Co to může být? Motání hlavy, zvracení..

Anonymní
9.6.20 09:38

Co to může být? Motani hlavy, zvracení..

Ahoj holky, včera jsem myslela, ze si zavolám rychlou.. abych to uvedla na přímo, čekala jsem +- ten den ms, ale snažíme se o první dite.. nicméne, ráno když jsem se probouzela a otáčela se na druhy bok, tak se mi začala strašně motat hlava.. zavřela jsem oci, zase se motala a takhle pri každé změně polohy a do toho se mi chtělo strašně zvracet.. musela jsem vždycky chvíli vydržet než to přešlo a zůstat v té poloze.. do toho mě začlo hrozné bolet v podbrisku.. tak jsem se doplazila pro brufen.. zase na nohou hrozné motani, pocit zvracení..
Nemohla jsem ani pít ani jist.. odpoledne jsem něco malo snedla a hned to šlo ven.. motani pretrvavalo cely den i ten pocit zvracení.. přes den jsem na kalhotkách nalezla hnědé skvrnky, jako když to konci.. (dneska ráno před chvíli..) také hnědé skvrnky, ale spis už i příměs čerstvé krve..
nevíte co to mohlo značit? Takový průběh menstruace jsem nikdy neměla a ani nechce..
Mamka říkala, ze měla takový průběh těhotenství se mnou..
Ať těhotná jsem nebo ne, určitě nechci takovouhle příští menstruaci, nejsem schopna ničeho.. :nevim:
díky za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13647
9.6.20 09:46

No pokud to trvá a pořád je ti zle, tak běž k lékaři. Nebo alespoň zdvihni telefon a zavolej svému praktickému lékaři. Internet ti vážně nepomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 09:47

@Ou
Zapomnela jsem doplnit, ze jsem u lékaře byla a poslali mě na neurologii, ale nic nezjistili a poslali mě na magnetickou resonanci

• Nahlásit
  • Citovat
1056
9.6.20 09:49

A těhotenský test jsi zkoušela, když byl včera termín MS? Nebo jsi možná měla špatný tlak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4309
9.6.20 09:56

Včera byl asi divnej tlak, taky se mi asi 2× zamotala hlava a to se mi to snad nikdy nestalo pokud jsem rychle nevstala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3221
9.6.20 09:57

Tlak, a jestli se snažíš o dite tak nechapu že si bereš brufen :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 10:05

@mackA159
Tak to asi nemáš takové bolesti jako já ;) Kazdopadne až někdy těhotenství bude potvrzené, žádný brufen brát nebudu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.6.20 10:05

@Yasmina21
Test jsem zkoušela dneska a snehobilo..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.6.20 10:15

@JancaS84
Já se motam i dnes.. ne tolik, ale jsem furt strašně slabá

• Nahlásit
  • Citovat
39916
9.6.20 10:22

Beztak BPPV - benigní polohové paroxysmální vertigo, to je ORL diagnoza. MS s tím nesouvisí.
Si to vygoogli, jestli ti to příjde podobný. Typicky změna polohy, vertigo, nauea, rychlé zklidnění, exacerbace opět při pohybu, nejčastěji více na jednu stranu. V klidu je člověk většinou bez obtíží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2323
9.6.20 10:31

Nemáš problémy s krční páteří?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 10:54

@azaleila
Nemam :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.6.20 10:54

@Baba Čím to muže být způsobeno?

• Nahlásit
  • Citovat
3221
9.6.20 11:00
@Anonymní píše:
@mackA159
Tak to asi nemáš takové bolesti jako já ;) Kazdopadne až někdy těhotenství bude potvrzené, žádný brufen brát nebudu

Zřejmě tě to tak strašně neboli, když máš čas vypisovat na internetu. Ne fakt není důvod si brát největší sra.cku, když nevíš jistě jestli nejsi těhotná. :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 11:08

@mackA159
Tehotensky test je negativni.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu