Boule za uchem u dítěte, nevím si rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 22:03
Co to může být-nevim si rady

Dobrý večer…jsem maličko vyděšená a tak se jdu poradit sem…než půjdeme ráno k doktoru…tak kolem sedmé večer, když jsme byli na nákupu jsem si u tříletého syna všimla boule za uchem…boule byla dost zarudlá…hodinu předtím jsem nic nepozorovala…dost mě to vyděsilo, vypadalo to ošklivě…než jsme nakoupili, zatuhnutí samo zmizelo.. boule je trošičku menší…ale pořád viditelná…napadla mě uzlina…jen mi přijde divné, že by tak rychle natekla, zarudla…a během 20 minut se zatuhnutí stratilo…nemá s tím prosím někdo zkušenost, nebo vás nenapadá o co vy se mohlo jednat? Syn je bez teploty a infektu..je živí…děkuji a hezký večer.

Reakce:
Enmamma
Závislačka 3353 příspěvků 22.01.19 22:06

Náš kluk trpí na takové boule na uších. Je to infekce ze špinavých rukou. Furt se někde hrabe v zemi a pak si sahá na obličej, uši atd. Je to dětská nemoc.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >