedné fotky :nevim:. jaké máš symptomy? Takhle mi to připomíná lupénku - sestra měla stresovou lupénku a přesně takto ta ložiska vypadala, měla ji po celém těle a bojovala s tím rok.

Šmoulice
Kelišová 6599 příspěvků 26.11.17 17:50
:roll:

Doktor nepoznal co to je, že se ptáš pro jistotu i tady? ;)

teepe
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 26.11.17 17:52

Chce to lepší popis, jaké to je, hrubé, ploché, krupičnaté, jak dlouho to máš, když to roztáhneš zbledne to? máš k tomu něco dalšího?

vokishka
Extra třída :D 11978 příspěvků 26.11.17 18:00

Dcera má lupénku, ale vypadalo to jinak.

british
Povídálka 17 příspěvků 26.11.17 18:01

Zadne jine priznaky nemam. Kdyz to roztahnu, tak to trosku zbledne. U kozni dr. jsem byla a rekla, ze je to herpes r… Bohuzel jsem latinskemu nazvu nerozumela. A rekla, ze je to,, plavkoveho typu,,, ale uz se mi to rozsiruje i na nohy a ruce a zda se mi, ze uz zacina pomalu i oblicej… Tak se bojim…

british
Povídálka 17 příspěvků 26.11.17 18:02

A mam to asi druhy tyden. Postupne to postupuje dal a dal.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 18:07

To ti nepředepsala nějaký kortikoidy? já měla podobný výsev a měla jsem roseu.

british
Povídálka 17 příspěvků 26.11.17 18:14

Nepredepsala mi nic, pry to zmizne samo. Koukam na tu Roseu na netu… to by mohlo byt ono… Vyplasila jsem se diky tomu, ze mi to zacina i jinde, nez rikala. Diky za reakce. Snad to tedy zmizne.

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 26.11.17 18:37

Obrázek není zřejmý, ale mohla by to být i plíseň. Pakliže ano, mazat Canestenem.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27045 příspěvků 9 inzerátů 26.11.17 18:51

Máš jeden větší flek a ostatní spíš menší? Pak to může být pityriasa… rosea pytiriasis nebo jak se to jmenovalo… měla to dcera od kámošky… myslím, že s tím nedělala nic, samo to pak odeznělo po pár týdnech…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 20:17

@Regina Hero já to měla léčené kortikoidy a byl pokoj.

tini
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 5 inzerátů 26.11.17 22:13

Mela jsem podobne, ale to byla pityriaza versicolor. Omyvala jsem gelem Mediket Versi a mazala kremem stejne znacky. Takze opravdu tezko poradit. Pokud se to siri rychle, sla bych asi otravovat znova. Svedi to?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama