Reklama

Co to může být na jazyku?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BlueFox
Kecalka 128 příspěvků 21.04.18 17:18
Co to může být na jazyku?

Ahoj, dnes na mě dcera vyplázla jazyk a má tam tohle. 8o Netuší prosím někdo, co to může být? K lékaři půjdeme v pondělí. Nepamatuje se, že by se kousla :nevim:.

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3366 příspěvků 2 inzeráty 21.04.18 17:22

Nestrhla si to o neco? Vypadá to osklive 8o

lampicka11
Závislačka 3366 příspěvků 2 inzeráty 21.04.18 17:24

http://www.google.com/search?…

BlueFox
Kecalka 128 příspěvků 21.04.18 17:25

@novakova.t No říká, že si neuvědomuje žádné kousnutí, tak jsem vyděšená, co by to mohlo být.

ivašot.
Kelišová 6270 příspěvků 21.04.18 17:29

Mapovitost jazyka?

BlueFox
Kecalka 128 příspěvků 21.04.18 17:32
@BlueFox píše:
@novakova.t No říká, že si neuvědomuje žádné kousnutí, tak jsem vyděšená, co by to mohlo být.

Dík, jdu pročítat. V té panice mě nenapadlo to hned hodit do googlu.Byli jsme pět hodin na slunci, tak mě to snad malinko omlouvá :oops: :lol:

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32417 příspěvků 21.04.18 17:36
@BlueFox píše:
Dík, jdu pročítat. V té panice mě nenapadlo to hned hodit do googlu.Byli jsme pět hodin na slunci, tak mě to snad malinko omlouvá :oops: :lol:

https://www.ulekare.cz/…jazyk-243789

opravdu to vypadá na mapovitost

rokris
Kelišová 5791 příspěvků 21.04.18 17:53

@BlueFox Moje veliké dítko to má taky. Úplně se mi udělalo nanic, když jsem to viděla. Vůbec to neznám. A neměla jsem ani tušení, že něco takového existuje.

brumi
Kelišová 6421 příspěvků 21.04.18 19:34

Malá to má snad nonstop na jazyku a i více takových míst, podle dr. by to mohla být mapovitost nebo plíseň, horší když má spálovou angínu tak se mi to špatně rozpoznává to dělá stejné mapy

BlueFox
Kecalka 128 příspěvků 21.04.18 19:53

No, u nás probíhá něco virového. Děti mají rýmu, kašel, jsou od února pořád na hromadě, tak jestli to nesouvisí nějak s oslabenou imunitou. Kvasinky nepředpokládám. To by se asi projevilo i jinde na těle.

BlueFox
Kecalka 128 příspěvků 21.04.18 19:56

@rokris Já jsem to taky viděla poprvé v životě a úplně mě to vyděsilo, proto jsem sem tak zbrkle hodila ten dotaz.

brumi
Kelišová 6421 příspěvků 21.04.18 19:57

@BlueFox kvasinky mohou být i jen v ústech, a co papala? nemůže to mít také třeba z ovoce nebo tak? mi dělají problém citrusy, mám pak jazyk samej bolák

rokris
Kelišová 5791 příspěvků 21.04.18 19:58
@BlueFox píše:
@rokris Já jsem to taky viděla poprvé v životě a úplně mě to vyděsilo, proto jsem sem tak zbrkle hodila ten dotaz.

No, vypadá to hrozivě. Člověku se nechce věřit, že je to neškodné.

BlueFox
Kecalka 128 příspěvků 21.04.18 20:12
@brumi píše:
@BlueFox kvasinky mohou být i jen v ústech, a co papala? nemůže to mít také třeba z ovoce nebo tak? mi dělají problém citrusy, mám pak jazyk samej bolák

No, jí hodně ovoce, ale nic nového, zvláštního. Nikdy dřív na jazyku nic neměla, to bych si všimla, dočisťuji jí zoubky, jazyk vyplazuje docela často.

ivašot.
Kelišová 6270 příspěvků 21.04.18 20:13
@BlueFox píše:
No, u nás probíhá něco virového. Děti mají rýmu, kašel, jsou od února pořád na hromadě, tak jestli to nesouvisí nějak s oslabenou imunitou. Kvasinky nepředpokládám. To by se asi projevilo i jinde na těle.

mě se to vždycky udělá po nemoci, určitě to má souvislost s imunitou

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama