Co to může být? Ovulace nebo případné těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 19:34
Co to může být? Ovulace nebo případné těhotenství?

Ahoj, cca před 5 dny mě začalo pobolívat v podbřišku, nejdřív jsem se lekla, aby to nebyl slepák, ale to nevypadá. Včera mě píchalo u pravého vaječníku a dneska zase u levého a občas cítím i takový menší tlak, jsem i taková „žravější“ a asi plačtivější. Mám 19 měsíční dceru, kterou ještě kojím a za celou tu dobu jsem ještě neměla měsíčky, takže podle toho se nemůžu řídit, jinak žádný výtok, hlen nebo špinění na kalhotkách nemám. Při prvním těhotenství mě strašně bolela prsa, ale teď vůbec a taky jsem cítila to píchání na vaječníkách. Prášky neberu a s přítelem máme prerušovaný styk. Pro test si zajdu asi zítra, ale i tak se chci zeptat jestli to neměl někdo takhle podobně. Omluvte prosím anonym, chodí sem známí a nechci, aby to věděli.

Reakce:
Karleon
Kelišová 5785 příspěvků 22.07.19 19:38

Možná se spíš chystá menstruace?

Čičorečka
Závislačka 2636 příspěvků 22.07.19 20:49

Podobně jako že sem tam mě něco píchne a žeru? Ano, to mám.

Kajka9
Kelišová 5371 příspěvků 22.07.19 23:22

Ovulace, cysta, blížící se ms, těhotenství…i když ovulace spíš ne to by nebylo 5 dní takže z těch zbylých…zkust test :nevim:…pokud bude nagativní za třeba týden další a pak k dr pokud to nepřejde

Hell95
Nováček 7 příspěvků 25.07.19 21:16
Bolení v podbřišku a bolest prsou

Zdravím Vás :potlesk: Měla bych menší dotaz. Již pár dní mě bolí podbřišek. Není to stála bolest pouze občas. Jednou mě bolí vpravo pak zase vlevo. V noci mě probudila celá bolest podbřišku jako před MS, ale tu mám dostat za cca 15 dní. Užívám HA, ale z minulého plata jsem si zapomněla vzít 2 prasky. Mám citlivější prsa jako před MS. Pociťuji i mírné nadýmání. V dubnu tohoto roku jsem byla na gynekologické preventivní prohlídce a všechno bylo v pořádku. Mám strach o co by se mohlo jednat. Nejdříve jsem to přisuzovala k nastydnutí, ale pak se přidala ta citlivost prsů, tak nevím co si o tom myslet. Jaký je Váš názor? Předem děkuji za odpovědi :pankac:

Čičorečka
Závislačka 2636 příspěvků 25.07.19 21:54

@Hell95 no a nemáš teda spíš prdy? Citlivost prsů se mění během cyklu normálně. Jestli máš pochybnosti, udělej si test.

Hell95
Nováček 7 příspěvků 25.07.19 22:04

@Čičorečka :lol: :lol: ty mám také :lol: Ale tohle bych spíš usuzovala k bolestem před MS, ale ta má přijít až cca za 15 dní :think:

Kajka9
Kelišová 5371 příspěvků 25.07.19 23:01

@Hell95 řeklabych že je to ovulace…když mám ovu bolí mě taky břicho jsme nafouklá a bolí mě prsa tak to mám až do ms :nevim:

Any111
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 25.07.19 23:05

@Hell95 15 dni pred ms bys sotva pociťovala těhotenské příznaky. Pozitivní testy vycházejí nejdřív cca 4 dny před ms. Spíš se jedná o ovulaci, nebo klidně nějaký problém jako cysta, zánět apod. Pokud to není silná bolest, která tě vyloženě obtěžuje, že bys musela k lékaři, tak to nech být do termínů ms. O těhotenství si troufám říct, že je v tomhle případě opravdu nepravděpodobné.

Hell95
Nováček 7 příspěvků 25.07.19 23:36

Děkuji Vám ;) Těhotenský test jsem si zakoupila pro jistotu si ho udělám. Jinak vydržím do MS… Pokud bolesti poté neustanou objednám se na gynekologii. :palec: Jsem takový cíťa, aby se nejednalo o něco vážného :zed:

Kajka9
Kelišová 5371 příspěvků 25.07.19 23:41

@Hell95 není důvod hned plašit pokud se to dá vydržet… já už poznám kdy mám cystu a ani k dr nejdu to bych tam byla pořád ono to většinou přejde do měsíce

Váš příspěvek
Reklama