Co to může být na jazyku?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BlueFox
Kecalka 111 příspěvků 21.04.18 17:18
Co to může být na jazyku?

Ahoj, dnes na mě dcera vyplázla jazyk a má tam tohle. 8o Netuší prosím někdo, co to může být? K lékaři půjdeme v pondělí. Nepamatuje se, že by se kousla :nevim:.

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2999 příspěvků 21.04.18 17:22

Nestrhla si to o neco? Vypadá to osklive 8o

novakova.t
Závislačka 2999 příspěvků 21.04.18 17:24

http://www.google.com/search?…

BlueFox
Kecalka 111 příspěvků 21.04.18 17:25

@novakova.t No říká, že si neuvědomuje žádné kousnutí, tak jsem vyděšená, co by to mohlo být.

ivašot.
Kelišová 5933 příspěvků 21.04.18 17:29

Mapovitost jazyka?

BlueFox
Kecalka 111 příspěvků 21.04.18 17:32
@BlueFox píše:
@novakova.t No říká, že si neuvědomuje žádné kousnutí, tak jsem vyděšená, co by to mohlo být.

Dík, jdu pročítat. V té panice mě nenapadlo to hned hodit do googlu.Byli jsme pět hodin na slunci, tak mě to snad malinko omlouvá :oops: :lol:

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32275 příspěvků 21.04.18 17:36
@BlueFox píše:
Dík, jdu pročítat. V té panice mě nenapadlo to hned hodit do googlu.Byli jsme pět hodin na slunci, tak mě to snad malinko omlouvá :oops: :lol:

https://www.ulekare.cz/…jazyk-243789

opravdu to vypadá na mapovitost

rokris
Kelišová 5127 příspěvků 21.04.18 17:53

@BlueFox Moje veliké dítko to má taky. Úplně se mi udělalo nanic, když jsem to viděla. Vůbec to neznám. A neměla jsem ani tušení, že něco takového existuje.

brumi
Kelišová 6318 příspěvků 21.04.18 19:34

Malá to má snad nonstop na jazyku a i více takových míst, podle dr. by to mohla být mapovitost nebo plíseň, horší když má spálovou angínu tak se mi to špatně rozpoznává to dělá stejné mapy

BlueFox
Kecalka 111 příspěvků 21.04.18 19:53

No, u nás probíhá něco virového. Děti mají rýmu, kašel, jsou od února pořád na hromadě, tak jestli to nesouvisí nějak s oslabenou imunitou. Kvasinky nepředpokládám. To by se asi projevilo i jinde na těle.

BlueFox
Kecalka 111 příspěvků 21.04.18 19:56

@rokris Já jsem to taky viděla poprvé v životě a úplně mě to vyděsilo, proto jsem sem tak zbrkle hodila ten dotaz.

brumi
Kelišová 6318 příspěvků 21.04.18 19:57

@BlueFox kvasinky mohou být i jen v ústech, a co papala? nemůže to mít také třeba z ovoce nebo tak? mi dělají problém citrusy, mám pak jazyk samej bolák

rokris
Kelišová 5127 příspěvků 21.04.18 19:58
@BlueFox píše:
@rokris Já jsem to taky viděla poprvé v životě a úplně mě to vyděsilo, proto jsem sem tak zbrkle hodila ten dotaz.

No, vypadá to hrozivě. Člověku se nechce věřit, že je to neškodné.

BlueFox
Kecalka 111 příspěvků 21.04.18 20:12
@brumi píše:
@BlueFox kvasinky mohou být i jen v ústech, a co papala? nemůže to mít také třeba z ovoce nebo tak? mi dělají problém citrusy, mám pak jazyk samej bolák

No, jí hodně ovoce, ale nic nového, zvláštního. Nikdy dřív na jazyku nic neměla, to bych si všimla, dočisťuji jí zoubky, jazyk vyplazuje docela často.

ivašot.
Kelišová 5933 příspěvků 21.04.18 20:13
@BlueFox píše:
No, u nás probíhá něco virového. Děti mají rýmu, kašel, jsou od února pořád na hromadě, tak jestli to nesouvisí nějak s oslabenou imunitou. Kvasinky nepředpokládám. To by se asi projevilo i jinde na těle.

mě se to vždycky udělá po nemoci, určitě to má souvislost s imunitou

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama